bugün

Aslan burcu erkegini hep öveceksin takdir edeceksin olayı bu. Kendilerini mükemmel görürler cünkü ve öyle hissettirilmek isterler.
Oldu paşam.
Ben Aslan Burcu erkeğiyim.Lütfen övün beni.

Not:ikizler burcuna mensup hanımlar mümkünse uzak dursun.
bu şey bana çok komik geliyor ya "ben x burcu erkeğiyim-kadınıyım" lafı. sanki bir örgüte, gizli bir tarikata mensupmuş gibi, iltifat bekleyerek.

yani ne bileyim saygı duyarım yine de tabi.

şaka şaka duymam. o ne amk turfanda biberiyim der gibi.
Burçlar konusunda mesafeliyim fakat aslan burcunun tüm özellikleri bünyede mevcut. Hadi övün beni.
Buraya gelip bizi yerenlerin çoğu kendinde olmayan özelliklerin bizde olmasından dolayıdır, kabul egoist olabiliriz ama bunu asla abartmayız .
Aslan gibi erkeğin aslan gibi maniti olur.normalde iki aslan anlaşamaz derler ama biz gül gibi geçinip gidiyoruz.
içinizden bir tanesi yeni avım sayın aslan burcu erkekleri görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
(bkz: çare yay burcu erkeği)
Burçlara inanmıyorum, soranlara "akrep" diyorum götün götün kaçıyolar
Sanki akrep olan benim aq.
benim getir götürümü yapar.
Uzay muhtarı kardeşim aslan burcuydu. Bilmediği yoktu. Gittiği yerde mutludur umarım.
Aslan av olmaz avlanır diyecektim ki zaten bi derdim var yazmış. Ama şöyle yapın avmışsınız ayağına yatıp avlayın. O da mutlu olsun siz de.
Keyfine düşkün, kaliteyi seven, lider ruhlu erkektir. Hayatınıza nasıl girdiğini farkedemediğiniz gibi çıktığı anı da farkedemezsiniz, o yüzden her bir saniyesinin tadını çıkarın.
Bir kişiyi tanıyordum aslan burcu. Aslan olduğunu bilmeyen bir aslandı, kalın kafasına sokunca ağzıma sıçtı. Ehe.

(Burçlara inandığımdan değil) aslan derken potansiyelini kastediyorum.