bugün

entry'ler (165)

bedava çıkan kola kapağına kola vermeyen bakkal

(bkz: benden almadın ki bu kolayı).
(bkz: ben vermiyorum git karşıdakinden al).

şehirlere bombalar yağardı her gece

ahmet kayanın yazdığı şarkı sözü. devamında "biz seninle sevişirdik" diyor. absurd'luğa bakarmısınız.

atatürk ün kıymetinin anlaşılacağı gün

o çok istedikleri saltanatın geleceği gündür.(hiç gelmeyecek ama) özellikle kadınlar çok daha iyi analyacaklar.

fenev diyen ağzını sikeyim

siz gayet güzel cincon derken iyi hoş galatasaraylılar fenev derken mi zorunuza gidiyor ?

bilgi içeren başlıklara hiç entry girilmemesi

sözlükler malesef bilgi içerikli değil gırgır amaçlı kullanılıyor günümüzde. bunların başını da inci sözlük çekiyor.

90 larda çocuk olmak

şuan bakkallarda bulamadığımız ama enfes tatları olan çikolata şeker vs olduğu dönemdir. özellikle portakallı çikolata şuanki tüm çikolatalara 5 çeker.

gelmiş geçmiş en iyi futbolcular

ben bir messiyi tanırım diğerleri messinin gölgesinde kalanalr olarak adlandırılır. gerçekten onu izleyebildiğimiz için çok şanslıyız. eski efsanelerin videolarını izliyorumda messi çok başka.

burdur kızlarının izmir kızlarından güzel olması

duyduğum en saçma teori. izmire uğramayıp burdurla sınırlı kalanların sanısı.

90 larda çocuk olmak

yeni neslin anlayamayacağı ayrıcalıktır.

facebook ta ismin yanındaki paranteze yazılanlar

(bkz: çok bakma kafa yapar)
adam aslında haklı. öyle bir tipi var ki bakınca kafa yapacak cinsten. annesi böbrek taşı düşürürken mi doğurmuş belli değil.

mehmet demirkol

tarafsız olduğuna inandığım ender yorumculardan. başarılı bir spor yazarı.

sergi gomez

1992 doğumlu barcelona altyapısında yetişmiş genç gelecek vaad eden oyuncu. stoper mevkiinde oynayan ispanya u19 takımında başarıyla forma giyen yıldız adayı.

sergio gomez

(bkz: sergi gomez)le karıştırdın heralde.

zaman

din tüccarı fethullah gülenin kurmuş olduğu dini yanlış yorumlayan gazete. zaman denemeleri için tahammul ettiğim taraflı haberleriyle nefret kazanan gazete. cemaatin yurtlarında ve dersanelerinde bolca kullanılır yere serilmesi günah olarak düşünülür. boşuna yobaz demiyoruz abi.

işler güçler e gülecek kadar alçalmak

absurd komediye bu kadar gülmek nedir anlamış değilim.
(bkz: leyla ile mecnun) gibi diziler de buna dahil.

inci sözlük

genel muhabbet cinsellik üzerine olup absurd başlıklar açılan sözlük. birçok abazan yazarı bünyesinde bulundurur. yazarından çok hayranı vardır.

fame olmaya çalışan yazarların ortak özellikleri

kendisinden farklı ideolojiye sahip insanların nickname'leri altında hertürlü hakareti edip karşı yanıt bekleyen yazardır. karşı yanıt gelsin ki münakaşa başlasın adım duyulsun diye kırk takla atacak kadar düşmüştür. şuan bikaçıyla uğraşıyorum zaten.

blackkinq

fazla siklenmeyip ota boka sataşan çaylak.

okanogan93

biyoloji bilgilerini gözden geçirmeni öneriyorum @8. Bu yorumunu cehaletine veriyorum.

şakalaşırken hamile kalmak

ilk kez okuduğumda kasıklarıma ağrılar girene kadar güldüğüm trajikomik olay.