bugün

Gelmiş geçmiş en yakışıklı türk oyunculardan biri.

O ruh haline rağmen verdiği cevaplar takdire şayan. Fakat elinde o mikrofonu tutan orospu çocuğu ve haberi yaptıran diğer piçler, acaba olayın ciddiyetinin farkında mı? Bu nasıl bir insanlık? Sağlık üzerinde prim yapmak nedir? Adi şeref yoksunları.

Şöyle bir gerçek de var masanın üzerinde yanılmıyorsam parliament paketi vardı, olmuş 11 tl bu da biraz garip geldi bana.
Üzüldüğüm oyuncudur. Kendileri zaten şizofreni tedavisi gormekteyken evden atılmak da neyin nesi. Gençlik hali de çok tatlıştı.
Yaz dizilerinde oynayan kaslı zamazingolardan daha yetenekli olduğu tartışılmaz gerçektir. Üzmüştür. En yakın zamanda iyileşmesini umduğum oyuncu.
şuan ki haline üzüldüğüm oyuncu. Gençliği adeta bir Dicaprio.
Babamın "yazık oldu bu çocuğa çok yakışıklıydı kereta ne hale gelmiş. Allah bizi medyanın şerrinden korusun" diyerek hakkında konuştuğu çok pek yakışıklı ve tatliş ünlü. Umarım en yakın zamanda toparlar.
allah şifa versin.

o kadar şaşaalı bir ün hayatı olmamasına rağmen bu hale getirdi onu bulunduğu ortam.
Allah yardımcısı olsun. Bana Allah'a yönelmemiz gerektiğini hatırlattı. O kadar oyuncu vs oluyorsun lakin böyle düşebilirsin. Oysa Allah'a yönelince öyle mi? Bu gibi psikolojik sorunların kaynağı bence Allahsızlıktır Hafizenallah.
hasta olmasaydı, hollywood'da oynayacak tipi vardı adamın.
Hasta olmasaydı, bollywood'da da oynayamazdı sanki.
Yakışıklı ve başarılı bir oyuncuyken geçirdiği rahatsızlıklar sonucu perişan hale geldi. Yazık Allah yardımcısı olsun.
Seviyodum haline üzülüyorum.
Severdik eskiden, tam da titanik zamanları, yerli di caprio idi o, yıldız asyalı ile dizide sevgili idiler, reelde de sevgiliydiler. Liseli dizilerinde yakışıklı çocuktu o...

Üzücü tabi, umarım toparlar, mutlu olur.
Cocuga nazar degdi bence allah sifa versin.
kendisinden haber alınamamaktadır.

http://www.hurriyet.com.tr/her-sey/29674455.asp
Az önce aslı hünel'in yanılmıyorsam kanaltürk'te yaptığı programda hastaneye yattığı söylenen tiyatro ve sinema sanatçısı. sami hazinses, bilal inci ve tomris oğuzalp gibi üstadların da zor durumda kaldıklarından bahsedildi. Tomris hanım istanbul devlet tiyatrosu müdiresiydi bir dönem. Ne yazık ki sefalet içinde uçmağa varmıştı, aramızda olmayan bütün türk tiyatro ve sinema sanatçılarımızın tini şad olsun.

Arda kural da en yakışıklı ve yetenekli türk aktörlerden biri. hastaneye yatmadan önceki son röportajında "çok geç kaldınız, artık önemi yok. Hayranlarım benim dostlarım" demiş, az önce izledim.

Hep söyledim, yine söylüyorum. Bu ülkede kansız pkk militanı, hdpli cihangir solcusu olmayan şerefli, onurlu, haysiyetli sanatçılarımız sefalet içinde bir ömür sürüyor. Arda kural'ın tedavi altında olmasına çok sevindim. Umuyorum bu zor günleri atlatır. O ulu önder atatürk ve asteğmen kubilay gibi iki türk büyüğünü canlandırmıştı, dilerim yine kendisine yakışan rollerle biz sevenlerinin karşısına çıkar.
allah yardımcısı olsun yazık gene de. çok kötü bir hastalık şizofreni. ailesine de sabır versin.
Son zamanlarda adı Sanı çok duyulan eski dizi ve film oyuncusu.

