bugün

* türk filmlerinde körlerin görmesini sağlayan mucizevi olaydır.
dikkatsiz yayayı ilk anda şaşkınlığa uğratır.öldümmü lan dersin.gözünü açarsın etrafına kalabalık toplanmıştır.şöyle bir özelliği vardır heryerini ağrıtır.ağrımayan yer kalmaz.geri kalanınıda siz oluşturun yeter artık...
elektrik çarpmasından iyi olan çarpma türüdür.
kimsenin yaşamaması gereken bir kaza türüdür. bir kaç yıl önce arkadaşımla yolda yürüyoruz, muhabbet güzel dalmışız. aniden bir arabanın üstümüze doğru geldiğini görüyoruz.
arkadaşım korkuyla: yemekten sonra araba çarpması sağlıklı değilmiş, doktorlar diyor.
arkadaşımın o şokla bunları dediğini duyduktan sonra yürüyemiyorum ve yolun ortasında gülme krizine giriyorum o sırada tam diğer arabayı atlattık derken belimde feci bir ağrı duyuyorum ardından kulaklarımı yakan bir fren sesi, benim gülmekten ve korkudan yamulan suratım ve ne olduğunu anlamaya çalışan insanlar. en kötüsü o an aklınıza doluşan:' sakat kalırsam.' korkuları.
arabanın arkadan çarpması halinde uçma hissini çok güzel yaşatan olaydır..
ortaokul 2. sınıfta okul çıkışı arkamdan gelen aracın çarpması sonucu havalanmıştım.iniş sert oldu ama hasarsızdı..*
şoför veya kişinin dalgınlığı ve bir anlık hata ile oluşabilecek sorun, sorun da aynı şoför aynı kişi ikinci kez böylesine vahim bir sıkıntı ile karşılaşabilecek kadar bahtsız bedevi olduğumuzu o gün anlamama neden oldu sözlük.
(bkz: çarpışan oto)
(bkz: lunapark)
keşke bana araba çarpsa da ölümüm bu şekilde olsa.
Çok feci.
https://youtu.be/ISB7GdLovG8