1. 1.
  (bkz: anoreksiya)
  1 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  Anoreksi 2007 yılında kurulmuş olan ve halen aktif olarak çalışmalarına devam eden Melodic Death Metal grubudur. 2007-2009 yılları arasında istenilen oluşumu yapamamış ve çeşitli nedenlerden dolayı ilerleme kaydedememiştir. Grup son halini tamamlamış ve istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Grubun temelleri istanbul Üniversitesi Beyazıt kampüsünde Anıl SEVENER (Bass Guitar) ve Muratcan YEŞiLYURT (Vocal) tarafından atılmıştır. 2009 yılında Orçun ÖZKAN (Lead Guitar) gruba dahil olmuştur. 2010 yılında ise Ecem OTGUCUOĞLU (Rhythm Guitar) ve Onur AKER (Drum) gruba katılmışlardır.Grup oluşan kadro ile bir dizi konser vermiştir.Daha sonra gitaristlerin özel sebeplerle ayrılmaları nedeniyle grup tekrar gitarist arayışına girmiştir.Kısa süren bir oluşum sürecinden sonra Onur KAPLAN (Lead Guitar) ve Ahmet AYDEMiR (Rhythm Guitar) gruba dahil olmuşlardır ve grup son halini almıştır.

  http://www.facebook.com/Anoreksi
  1 ... falken
 3. 3.
  rise of infinity adlı ilk albüm kayıtlarını bitirmiş grup. albüm kapağı da ayrı bi güzel olmuş.[anoreksi ]

  ayrıca grupta bu ay değişikller olmuştur. vokalist murat can yeşilyurt kendi isteği ile gruptan ayrılmış diğer projesi olan undermost'ta devam etmeye karar vermiştir. bu ayrılıktan sonra grubun lead gitaristi onur kaplan vokale geçmiştir. lead gitara yeni üye furkan yurteri geçmiştir.

  edit: sanırım tanım yapmak için yazmış olduğum ilk cümleden sora yazılanlarla ilgili yanlış anlaşılmalar olmuş. gruptaki değişiklikler albüm kayıtlarından önce olmuştur.
  1 ... trespass
 4. 4.
  CD Baby'de Rise Of Infinity albümü satışa sunulmuş olan grup.

  http://www.cdbaby.com/cd/anoreksi2
  ... trespass
 5. 5.
  'Nelson's Dream' isimli parçalarını severek dinlediğim türk melodic death metal grubu.
  2 ... lord lokhraed
 6. 6.
  dünya standartlarında türk bir melodeath grubu.
  -1 ... rioterminal
 7. 7.
  dark tranquillity, sonata arctica, overkill ile aynı sahneyi paylaşacak olan kaliteli adamlardan oluşan kaliteli melodeath grubumuz. 5 mayıs'ta muhteşem bir sahne performansı izleyeceksiniz.
  ... trespass
 8. 8.
  yeni keşfettiğim için kendime kızdığım, melodik death metal icra eden muhteşem grup.
  1 ... andylloyd
 9. 9.
  kendilerini türkiye'nin en iyi melodeath grubu olduklarını iddia etmeyen grup. ancak şöyle bir gerçek var ki en iyi yerli melodeth grubumuzdur. My Suicides parçları da çok güzeldir tavsiye ederim.

  http://www.youtube.com/watch?v=B43j4jcLaww+
  ... trespass
 10. 9.
  Kesinlikle ozenilmemesi gereken bir hastalık. Genç yillarinizda gayet sağlıklı olan vücudunuza yapılan en büyük hata ve iyileşme süresi epey uzun. Aklı olan diyet yapacaksa takintilara takılmadan diyetisyen kontrolünde yapmalıdır unutmamalı ki sağlık en önemli şeydir.
  1 ... ozden00