bugün

Allah hepsine iman nasip etsin.
ateist olmayanların 'ahlaklı ve karakterli olma ihtiyacı duydukları için' ateist olmadıklarına inanır. bunlar komik laflar. bunlar kendini beğenmişliğin ve kibrin göstergesi. bunlar, kendi iddialarını çürüten müslümanları hemen engelleyen malum facebook gruplarının gazına gelerek kurulmuş cümleler.

özet geçeceğim. bir ateist ahlaklı olabilir, çünkü ahlak vardır. ancak ateizm ahlakı açıklayamamaktadır. bazıları 'insanın empati duyguları' gibi tamamen öznel nedenlerle bunu açıklamaya çalışsa da bunun ahlakın nesnel temellendirilmesiyle bir alakası yoktur. evrensel ve nesnel bir ahlakı kabul edecekseniz ateist olamazsınız. ateistlerin elinde bir insanı öldürmenin, hırsızlığın, tecavüzün, yalan söylemenin, iftira atmanın vs. kötü olduğuna dair hiçbir delili yoktur; olamaz. madem her şey doğadan ve atomların rastgele birleşmesinden ibarettir; ateist inanca göre ahlakın var olması mümkün değildir. bunun içindir ki ateistler imkan bulduğunda yalan söylemekten, iftira atmaktan, ateist olmayanları taciz etmekten ve amaçlarına ulaşabilmek için her türlü ahlaksızlığı yapmaktan çekinmezler. tarihteki en büyük katliamları ateistlerin yapmış olması tesadüf değildir.

eline ahlaksızlık için imkan geçmemiş tipler ahlaklıyım diye övünerek başkalarını ahlaksızlık ile suçlayamaz. mesele kendi çıkarı olduğu zaman bir ateistin yapmayacağı şey yoktur. kendi inancının ve görüşünün yol açtığı sonuç budur.
islama küfür et allaha küfür et muhammede küfür et.
(bkz: o şimdi ateist)
yaşları en fazla 15 16 olan bu tipler gerçekte ateistim diyemez. Dese bile başına birşey gelmez ama yemez. Hele kurana küfür etmeler allah kitap küfür etmeler bir ütopyadır. Sayınız fazla değil mi? çıkın meydanlara kuran yakma eylemleri gerçekleştirin kendinizi ispatlayin hadi bakalim dedirtir.
30 küsür yaşındayım. Kız tavlamaya çalıştığımda yok. Evet bende islamdan nefret ediyorum. Var mı diyeceğiniz?
Masallara inanan insanları acıyarak izlerler.
Ortadan tartışılacak bir mevzunun olmadığını anlayamamış densizleri gösteren başlıktır. Sen inanırsın, ben inanmam. Sen ateizmi aşağılarsan, bende islamı aşağılarım. Bu kadar basit.
lisede beni ateist yapmaya çalışan bir arkadaşım vardı. ona hiç dua ettin mi diye sormuştum evet dedi. ailesi hrıstıyan bu arada.nasıl dedim. sınavdan bir gün önce tanrım sınavdan yüksek almamı sağla diyormuş. bu kadar. sürekli 20 30 alırdı zaten asdjkajskdjaskdjasjkdaksjdjaskdjkas. ya amına koyim böyle dua mı olur bari ders çalış dedim. ders çalışacaksam sikerim ben alırım zaten tanrıya gerek yok demişti ben şok şok şok. Adam haklıymış amk.
Yakında bütün insanların anlayıp kapısını çalacağı bir inanç.
asla anlasilmayacak satanistler veya baska din mensuplari ile her ulkede karistirilacak olan kurum.
teist olmayan.
tanrı tanımaz değildir. nitekim tanrı tanışmaya geldi bir çay koyup karşılamadık mı?

bu sürekli saçmalanan sözdür.

var olduğu iddia edilen tanrı safsatasını kabul etmeyen kişidir. tanrıyı kabul etmeyen değil.
sıfır argüman üreten müslümoronların nefret kusmak için geldikleri başlık. bunca köklü bir düşünceye bile gelip ilkokul ağzıyla cevap verip giden var yahu.
Ockham'ın usturasıyla duruma bakılınca kaçınılmaz olarak olunur çünkü herşeyi yaratan ve her şeyi bilen bir tanrı çok büyük bir varsayımdır.
hiç bir dine mensup olmadığım halde aralarında bulunmadığım. tanrının olmadığını iddia eden insanlara veriler isimdir.

bence tanrının var olup olmadığını söylemek saçmadır. zira tanrı var olsun yada olmasın bu bizi ilgilendirmez. bize ne. bu saçmalık için bir insan bu tür ünvanlar alması yanlış. zira olmayan bir şeye karşı çıkılıyor. olmayan bir şeye karşı çıkılıyorsa. karşı çıkacak bir şey olmadığı için. karşı çıktığı tanrının var olmadığına inanmasını sağlayacak bir fikirde olamaz. yani günlük hayatta birine söylenmemesi gereken bir ünvandır.

derdimi anlatamadım.
(bkz: derdi anlatamamak)

edit: eyy kafir sen kimsin ya, neden eksiliyorsun
Yer yüzüne gelmiş en aciz, en yobaz varlık.
Azalarak biterler umuyorum.
Şu dünyanın en aklı başında insanıdır .
Darwin teorisini savunmaya çalışan insandır . Sınıfımdada bulunmaktadır . Anlayışla karşılarız efendim .
Eksik veya yarım bilgilerle sahip olduğu algıyla dini eleştirerek ateist oluyorsa, dünyada ve evrende canlılığın var olması için on üzeri seksen olasılıkla ifade edilen ince düzeni ve yokluktan gelen harika tasarımları(görebilenler için ayetler) ''vardır birşeyler yeaa, pompaya devam'' mı diyerekten devam ettiğini merak ettiğim güruhtur.
maymunlar.
Teistin antisi.
Ergenler ve kişilik karmaşası yaşayanları dışta tutarak söylüyorum ki çok kültürlü ve seçkin kişilerdir. Büyük oranlarda bulundukları ülkelerde gelişmişlik düzeyinin yüksek olduğu görülür.
aslında ortaya bir iddia öne sürmeyen kişi ama fikirleri sürekli çürütülmeye çalışılır, nitekim allah vardır diyerek bir iddia öne süren inançlı kişiler şu soruyla ateist kişiyi sıkboğaz ederler "allah yoksa yokluğunu kanıtla bakalım" derler, varlığı kanıtlanmış mı ki?
balık olup suyu inkar eden kişilerdir.
inkar etmek, inanmama, kabul etmeme, yok sayma... ve türevleri ile kurulan her cümle yargılama içeriyor. sen nasıl oluyor da benim gibi düşünmüyorsun demenin bilinçsiz yolu. halbuki bırakınız kim neye inanmak istiyorsa inansın. özgürlük sizin sınırınıza dayanana kadardır.
büyünün yada bedduanın işlemediği cinlerin musallat olmadığı insan.