bugün

1000 mg olanı adamı maymuna çevirir. Sersem gibi geziyorum lan.
o deilde ben bunu yıllardır agumentin diye okuyordum. yalnız değilimdir heralde bu konuda.
Tabletleri biraz daha büyük yapsaydınız da içerken boğazım yırtılsaydı dedirten antibiyotik.
Bu ne arkadaş her yutmaya çalıştığımda boğazımda kalıyor panik oluyorum bölerek de içmek istemiyorum yaşımdan utanıyorum.
ölüyü diriltir, alkolle alınırsa diriyi öldürür.
ebemi belleyen ilaç 1000mg içtikten sonra 3 gün kendime gelemedim tabiri yerindeyse etimin liğme liğme ayrıldığını hissettim, parmak uçlarıma kadar her tarafım ağrıdı. aynı gün içerisinde iki kez serum yedim ancak yan etkisi geçmedi. bünyesi zayıf olanlar yanına bile yaklaşmasın. çünkü bu ilacı aldıktan sonra 12 saat içerisinde ölmediyseniz yatın kalkın dua edin.
abartıldığı kadar hayvani etkileri olmayan ilaç. sakin olunmalı. heyecana gerek yok.
gayet güçlü bir antibiyotiktir. içeriğinde belirtildiğine göre bir film tabletinde 875 mlg amoksisilin ve 125 mlg klavulanik içermektedir. özellikle apselerde acayip işe yarar. yalnız baya bir yan etkisi vardır.
insanda derman bırakmayan bir antibiyotik.
Hep bunları kullana kullana bağışıklığımızı kaybediyoruz doğaya karşı.
(bkz: lavobom geldi)
(bkz: dram)
http://www.hurhaber.com/h...-sakin-kullanmayin/374277
latince kökenli bir kelimedir. artma, biriktirme, yükseltici anlamında diye biliyorum. zira fransızcada augmenter diye fiil var.

(bkz: çağrışım)
625 mg 10 tablet
625 mg 14 tablet
1000 mg 10 tablet
1000 mg 14 tablet
1200 mg iv flakon
200mg/70 ml surup
200mg/100 ml surup
400 mg/70 ml surup
400 mg/100 ml surup
600 mg/100 ml surup

olmak üzere 11 farklı formu vardır. hepsinin de fiyatı farklıdır.
Bademciğimdeki iltihabı 4-5 güne atan antibiyotiktir. Arkadaşım aylarca çekmişti ateşler içinde kaldı serumlar yedi de sonra iltihabı kendisi kazımıştı. Zor be. Teşekkürler augmentin. Parol ve novajinle birlikte çok yardımcı oldunuz...
Dünden beri bir bu bir de faceapp. Nedir bu ya. Nasıl bir simülasyonun içine düştük böyle.
sözlük yazarı. ters köşe yapmaya çalışır.