(bkz: genç ateistler rahatsız)
--spoiler--
kim demiş islam barış dini ve Müslümanlar sütten çıkmış ak kaşık ? yok öyle bir şey efenim yok. görün işte adam kalkmış hiçbir insanın aklından geçiremeyeceği vahşilikte bir düşünceyi ballandıra ballandıra anlatmakta. onu dinleyenlerden de karşı çıkan yok. her biri bir şekilde onaylıyor bu barbarca fikriyatı. bunların hepsi böyle işte. fırsatını bulsalar kendileri gibi olmayanları kıtır kıtır keserler. nede olsa insan kesmek onlar için dini bir gelenek. hayvanları zaten yüzyıllardır katlediyorlar bunlar.

--spoiler--

(bkz: Ayağını denk al katledileceksin huahahsd)
gereksiz çabadır. herkes cennete gidecek diye bir kaide yok. herkes dilediği gibi yaşamakta özgürdür.

(bkz: islam hoşgörü dinidir)
karar yeri ve zamanı geldiğinde yaratan tarafından verileceği için tartışılmaması gereken konudur.
Türkiyede Din tartışması değil, Cahillik savaşı var.
daha kötü, vahim ve insanı daha içten yaralayan versiyonu için bakınız;
-din adı altına muslumanları kazıklayıp paralarını alacaksın ki "senin inandığın allah bizimki olamaz" desinler-
zira burada korkutucu olan sözde allah korkusu olanlar kul hakkı yemektedir.

(bkz: deniz feneri)
ateistlere kendisi gibi göt korkusuyla allah dedirmeye çalışmaktır.
(bkz: hep de bluevelveye denk gelir)
''allahın oturtamamış sen mi oturtacaksın'' demeyi aklımdan bile geçirtemeyecek basit hayat felsefesidir.
ateistleri sadri yıldız ın yanına salacaksın ki işte asıl o zaman nasıl allah denir öğrenirler. hem de uçarak allah demeyi... *
Söyleyenin diniyle alakalı olmayan bir durumdur ** Aynı kişilikte, ateist bir insan olsa inananları, Fbli olsa Gslileri, Türk olsa Yunanlıları... vs kazığa oturtmak ister. Sen de böyle mal gibi bir bahane bulup kavramlara sataşırsın. Dolayısı ile çay koyman caizdir. *
büyük ihtimal ateistlerin buldukları kubbeleri, minareleri, kilise çanlarını inananların götüne sokmasıyla sonuçlanacak hadisedir.
şu kazıklı voyvoda ölmeseydi kesin yaptırırdı dediğimiz olay.
(bkz: düşen uçakta ateist olmaz)
bir insan doğarken müslüman bir aile de doğabilir. sonrasında da dininden vazgeeçbilir/başka şeylere inanabilir/hiç inanmayabilir. bazen sözlük islamcıları ve dindarlar ıderler ya dileyen dilediğine inansın karışan mı var? bize ve kutsalımıza saygı gösterin size karışan yok, siz de hakaret etmeyin, siz konuşmayın kimse size karışmıyor derler ya; hah işte, bize bizim gibilere elhamdülillah ateist olanlara, bu dinde mürted denir ve katledilmesi gerekir. şöyle ki:

"bu kabil dinin caydırıcı bazı hükümleri, hiçbir zaman dinde zorlama değildir ve sayılmamalıdır da. bu gibi hükümler, serbest iradeleriyle dine girenlere aittir ki, onlar da zaten bu hükümleri kabul etmekle islâm'a girmişlerdir. meselâ, bir insan, islâm dininden irtidat ederse ona mürted denir ve verilen süre içinde tevbe etmezse öldürülür. bu tamamen daha önce yapılmış bir akde muhâlefetin cezasıdır. ve tamamen sistemin muhafazasıyla alâkalıdır. devlet, belli bir sistemle idare edilir. her ferdin hevesi esas alınacak olursa devlet idaresinden söz etmek mümkün olmaz. o'nun içindir ki bütün müslümanların hukukunu muhafaza bakımından, islâm, mürtede hayat hakkı tanımamıştır."

fethullah gülen
http://tr.fgulen.com/content/view/470/3/

açıkça diyor ki,

1. bu dinde zorlama yoktur.
2. zorlama olmamasına rağmen bazı caydırıcı hükümler vardır.
3. bu hükümleri kişi, bu dine dahil olduğunda bir akid imzalamış olarak kabul etmiş sayılır.
4. dien dahil olurken kabul ettiği hükümlerden birisi de bu dinden çıkmayacağıdır.
5. çıkar ise de akde istinaden kendisine bir süre verilir.
6. bu süre sonunda da hala tevbe etmemişse bu akde muhalefet ettiği için öldürülür.

ben, müslüman bir aile de doğdum. ve yaklaşık olarak 3-5 yaşlarından itibaren herkes gibi az çok allah baba bilmeye başladım yani müslüman edildim. 18-20 yıl kadar da islamı öğrenerek yaşadım. sonrasında da mantıksız olduğuna inanmaya başladığım için irtidat ettim. dinden çıktım. şimdi bir mürtedim. bu dine öldürülmem lazım. bu din benim hakkımda idam kararı verdiği için.

şimdi, müslümanlar sevdiği için örnekleyerek anlatayım, herkesin kredi kartı var. alırken de bir sözleşme imzaladı. şimdi çok standart bir geyik değil mi "olm o bankalar küçük küçük neler yazıyolar oraya okumayıp imzalıyoz ama götümüzde patlıyacak" diye. gerçekten de bankaların kafalarına göre faizleri hatta borç kaydı yapılmış geçmiş dönem alacaklarına bile faizleri değiştirme hakları vardır. bunu uygulamazlar ama uygulasalar hepiniz noluyo demeyecek misiniz? banka da e akit var aramızda dediğinde yine de küfretmeyecekmisiniz?

benim de islamla aramda bi akit olduğunu elhamdülillah dinsi zolduktan 5-6 yıl sonra öğrendim. şimdi hadi banka yapıyor da, yüce allah, evrenin, galaksilerin, düyanın güneşin ve mutsuz ve huzursuz yaşamlarımızın mimarı yüce allah neden böyle yapmış.

umarım anlaşılıyordur. bu dinin hoşgörüsü. zaten başlıktan da belli değil mi. hepimiz öldürülmeye mahkum edildik. bir gün bir gerizekalının ya da aranızdan birinin bunu yapmayacağını kim iddia edebilir.

amerikan kucağı maymunui ku kklux klan taşşaklarının zehirli mantarı fethullah gülen ben ve benim gibilerin öldürülmesini emrediyor gayet açıkça.

sen de bana saygılı ol diyorsun. bir insan kendi katiline ne kadar saygılı ise o kadar saygılıyız.
Katıldığım önerme. Amk çocukları kimse laf etmiyor diye allaha peygambere küfür ediyorlar. Bunları kazığa bir oturtucan götünden girecek gırtlağından çıkacak bakalım o zaman da bik bik ötüyorlar mı
Aman Ayetullah bey ağzımızın tadı kaçmasın.
Ona gerek Yok şimşek çaksa dişi ağrısa zaten diyorlar.
Ona gerek Yok şimşek çaksa dişi ağrısa zaten diyorlar.