bugün

yine denk gelse yine edecek kişi. allah'ın bildiğini kuldan sakınmayan kişi. açık sözlü ve sivri dilli kişi. 'ben diyom angara sen anlıyon götüm gara' şeklinde olayları kıçından anlamamaya çalışan kişi. kimsenin yalakası, savunucusu olmayan kişi. en nefret ettiği şey haksızlık olan kişi.
nick altinda kendini pohpohlayip, bir nevi kendin pisir kendin ye yapan yazar insanı.
rapten anlayan yazar, şukusunu verdim.
#21201279 Sanki biraz homofobik.
okuma bilmeyen yazar.
okuma bilmeden yazar olan mucize insan. ehehe. işin şakasıdır ha. sıradan bi veledim işte.
Rapten anlayan ciddi bir yazar . Fil demeden filozofu anlamak gibi .
(#23759746) ailesinde hiçbir galatasaraylı olmadığını sanan yazar. yok bilinçli olarak söylediyse de ortadaki iğrenç ensest düşünceyi hayal etmek bile istemiyorum.
ilgili entry de galatasaray'lıların değil, galatasaray spor kulübünün dul bir bayan olarak ortada kalacağını söyleyen yazardır. galatasaray'lılar da bizdendir, vatandaşımızdır, ailemizde ve arkadaşlarımızda bulunur kendilerinden.
abaka ile tek benzerliği, atsız nickidir.
bugün uzun uzun konuşacak kimseyi bulamayan sözlük yazarıdır. uzun uzun konuşmak isteyen yok mu başka?
birinin fena halde seri eksilediği yazardır. kimse çıksın ortaya!
lysde beni sollayacak olan yazardır. ya sen hayırdır.
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü donuza eklemekten büyük mutluluk duyduğum değerli yazar. saygılar...
bazı şeylerden dolayı şeref duyan yazardır.
zamanında küfrettiği savcıların şimdi devletten kaçması gerçeği ile jimmy tudeski'yi buga uğratmış, haklı yazar.

görsel
içip içip sözlüğe girip bilmediği tarihin dersini vermeye çalışan zet kuşağı üyesi.
Zet kuşağı mensubu yazar. Osmanlı zamanında iyi oturtmuş, gavur gibi karın ağrısı mevcut.
(#46742940) ile nefis bir entrye imza atmıştır.
Ciddi ciddi güzel yazıyor. Takibe aldım.
Fenerbahçe’ ye duyduğu abartılı sevgi ve galatasaray düşmanlığından ötürü futbol konusunda objektif olamadığını fark edip üzüldüğüm yazar. Saygılarımı sunarım.
Sevdiğim yazar. Hoş gelmiş.

Evet
Sevdiğim bir yazarın sevmesi üzücü olsa da sevmemeye devam ettiğim yazar. Saygılarımı sunarım.