bugün

çok başarılı bulduk kendisini neden yetenek sizsinizden önce tanımamışız ki. hemen web sitesine girdim twitter da takip ettim ama lakin twitter da kendisinin olmayan başka bir hesap daha çok pirim yapmış yazıktır gerçeğini ekleyin.
http://atalaydemirci.net/
https://twitter.com/atalaydemirci1
http://www.facebook.com/AtalayDemirciOfficial
Son zamanların beğenilen şovmenidir. http://www.zapkolik.com/4...lay-demirci-stand-up.html
komedinin yeni adresi. aynı işler güçlerin olduğu gibi
her gösterisinde aynı esprileri yapan adam.
acunun programında izledim başaralı diyebiliriz. konuşması vurguları bana yılmaz erdoğanı hatırlattı, kılık kıyafet cem yılmaz tabi ama abi yapılan iş cidden zor bir iş. cem yılmaz gibi bir adamla kıyaslanmak cidden şanssızlık hatta haksızlık. şans verilmeli adama en azından emeğe. geçmişini yaptığı işleri bilmem, videoyu izledim kapatırken yüzümde bir tebessüm vardı. linç etmemek lazım. kendinden pay biç amk. futbolcu olmak istiyorsun ama messi ile kıyaslanıyorsun mesela, nasıl olacak? ayrıca birkaç doğaçlama gelişen durum karşınıda ki tavrı gayet soğukkanlı ve komedyene yakışır şekildeydi. zevkler tartışılmaz hacı, bizim millet adam sikeyim diye uğraşıyor işte. geçen sene aref i yedi bu millet. çıktı sikiğin biri numaraları açıkladı. lan yavşak! atilla taş, david copperfield gösterisini açık ederken sen linç etmiyormuydun atilla taşı? bak konu nerelere gidiyor sametcim. neyse kafa yorulacak işler değil bunlar izle geç, sarmadıysa izleme zaten aç ajansı falan onla takıl ne bileyim amk.
yetenek sizsiniz türkiye yarışması 1. turunda anlattığı "sumsuk" hikayesinden yolunun bir dönem gaziantep'ten geçtiği anlaşılan komedyen. ayrıca şiveyi de çok düzgün yapmıştır.
yakın zamanda baya yıldızı parlayacak olan komedyen. yolu açık olsun.
hülya avşarı dumur eden insanlardan yalnızca biri olmuştur.
kendisinin çok güzel bir şiiri bulunmaktadır.*

http://video.uludagsozluk...bu-numaralar%C4%B1-52385/
yetenek sizsiniz gösterisini daha demin izlediğim ve çok beğendiğim ama hemen akabinde başka videolarını izlediğimde hep aynı esprilerin olduğunu gördüğümde vasat olduğuna karar verdim şakacı insan. komedyen demiyorum bak, şakacı insan.
Gayet güldüren komedyen. Sonuçta yarışmaya çıkınca yaptığı esprilerin aynısını yapması normal, önümüzdeki günlerde tekrar sahneye çıkınca yeni esprilerle geleceğine eminim.
evet zeki evet güldürüyor. ancak kendini çok tekrar eden birisidir.

yıllar önce trabzona geldi kendileri. talha bora öge ile beraber.. o performansından hatırladığım sumsuğu godum mu zingillatirim esprisi idi. yetenek sizsiniz de izlerken de aynısını yaptığını görünce şok oldum. kendisini geliştirmeli..
kendisini seyreden kişiler ya çok eğlenceliydi diyerek gülmüş ya da cem yılmaz çakması diye eleştirmiş ama ben harbiden hüzünlendim. bana geçmişte bambaşka bir dünyanın içinde izlediğim videolarını hatırlatmıştır. gösterilerini izlediğim evin ortamını ve yaşam biçimini özletmiştir. insan bazen çok kızabiliyor birlerine ve ya bir oluşuma ama gün geçiyor zaman dönüyor ve küçük bir detay insanın burnunun direğini sızlatabiliyor. hey gidi günler hey
gec olsa da kendini yetenek sizsiniz ile tanitan kisi.
yetenek sizsinizde yarmış komedyendir. inşallah ülkemiz yeni bir komedyene kavuşur.
03.11.2012 Ankara da gösterisine gittim Cem Yılmazdan ufak tefek espiriler duymadım dersem yalan olur ama adam başarılı mı evet başarılı izlenebilir mi evet izlenebilir ama kimse Cem Yılmaz ve Ata Demirer gösterisi gibi gösteri beklemesin ama iyiydi. Çıkınca arkadaşımı aradım;
+Nasıldı ?
-Yani iyiydi kaliteli yerleri de vardı
+Anlaşılan bir Cem Yılmaz Ata Demirer değil...
cem yılmaz ın tahtına oturacak komedyendir fakat cem yılmaz oradayken oturacaktır.

(bkz: boku olamaz)
kesinlikler overrated. hareketler tonlama hepsi cem yılmaz, acun'un yeni şişirmesi, bir taner tolga tarlacı vakasıdır, fazlası olmaz.
başarısız bir cem yılmaz çakması. hareketleri, yüz mimikleri bile benziyor, daha doğrusu zat-ı muhterem benzetmeye çalışmış. bazı esprileri güzel ama şunu da sormak isterim kendisine. insanlar birşeyin aslı varken neden çakmasını tercih etsin ki?
bu sezonki yetenek sizsiniz yarışmacılarından. yaptığı mükemmel taklit gösterileriyle yarışmayı kazanacağını düşündüğüm yarışmacı. yinede (bkz: bir sefa doğanay değil).
başarılı bir komedyen. doğaçlama şeyler de yapıyor ve güldürüyor bayağı. argo kelimeleri ise hiç kullanmıyor, bel altı şakalar yapmıyor. bir buçuk saatten fazla sürdü gösterisi, çok eğlendirdi.

bu arada günahını almayayım ama bende akp li olduğu düşüncesini uyandırdı.
Adam da ne espiri anlayışı var dedirten yetenek sizsiniz türkiyeyle tanınan stand up çı. Çok samimi olması gülmemi sağladı.
an itibariyle ısparta uluborlu selahattin karasoy meslek yüksek okulunun düğün salonunda 5 liralık biletlerle çıkarttığı komedyen.
Bu aksam yine gosteri yapacaktir starda.
buna gülenleri anlamıyorum. bu adam tam bir cem yılmaz özentisi. kendini komedyen sanan hırsız.

edit: ayrıca sahnedeki özgüveninin aşırı olması, kendisnin ezik bir tip olduğunun göstergesidir. itici bir adam.

Edit 2: imla hatası düzeltildi.