1. 0.
  Atheistler.
  Ateistler.
  1 -1 ... kropotkin
 2. 1.
  (bkz: oksijen tüketeci)
  4 -15 ... doc dr c sinan sagiroglu
 3. 2.
  çok konuşuyorlar kafa açıyorlar. saatlerce bıdıbıdı konuşabiliyor ve tek adım ileri atılamıyor aksine kafa daha çok karışıyor.

  huzur islamda arkadaş.
  7 -7 ... en zayif halka
 4. 3.
  ne olursan ol gel gardaş bizim aramızda ataist mataist herkes barınır merak eyleme.
  4 -1 ... mizanmirat
 5. 4.
  saygı duymak lazım, herkesin düşüncesi inancı kendisine. isteyen inanır isteyen inanmaz. ama şöyle bir durum vardır ; eğer ateistlerin dediği doğruysa vegerçekten bir yaratıcı yoksa hepimiz toprak olacağız, bitip gideceğiz, bir ceza veya mükafat yoktur. inanan inanmayan müslüman yahudi dinsiz kimse birşey kaybetmiş olmayacak. ama ya bizim dediğimiz doğruysa, yaratıcı varsa.... onların vay haline...
  3 -5 ... yokartikdahaneler
 6. 5.
  (bkz: bizler inandik siz de inanin)
  3 -1 ... bayram hoshtempo
 7. 6.
  http://yabancidiziizle.co...ark-8-sezon-12-bolum.html
  günümüz toplumunu getirmek istedikleri durum budur.
  ... sekadam
 8. 7.
  ,,,inkar etmek için, var olması lazım gelen bir olgu.
  ... thebiggraywolf
 9. 8.
  Çoğu marjinal olmak adına ateist olmuştur.Kutsal kitapları okuyup kafaları basmadığı için ateist olanlar da vardır.Ki bunlara diyecek bir şeyimiz yoktur.Olabilir,kabul edilebilir deriz.Birde okumadan,kulaktan dolma bilgilerle bu yolu seçenler vardır ki amaç sadece aykırı olmaktır."inançsızlıkta bir inançtır"gibi saçma sapan söylemleri vardır.Onlara saygı duymanızı beklerler ama asla sizin inançlarınıza saygı duymazlar.Ateist olduklarını mümkünse alınlarına yazmak isterler,ama her dini bayramda sizden fazla tatil yapar,imkanlardan olanca gücüyle yararlanırlar.Tamam abi inanmıyor olabilrsiniz ama bari kandilde,bayramda dalga geçen mesajlar atmayın yahu!!
  2 -3 ... mucaco
 10. 9.
  kazların insan versyonlarıdır. bir araya geldiklerinde kafa ütülerler.
  2 -6 ... menntre