bugün

muhabbetin dibine vurulan ağzından reçel damlayan yazardır.
(#16080451) film sever yazardır ya da aşırı film sever yazardır.
anlamadan, dinlemeden itham etme potansiyeline sahip yazardır.
kültür abidesidir. müzik kulağıda çok iyidir. sabahtan akşama kadar oturup bu yazarla müzik dinleyip sohbetin dibine vurulabilir.
iyidir, hoştur, sohbeti muhabbeti koyudur.
ironiden anlayan ve ironi üreten yazar. *
Sekizinci nesil yazardır. iyi yazar hoş yazar.
Harun abi dir.
mantıklı düşünen, sohbeti hoş olan yazar.
uzun süredir tatilde olan yazar.
dengede durmaya çalışan yazar.
benden çok sağlam romanlar çıkacağına inanmış yazar. zaten 2 tane yazdım bile, bastırdığımda imzalayıp göndericem kendisine.*
dogum gunu yazarıdır.
kutlu olsun, her sey gonlunce olsun.
bolu ve bolu'da yaşayanlar hakkında çok hassas bi yapıya sahiptir.
futbol bilgisi vasatın altındaki yazar. genel olarak fena sayılmaz ama. koştursun efenim sözlükte.
terbiyesiz biriymiş. konuşmayı daha önce kesmem gerekirdi galiba.
bir insana ki cinsiyetini bilmeden ''kendini sokağa at diyebiliyor. ''
ayıp.
Zonguldak'lı olduğunu bir girdisinde öğrendiğim hemşehrim olan yazardır. Takipteyim.
hemşehrimdir kendisi.
tanımadan tanımış kadar olduğum, yağuşuhlu bir delüganlu.
bana yanında sustuğum, ağzımı açamadığım tek insan sensin diyen ve benim yanımda ağzını kapamayan insan. boğulacak kadar gülmelerimin sebebi. son iki haftadır her ctesi bir şekilde nasıl olduğunu anlamadan sabahladığımız garip adam.

şarjlı arabayla evime gelip, bütün nevalemi bitirip sonra da şarjlı arabasının şarjının bittiğini görünce çığlık çığlığa ereğli sokaklarında "amına koyuyım markasız" diye bağırmış kişi. ben sadece gelin benim evde 1 saat çay içer, sohbet ederiz dedim. adamlar amına koydular. suç gene benim oldu ya neyse.
Son bi kaç gündür paul aster okumuş olduğunu düşündüğüm yazar. Tanımam kendinisini.
Sözlükte hagili entryler giren yazar.
Çok özlemiş herhalde.
Ciddi ciddi oturup futbol konusabildigim nadir galatasaraylılardan. Varolsun sayıları artsın inşallah.
Aynı başlığı üç kez açan yazarımsı.
Bundan böyle kankamdır. Karışanı sikerün.