bugün

bazı kıt fikirli insanlar sizin için atatürk liderse bizim içinde apo diyorlar. bu insanlara şunu sormak gerek? atatürk kendi içindekilere karşı değil ingiliz, fransız, italyan, yunan vs gibi ülkelere karşı savaşmış ve onların çocuklarına filan değil sadece askerleriyle savaşmış ve diğer ülkere örnek olacak şekilde bir mücadele vermiştir. kimseninde toprağına göz dikmemiş, türkiye nin bütün halklarıyla bu mücadeleye girmiştir. ama apo olacak şahıs kendi ülkesine karşı bir mücadele vermiş ve tüyü bitmemiş yetim çocukların rıskını yemiş, öldürmüştür. köyleri basmıştır. şu an kürtler kendi vatanlarında değilse bunun suçlusu kalleş apodur. ayrıca apo olacak şahıs bir kurtuluş mücadelesi değil bölücülük yapmıştır ve apo bir asker bile değildir.
hala atatürk ile apoyu aynı kefeye koyan insanlar varsa söylenecek söz bulamıyorum.
düşünme yetisine sahip değildir.
biri koskoca türkiye cumhuriyeti'ni kurmuştur, diğeri de bir sürü beyni yıkanmış köpek sürüsü..
kısa ve öz;

(bkz: orospuçocuğu)
o kefe götüne girsindir.
terazi kullanmayı bilmiyordur. ikisini ayrı kefeye koyasın ki tartabilesin!
herşeyden önce cahildir.

arkadaşlar, atatürk ile apo'yu aynı cümle içinde kullanmak bile ata'ya hakaret, apo'ya iltifat olur. bu tür oyunlara gelmeyin. böyle bir kıyaslama şansı vermek bile bu itleri memnun ediyor. açmayın bu tür başlıklar, yazmayın bunların altına. düşmeyin tuzağa.

(bunu söylemek için yazmak zorundaydım)
insanlık, sıfatını üzerinde taşıyamayan zihniyetsiz insancık. *
fil ile fareyi aynı teraziye koyan insandır.
zıt anlamlılar konusunu iyi anlayamayan insandır
Goygoycu koylunun tekidir siyasi bilinci, olmayan beyni sikilesi salak.

Sike surulecek akli yok, fraksiyon bilmez, ideoloji bilmez, her sey hakkinda fikri vardir ama bir de bu gotlekin.

Guler misin, aglar misin, bilemezsin tek hucreliye.

Bide geri kafasiyla milleti kiskirtmaya calisir avanak. Ondan salak olmayi basarabilenler de ona uyarlar iste.

Koca memleket. Salak da bol, akilli da.
orospu çocuğudur. ne olabilir başka.
Zamanında Ahmet Altan, Öcalan için Atakürt demişti de kimse inanmamıştı.