1. 1.
  washington wizardsın 4 numaralı formasını terleten forveti.çaylak sezonunu golden statete geçirdi.burada 5 sezon geçirdikten sonra dallasa takas edildi.burada 6.adam rolünü benimsedi ve takıma bençten 14.8 sayı 6.3 ribaund 1.01 top çalma gibi güzel sayılarla katkı yaptı.artık tam bir yıldız olarak tanımlanırken dallasta geçirdiği bir sezondan sonra washingtona takas oldu.iyi bir alçak post oyununa sahip,iyi bir orta mesafe şutuna sahip,zaman zaman üçlük atabilen bir oyuncu.çok iyi bir ribaundcu,ortalamanın üstünde bir savunmacı.topu elinde fazla istemeyen bir oyuncu.sert bir oyuncu değil hatta karşısına oyuncu gelince bombeli şutları tercih ediyor,fiziksel oyunu pek sevmez.kısa forvet pozisyonunda çok daha verimlidir.
  ... monolith
 2. 2.
  north carolina mezunu 4 numara. 18.9 sayı ve 8.1 ribaund ortalması tutturmuş bu sezon.
  ... impayatoy
 3. 3.
  kariyerindeki 17000 kusur sayiyi topu toplamda sadece 27 dk elinde tutarak atmistir.
  (bkz: ilginc)
  (bkz: az ama oz)
  4 ... imagine
 4. 4.
  geçtiğimiz sezon 79 karşılaşmada oynayan ve maç başına 38.7 dakika süre alıp, 21.4 sayı - 10.2 ribaund ve 1.5 asist ortalamalarıyla kariyerinin en başarılı sezonlarından birini geçirdikten sonra da takımı washington wizards ile sona eren kontratını uzatan basketbolcu. 4 yıllık bir anlaşma yapılmış ve bu süreçte 50 milyon dolar kazanacakmış kendisi.
  1 ... bionic
 5. 5.
  vince carter ile kayınço olurlar. washington wizard'ın en istikrarlısıdır kanımca...
  1 ... anything is possible
 6. 6.
  nba'in aktif oyuncular arasında en iyi 4 power forward'ında birisi.
  1 ... double team
 7. 7.
  cuma günkü antrenmanda omuzundan sakatlandığı için sezonun ilk 13 maçını kaçıracağı resmi olarak washington wizards organizasyonu tarafından açıklanan power forward. tam agent zero sağlıklı bir şekilde dönüyorken hiç te hoş olmadı bu sakatlık sanki.
  ... nicolai hel
 8. 8.
  cleveland cavaliers, washington wizards ve los angeles clippers arasında gerçekleşen takasla cleveland cavaliers'a takas olan oyuncu. takasta cleveland, zydrunas ilgauskas'ı washington'a yolladı. wizards ayrıca clippers'tan al thornton ve brian skinner'ı aldı. dün kadroya kattıkları drew gooden'ı ise clippers'a yolladı. sebastian telfair de los angeles clippers'tan cleveland cavaliers'a gitti. bu takasın gerçekleşmesiyle birlikte amare stoudemire'nin cleveland'a takas olacağı söylentileri de ortadan kalktı.

  ekleme: cleveland'ın önümüzdeki sezon için olan 1. tur draft hakkı washington wizards'a yollandı.
  2 ... tearsofcold
 9. 9.
  favori oyuncum olur. zorlanan bir wizards'dan* sezon ortasında cavs'e* geldi ve şimdi şampiyonluğa oynuyor. lebron, shaq, mo williams gibi adamlarla beraber. repertuarında antawn jamison kadar hareket olan, şut açışından, basketbolcu kesinlikle yoktur. bir şekilde topu potaya ulaştırır alttan, üstten, yandan, hook, turnike hede hödö efendim. inanılmaz fazla atak opsiyonu vardır.
  1 ... randy
 10. 10.
  los angeles lakers ile 1 yıllık anlaşmaya varmıştır. veteran kontratı alacak. belki daha fazla paraya daha az iddiası olan bir takıma da gidebilirdi. ancak los angeles lakers'e gelerek kariyerinin sonunda bir şampiyonluk kazanma şansını arayacak.
  ... tearsofcold