bugün

görsel
Önceki projelerde de yeterli oyunculuğa sahipti ama içerde dizisinde kendisini de aştı. Bir oyuncunun yeteneğinin nasıl geliştiğine canlı canlı tanık oluyoruz.
http://www.youtube.com/watch?v=0y-CJy2XNCY
Asiri sempati duydugum oyuncu.
Burcu ne acaba? Kanka olmak isterdim kendisiyle.
Türk yazan tişört giymiştir

görsel
Oyunculuğunu,karakterini, sesini sevdiğim. Mütevazi karakterini ayrı sevdiğim oyuncu.
Türkçü ergen.
soyadı nemden hoşlanmayan birini hayal etmeme sebep olan ünlümsü.
görsel
Akıllarda hep böyle capslerde kalacaktır.
içerde dizisinde döktürmüş oyuncu bu sene yeni bi projesi varmış ay yapım bu çocuğunda peşini bırakmıyor yeni projenin adı da Arasmış polisiye, mafya dizisi..

Bekliyoruz efenim
tek bir tip karakteri oynayabilen kanımca yeteneği fazla büyütülen oyuncu.
oynadığı karakterleri inceleyin genelde hep agresif, bağıran, asabi karakterler. mimikler, hareketler hep aynı.
karakterlere kattığı ruh hep aynı.
gun gectikce daha bir gozume takılmaya basladi. tip aldi yurudu valla.
Gülüşüyle efenim, aklımı alan öhö öhö, mükemmel oyunculuğuyla farkını gösteren oyuncu.
tengrici, atsızcı.
"Faydası yoktur gözlerdeki yaşın
Gitmeden evvel iyi düşün taşın
Mutluluğu bulacağım diyorsun ama
Ne zaman ne zaman"

Öyle bir geçer zaman ki ile tanıyıp tamam mıyız ile sevdiğim, benim için bu iki rolde kalan genç oyuncu. Yemişim diğer rollerini. Bir de o ses türkiye yılbaşı özelde içerim ben bu akşamı söylemişti. https://youtu.be/gbRADuKUnG8

Seviyorum, Seviyoruz.
Öyle bir geçer zaman ki ile tanınan başarılı oyuncu.

Sevgiyle nefret arasında ne kadar ince bir çizgi var değil mi?
Boş tip. Evet.
çukur dizisinde oldukça başarılı olan elemandır.
sevdim kendisini.
rol kabiliyeti olmayan oyuncu. nerenizle seyrediyorsunuz amk ya.
mimikleri aşırı yapmacık.

diğer mafyayı oynayan (mihribanın oglu) bin kat daha iyi bundan.
öyle bir geçer zaman ki dizisinde tanıdığım başarılı oyuncu. tv izlemeyi bırakalı uzun zaman olduğu için diğer oynadığı dizilerdeki başarıları hakkında en ufak fikrim yok.

görsel
Kurtlar vadisindeki uyuşturucu psikopat Erdal’dan sonra izlediğim en muazzam oyuncu. Çok iyi rol yapıyor çukur dizisinde. Yürüyedur kral.
O tokatlama sahnesinden sonra sena nın yanında kapı eşiğinde sayıklarken aynı cümleyi babama kurdum..

Bu adam gerçekten deli, rol yapıyor olamaz.. o benzin ve kibritle evi yaktığından beri her rolünde biraz delilik var ve bunu hiç sırıtmadan yapıyor.. bu kadar gerçekçi olunmaz ama... imkansız.
Şu başlığı bir kere okusa ortalama olan egosu Okan Bayülgeni solda sıfır bırakır.

Bence çok iyi bir oyuncu. Yalnızca Öyle bir geçer zaman ki ve tamam mıyız'da izlemiş biri olarak söylüyorum bunu. iki uç rol, ikisi de kusursuzdu. Şeytan tüyü var adamda. o ses türkiye yılbaşı özel 2017'de iyice anladım.
Bir siki beğenmeme timinin son hedefi. Gayet iyi oynuyor adam, boş yapmayın.
görsel