bugün

hangi kafayı yaşadığını cidden merak ettiğim insan evlâdıdır.
takıntıdır.
Tum arkadaslarim veya arkadas sandigim insan Toplulugudur. iyi taraflari basinizi agritmazlar kotu taraflari ise egoist olmalari halden anlamamalaridir.
vefasızdır.
atarlıdır, giderlidir ama küvet gideri gibi yani!
Gerek duyulmayan, arkadas, dost vb. Sifatlarini alamayacak narsist bir ucubedir.
aklında olmadığınız insandır.
Ona bir şarkıyla veda ediyorum :
(bkz: aramazsan arama yar aramazsan arama)
--spoiler--
varlığınızda kıymetinizi bilmeyenleri, yokluğunuzla terbiye edin - mevlana
--spoiler--

öğüdünün, kendisine karşı tutulması gereken kişiliktir.
hayatımızda olmaması gereken insandır.
Menfaatleri doğrultusunda yaşar, uzak durulası insandır.
olsada olur olmasada olabilecek insandır. öyle hesapla kitapla arayscak adam aramasın.
benimdir.
Telefon kültürünün hayatta çok önemli yer kapladığını farkeden, insanların telefonla birlikte gitgide daha çok yozlaşıp kendilerini telefona esir ettiğini gören ve buna başkaldıran kişidir. yüzyüze samimiyet dolu bir muhabbeti, telefondaki nasamimi muhabbete tercih ettiğindendir aramaması sormaması.
kırgındır. suçu, kendinizde arayın biraz da .
dost veya arkadaş olarak görerek kendini kandırdığın ve muhtelen seni kullanan insan tipidir.
götü kalkıktır.
arasada ödemeli atar piç.
Varliginiz cok da umrunda degildir.
çeşitli (psikolojik vb.) nedenlerden dolayı ilk adımı atamayan kişidir. bu nedenle, bu kişinin sizi umursamadığı yargısına kapılmak önyargılı olmak demek olur. bir şekilde olayın aslını öğrenmek mutlaka yararınıza olacaktır.
umursamazlığın tadına varan mutlu kişidir. evlerden ırak olmalıdır.
aranmaması gereken insandır. siz önemser her fırsatta halini hatırını sorarsınız o tenezzül edip bir kez bile aramaz birde utanmadan hiç aramıyorsun diyebilme özgüvenine sahiptir bu insanlar.
Aslında paradoks olmuş bir durumdur. Şöyle ki siz karşıdakini aramayarak o beni aramıyor ki diyorsunuz aynı şeyi o da düşünerek sizi aramıyor ve topluca aranmadıkça aramayan insan oluyoruz. Ne mutlu bize.
işin düşmedikçe aranmayacak insandır.
Menfaat ilişkisinde bir dostluk sürdürüyordur. Siz aramadığınız müddetçe o da aramaz. O aramadıkça siz de aramazsınız. Bu böylece devam eder.

En sonda da 'aa hiç aramıyorsun beni' der.. ulan sanki sen 24 saat bizi soruyorsun da şimdi dert yanıyorsun!!