bugün

Sansa kadar güzel değil
Ama ondan çok daha başarılıdır
Freyleri zehirlemesi
Walder Frey'i öldürmesi ne kadar başarılı biri olduğunu ispatlar
Keşke Joffrey Baratheon ve Cersei Lannister'ı da öldürseydi
Hatta bununla kalmayıp Jaime Lannister'ı da öldürseydi çok iyi olurdu.
görsel

(bkz: swh).
dizinin kahramanlarından biriydi ama en sonunda daha neler olacak acaba derken atladı gitti gemiye.
Zamanında dizide aşık olduğum karakterlerden biriydi Arya. sahiplendiğim ginepigin adını da Arya koymuştum bu nedenle. Ama maalesef finalde pek tatmin edici bir sonu olmamıştır. Sen o kadar herkesten intikam al, eğitmlerini tamamla sonra git denize pehh.
Winterfell kapılarında iki dangoz nöbetçiden "fuck off" yemişliği vakidir dizide.
Şimdiye Hindistan'a varmıştır.
final sezonunda sevişmiştir.
--spoiler--
dizinin sonunda gaza gelip o coşkuyla batıya yelken açarken winterfell'e döndüğünde kapıda kendisine "fuck off " çeken iki haşlama askere gerekli ayarı vermeyi unutmuş olan yaman dizi karakteri.
--spoiler--
Yigit bir avrat kendileri ne yapti o ak gezenlerin babasına oyle .
günümüz bir çok türk kız bebesinin isminin arya olmasına vesile olmuştur.

en azından benim bildiğim iki tane arya diye bebek var şu anda çevremde.

erkeklerde de favori kuzey.
Vurdurmuştur.
Son sezona kadar dağıttığı yargılarla favori karakterimdi. Hound'un bir lafıyla cersei'yi öldürmekten vazgeçti ya. Düştü gözümden.
Evet sen yeni izliyorsun da izlemeyenler de vardır mutlaka. Spoiler butonu var orda. Kullanın amk vergi almıyorlar.
En sonunda night kralını öldüren cengaver. Bir atladı, bir bıçak hareketiyle tuz buz oldu buz kralı. Stark ailesinin gurur kaynağıdır. Evet ben yeni izliyorum son sezonu.
işlevi ne bu tipsizin diye sorduran sevimsiz lezbiyen. Dizi boyunca ordan oraya gezdi bi halt da yapmadı.
kahverengi göz,mavi göz,yeşil göz. denklemine göre khalesiyi indirecek bence.
çok sağlam bir yerden aldığım duyumlara göre daenerys'i öldüreceği kesinleşmiş kişi.
Night king'in arkasından bi anda nasıl çıktı hala anlayamadım yüzünü falan değiştirdi falan orayı geçelim hadi night king ile bran yüz yüze geldiklerinde hadi 2 çift laf edin de anlayalım adamın derdi neymiş dedim ama bu sayın şerefsiz senaristlerin umurlarında değil tabi ki sonra arya ortaya çıkınca arya ölecek sandım ama yok yine aptal senaristler koskoca night king i güya ters köşe yapicaz diye arya ya öldürtmüş artık kezban deanerys ve şarapcı cersei arasında taht savaşı çok basit kaçıyo sıçtınız sıvadınız nolur üstüne tüy dikmeyin lost'dan beter anılırsınız yoksa.
Kahverengi göz öldü
Mavi göz öldü
Sıra yeşil gözü öldürmeye geldi. Evet.
ileri bölümlerde Şayet ölürse, süleyman çakır’a kılınmış cenaze namazının bu öksüz yetim içinde kılınması gerekir.

Öyle haller içinde ki halim, türkçeye çevirmeye yok mecalim.
stark ailesinden en efsanevi got karakteri.

--spoiler--

kendisi en efsanevi got karakteri.

artık 8. sezon 3. bölümünden sonra dany veya jon ejderha ile demir tahta otursa bile 8. sezon arya stark sezonu olarak kalacaktır nokta.

"miss stark i don't feel so good" dedi ve gitti şaka maka gece kral.

--spoiler--
taşşaklarına beton yetmez.
Gönüllerin yengesi.
görsel
Demirci Piç bunu nasıl küskülediyse bir daha yemeden ölmem ölmesinede izin vermem dedi.

Hahah naptın kızım ya.