1. 1.
  nevizade'de akdeniz'in karşısında cafe-barımsı mekan.
  biraz kahve havası vardır.
  ayrıca buyrun burdan yakın;
  http://www.aslanimrestaurant.com
  1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  yeterli büyüklükteki balkonu, sabırlı çalışanlarıyla grup halinde sıkça gittiğimiz kafedir.

  edit: sıkça mıkça gitmiyorum artık. kafayı bulunca hesabı sokma çabalarını zaten biliyordur herkes. işin kıl eden tarafı, ısrar ediyorlar. yok şu kadar değil de bu kadar içmişim. akdeniz'e karşı iyice yenik artık.
  1 ... yasakani
 3. 3.
  her barın önünde buyrun buyrun diyen birileri bulunurken, aslanımın önünde bulunmaz, cünkü bi gelen hep gelir zaten. nevizedeye aslanım için giden insanlar vardır, eger aslanımda yer yoksa adres değişir. sahikaya gidilir. *
  1 ... shinobi
 4. 4.
  güzel, hoş mekandır.
  kanımca biraz abartılmaktadır, kafam güzel diye hesap öderken -birkaç kez- geçirmeye çalıştıkları olmuştur.
  1 ... yasakani
 5. 5.
  Eğer hava güzelse ve terasında yer bulursanız tadından yenmeyecek mekan. geceye hazırlık için oldukça ideal bir yer.
  ... cemmm
 6. 6.
  eski abbas ın yerine açılan mekan.. abbas zamanının en küçük birahanelerinden biriydi.. sadece dışarda 4-5 masası vardı hatta.. içerde yalnızca bira doldurulurdu.. ilhan irem-işte hayat, buruk çok çalardı.. işte buranın yerine açılan mekan da aslanım oluyor.. keyfe vurulan post-modern bir darbe daha..
  2 ... kelt
 7. 7.
  2 kişi, 35 40 ytl hesap beklerken 61 ytl hesap gelmesi sonucu, içtiğimiz bira sayısına bakıp 3 4 tane daha fazla yazıldığını anladığımız, itiraz edince de içiniz rahat olsun, biz saydık, yanlışlık olmaz şeklinde bir yavşaklıkla cevap aldığımız, lafımızı dinletemediğimiz, kukumuz yok diye bir birayı 3 kere söyledikten sonra getirdikleri, şeklen güzel, işletmecilik anlayışı olarak berbat bir mekan. Gidilmemesini şiddetle tavsiye ederim.
  2 ... insaneti
 8. 8.
  güzel müzikler çalan, tekilanın 6 sex on the beach in 35 ytl olduğu mekan.
  ... penny lane
 9. 9.
  müzikleri ve müşterileri kaliteli olan mekan, yalnız çok içmemek lazım zira sarhoş ayağına bir güzel hesap geçiriliyor bazen. bunun dışında maç günleri yayın yapılıyor ancak ses verilmediği için pek bir keyif alınmıyor maçtan.
  özellikle 2. katındaki ufak balkonda yer bulunursa şahane, nevizadeye yukarıdan bakmak akan insan selini seyretmek keyif veriyor.
  ... hayaser
 10. 10.
  (bkz: yiğidim aslanım burda yatıyor) *
  1 ... nedir yani