Şimdi beni yanlış anlamayın ama Türk milleti olarak şu zamana kadar bu gibi insanlardan haberimiz olmuyor. Fakat başlarına kötü bir olay gelince değerleniyorlar.Rahmetli Müslüm Gürses'e gereken saygı ve sevgi gösterilmedi yok ayyaş esrarkeş felan dendi adam öldü hangimiz sevmedik adlı parçası hayattayken dinlenmediğinden fazla dinlendi. Benim cidden sanatçı olan kişiye saygım var halkı bilen kişiye ama zamanın insana ne getireceği belli değildir. Gaybı allahtan başka bilende olmaz zaten insan olarakta kör olarak yaşıyoruz.Bu arda kural isimli kişiye şimdi olduğundan çok değer veriliyor.Orasını ben bilemem fakat halka ve millete bi katkısı olmuş mu? yetim ve aç doyurmuş mu? Yoksa esrar partilerinin dibine vurup genç kızlarla gününü gün mü etmiş?

Haketti yada haketmedi diyemem kimsenin tepkisinide çekmek istemem kendisininde dediği gibi artık çok geç bi kere dibi boyladığınız zaman o çamurlu leke üzerinizde kalır.
sikik pop kültürü, sikik menejerler ve sikik patronlar yeni di capriolarını korusun hadi. şimdi adamın yüzüne bakan olmaz.
Bi zamanların baş döndüren oyuncusu. Felaket yakışıklıydı. Ne yazık ki şöhreti kısa sürdü. Oynadığı bir filmden parasını alamayınca hastalandığı söyleniyor. Şizofren teşisi konulmuş. Sokaklarda yaşamaya başlamıştı. Kaybolduğu gibi haberler çıktı ama sokaklarda yaşayan bir kişinin kaybolması biraz tuhaf. Zaten her sokak onun evi sayılır. Magazin muhabirlerinin şu sıralar en sevdiği konu. Onu sokakta kötü halde çekmeye bayılıyorlar sanki. Röportaj yapacak muhabirlere tavsiyem alın onu bi yerde bi şeyler yerken içerken yapın. Bi faydanız dokunsun.
bu adama oynadığı filmden hak ettiği parayı verilseydi, belki de ekonomik sorunlar yaşamazdı ve olay bu derece kötü olmazdı.

magazin de "son hali görenleri üzdü" diye haber yapacağına, bir yardım etsinler adama. bir haber çıkaramazsınız, ama hiç olmazsa adam ı mutlu edersiniz.
sözde twitter hesabından Leonardo da vinci ye benzediğim doğrudur yazmış ve beni orta yerimden yarmıştır.

fake belli!
ne zamandir hasta bir insanin uzerinden prim yapacak onunla maytap gececek kadar dustunuz anlamiyorum. umarim basiniza yada yakinlarinizla sizi sinamazlar bu hastalikla. insanliginizi kaybetmissiniz umarim kisa zamanda bulabilirsiniz.
Hastalığıyla dalga geçecek kadar düşmüş insanlarla aynı havayı soluyan, bir zamanlar aşık olduğum insan. En kısa zamanda iyileşmesi ve bazı insanlara gerekli dersi vermesi dileğiyle...
Bir zamanların dicapriosu. Şimdilerde ise psikilojik rahatsızlıklarla uğraşmaktadır. En son eklenen bir kaç videosunda tamamen çökmüş durumdaydı. Şöhret bazılarına gerçekten ağır gelebiliyor.
yıllardır hayran olduğum adam. ne yakışıklı adamdı be osmanlı gibi çöktü.
güncel Önemli Başlıklar