yürü git lan terbiyesiz herif sen eşeğin kini yalıyon adi.
cemiyetin şu ana kadar ortaya salıp salıp alıcı bulamadığı sloganları şu şekilde:

1. "zalim esed'in zulmünden kaçtılar. onlar muhaciiir, biz ensar."
cevap: suriye'de tayyibin elinin uzanamadığı, nusracı-işidci fonlayamadığı, silahlandırmadığı her yer sulh içinde. çok suriyelilerin huzurunu mutluluğunu düşünüyorsa oraya tır-tır cephane göndermeyeydi.

2. "müslüman diye istemiyürsünüz onları"
cevap: türkiye müslüman ülkeyse, topunun geldiği yerler de müslüman ülkeler. hatta kaçıp geldikleri ülkeler (suriye, ırak, afganistan, iran) şeriatla yönetilen ülkeler. demek ki islamdan kaçıyorlar. ha bir de gelenler her yerde, bir tek camide yoklar. niye? çünkü bizim imamların, hocaların, diyanetin müslümanlığını tanımıyorlar.

3. "bereketleriyle geldiler"
cevap: şu an ülkenin en ağır krizini yaşıyorsak on beş milyon çapulcuyu bize besletme derdinden. ülkedeki emlak piyasasını çökertmelerine, sebep oldukları her gün artan konut krizine kiç girmeyeyim.

4. "bize zırnık masrafları olmuyor ki, paralarını avrupa birliği gönderiyor"
cevap: her ay avrupa'dan buraya 15 milyon insanı besleyecek euro gelse, türkiye'de döviz sıkıntısı olmaz, aksine daha bolluğu olur.
Başkanlığını yapacak çakalı buldum

görsel
Araplar gelsin, çapulcular gitsin.
araptapar kerhaneci tipitipinin üyesi olduğu cemiyettir şüphesiz.. araplardan daha araptır kendisi..
başını dinsiz alkolik göçmenlerin çektiği cemiyettir. evet hatta net ötesi.
genellikle akabelilerde rastlanır.

arap tarrağına çok meraklıdır bunlar.
Benim. Şu araplar sayesinde gayrimenkul ticaretinden hayatımı kurtardım. Biraz daha kazanayım sonra gitsinler.

Biraz sabır azizim.
(bkz: muholand çıkmazı)
(bkz: Araptapar)ların üye olduğu (bkz: islamcı) bir cemiyettir. Dindoş Kerhaneci çok sever böyle şeyleri...
yobazlığından ödün vermeyen, cahilliğinden mutlu olup herkesin de kendisi gibi olup davranmasını bekleyen cemiyettir.
milli içkileri deve sidiği olup, hobileri arasında arap taparlık yapmaları, arap taşağı yalamalarıdır.
kendi kör cehaletlerinde boğulup gebermelerini diliyorum.
Yunan taşağı yalayan cemiyet tarafından pek sevilmiyor gibiler.

Araplara karşı sözde (sahte) “Türkçü” kesilen tiplemeler, söz konusu yunan, Ermeni, Rus, Avrupalı olunca “hepimiz kardeşiz, kahrolsun faşizm” ayaklarına giriyorlar. Yoh yaa?

Ya herkes gidecek, ya da kimse gitmeyecek. Bu kadar basit.
bir sor bakalım turşu ben kaç kere suriyeye gittim?

çok gittim. kültürlerimizin de uyuştuğunu gördüm. ama milletin karısını kızını taciz eden, sığınmacı ve kriptolara yani yunanlara ve ermenilere yer yok bu ülkede. senin gibi türkiye’de yaşayıp bilmem hangi ülke hakkında bilip bilmeden atıp tutan boş beleş çapulcular gibi değiliz direkt olarak bu zaten söz konusu olan ülkelerde yaşıyoruz.

madem orası çok fena, çek git o zaman.

Yunanlar, ermeniler yani haçlıların ve kriptoların tamamı gidecek. başka türlüsünü kabul etmiyoruz

hiç şüphesiz cemiyetin lideri ulu hun turşusudur.
turşu. 7 milyon mu? Bence 10 vardır ya. Afganlara da 8-9 desek. Türkiye nüfusu 160 milyon değil mi, o bakımdan hani. Yoksa tutmaz.

Yaptığın saçma genellemelere girmiyorum. Hadi verdiğin sayılar doğru olsun, 7 milyon insanı aynı kefene koyabilmen için 7 milyonun 7 milyonu da dediğin şeyleri yapması lazım. Yapmıyorlar mı? O zaman genellemeyi herkese uygulayabiliriz. Kaç tane sınır ihlali yapan yunan gördün? Ben gördüm. Hepsi aynı o zaman. Ben o milletin artıklarını istemiyorum. Azeri kardeşlerimizi öldüren Ermeni istemiyorum. Hepsi aynı değil mi. Aynı.

türk kültürü en üstün kültür, yunan kültürü ise aşağılık bir kültürdür. Arap kültürü orta düzey bir kültürdür bana göre.

ben yaşadığım yerde çok yunan gördüm inanılmaz yobazlar. bana yunanları övemezsin çünkü onlarla iç içe yaşadım.
Siktir lan

--spoiler--
bir sor bakalım turşu ben kaç kere suriyeye gittim?

çok gittim. kültürlerimizin de uyuştuğunu gördüm. ama milletin karısını kızını taciz eden, sığınmacı ve kriptolara yani yunanlara ve ermenilere yer yok bu ülkede.
--spoiler--

görsel
20229 milyon yunanın 20229 milyonunun yapıp yapmadığını bilemiyorsun zaten asıl sorun orada başlıyor. ama bildiğim bir şey varsa hepsinin kendilerini üstün tuttukları ve türkiye'de aya Sofya önünde yunan bayrağını açmalarını, Türkiye cumhuriyetini reddettiklerini, istanbul’a yunan toprağıdır demelerini, istanbul’u alacağız demelerini.
türkiye devletini reddeden kim varsa yok olsun okey mi? Yunanlar, rumlar ve ermeniler kültürlerinden ötürü türkiye'de yobazlık ve ayrılıkçılık yapmaya devam ediyorlar ve yine kültürlerinden ötürü devlet düşmanlığı yapıyorlar pakistanlılar veya araplar öyle değil.

Sen Rumları seviyorsan, bir başkası da Arapları sever o zaman. Ya hepsine siktiri çekeceksin, ya da hiç birine. Yok öyle part time Türkçülük Felan.
(bkz: muholand çıkmazı)
Yunanların da amuğa sokim, arapların da. Türkiye topraklarında Ermeni, yunan rum, batı dölleri yaşadığı müddetçe başkaları da yaşayabilir. Nokta.

Araplardan nefret ediyorsanız, önce çok sevdiğiniz rumlardan başlayın. Öyle yok ben kafir yabancıları seviyorum ama diyerekten Türkçülük olmaz goçum.

dine, inanca, mezhepe, kültüre bakıp, ayırt ederek Türkçülük olmaz. Nihal atsız şey mi demiş, Türkçülük demek kafirlerin sikini yalamak mı demiş? Hepsine siktiri çekiyon mu? Çekmiyon mu? Ülkendeki Rum döllerini kovmak için çabalıyon mu çabalamıyonmu?
Yine başlık içinde kavga etmeler görüyorum siktirin gidin mesaj kutunuzda kavga edin.