bugün

sadece sözlüğü değil, hiç de kısa sayılmayacak bir ömrü paylaştığım, benden kilometrelerce uzakta ama her zaman yanımda olan, yazılarındaki sabrını ve sakinliğini hep kıskandığım yazar kişisi.

kendi durumum itibariyle karma tanımlarına uyuz olmama rağmen, o gerçekten de bir power ranger.
nezaketi ve hoşgörüsüyle bir tanedir. abarttım mı? hayır... delikanlı yazar...
delikanlı yazar tanımına ben de katılıyorum.

ayrıca sözlüğün en milliyetçisi, en yakışıklısı, en azimlisi, en samimisi ve en çalışkanı.
bir eş kenar dörtgen çerçevesinde gaflet ve delalete kapılmadan yaz iyisi kış kötüsü adab-ı muaşeret kuralları içerisinde saygı ve sevgi öngürülerek kendine has katı kişiliği çevresine her hangi bir provakasyona kapılmadan iyilere kulak verip klavyesini aşındıran kötüleri kulak arkası edip günümüz sözlüğünün en kötü oylama butonuna bastıran kendi kalıpları içerisinde yerine göre iyi yerine ve kimine göre kötü veya iyi olan netice itibari ile hoş yazılar yazan yazarlar bütününden çıkma saygıdeğer bir arkadaşımız yazar kardeşimizdir.**
iyi yazar. hemşehri olduğumuzu öğrenince daha bi severek takip eder oldum.
(bkz: sözlükteki izmitliler)
Eskiden istiklal'de postanenin arkasında yer alan ufacık ucuz birası ucuz bar. * *
(bkz: avalonun sisleri)
çok değerli şukelalara bayılan ileride meslektaş olacağım değerli hocam.saygılar hörmetler şirketten hocam...
(bkz: edebiyat öğretmeni)
dost yazar, aynı yere bakıp, aynı yerden aktığım yazar. seni de, ayarlarını da çok seviyorum.
ramanın kuzey düzlüklerinde kurulan rv45 hastalarına, sakatlara ve zeka özürlülere bakım yapılan ama asıl amacı yönetici gizli yönetici toshio nakamuranın görmek istemediklerini attığı bakım evi.
serin havada yaptığı çay keyfi kıskanılan yazar. * *
altinci neslin en kaliteli yazari, bir yazisini okuyan bir daha iflah olmuyor, surekli okumak istiyor.
code geass da rerüüş un son savaşta kullandığı uçan ve yüzen geminin adı aynı zamanda.
nesildaş yazar.

(#5798380)

şimdi kendimi öldürücem!!! *
çok bomba bi yazar.

her insanın sahip olmak isteyeceği cinsten bi manevi büyüğüm.

iyi ki de tanışmışız denilebilecek insanlardan. sözlükten böyle bir insanla karşılaşmak, bu ortamda, çok değerli görünüyor.

herkese nasip olmaz. *
düğününde ilerde göbek atacağız, yeğenimizi çıkarıp gezdireceğiz işalla.
alem sanal ama o gerçek olan. tufanlardan kaçıp sığındığım limanım, omuzlarına başımı koymak istediğim dostum, kutsalım.
adıma başlık açtığı yetmiyormuş gibi, ilk mesajımı aldığım, * misafirperver sözlük yazarı. entryleri mantıklı, içten ve esprili; okunası yazar... * * *
candan bir abidir. derdimi çekinmeden söyleyebileceğim nadir insanlardan birisidir. yardımsever, düşünceli, anlayışlıdır. ilacımı içtim abi.* ayrıca bak bu saatte ayaktayım dersimi çalışıyorum ne kaldı sınava şurda alt tarafı 3 saat. ayrıca sana bir sır vereyim ben hiç kimsenin düğününde oynayıp, dans etmedim. senin için bir özel konsept ayarlayabilirim.*
hep bizimle kal.
başa bela kardeşin.
(bkz: natalia avelon) *
son üç haftada gammazlık tacını bana devrettiği için içerleyen yazar*. hayvan kastığımı iddia etmiş fakat sormak lazım ona 'hocam okul falan o kadar yoğunluğun içinde sen nasıl önceki haftadan çok daha fazla gammaz yaptın' diye. karacaoğlan'dan geliyor kendisine;

--spoiler--
bana kara diyen dilber
gözlerin kara değil mi
yüzünü sevdiren gelin
kaşların kara değil mi
--spoiler--

işin şakası bir yana; çok yakında kendisiyle gammaz mafyası kuracağız. memleketimiz zaten müsait bu tip işlere değil mi hemşo?
çok kaliteli kompresörler, mikrofon preampleri ve stüdyo/sahne prosesörleri üreten firma. ürünleri pek çok ödüle layık görülmüştür.
http://www.avalondesign.com/index-main.html
istatistik konusunda dediklerinde fikir hırsızlığı yaptığım yazar arkadaş * .
dj avalon. 1 saat 43 dakikalık iyi sayılabilecek bir elektro minimal seti vardır.
iyi ki doğdun temiz yürekli yazar.
doğum günü yazarı.

onun doğum günü benim doğum günümdür o derece severim. *
nice mutlu yıllara.
güncel Önemli Başlıklar