bugün

(bkz: size anne diyebilir miyim)
havoc adlı filmdeki 'performansıyla' göz doldurmuş oyuncudur.
insanın baktıkça bakası gelen aktrislerden.
insanın baktıkça tadası gelen aktrislerden.
insanın taktıkça takası gelen takdiristlerden
insanın baktıkça kapatası gelen aktrislerden.
güzelliğiyle insanı mest eden genç aktris.
insanin baktikca yalayasi gelen artiZlerden...
son olarak (bkz: kara şövalye yükseliyor) filminde kedi kız rolüyle adından söz ettiren oyuncu.
bir gün çıplak görebilmek için yıllardır beklediğim güzel kadındır.
gerçekten duru bir güzelliği vardır. görsel

bu ne amk?
filmlerini sevmediğim oyuncu. daha doğrusu filmleri sevmeme neden olandir. hele senin Batman de ne işin var be bacım yürü git allah sen ya.
kocaman ağzının yanında çekici bir kadındır.
ciddi anlamda göğüsleri olan kadın, brokeback mountainde görüyoruz.
itaatkar bir kızı canlandırdığı filmini anımsar gibi olduğum oyuncudur.
hem oyunculuk olarak hem güzellik olarak ileri giden kadın.
Aşk sarhoşunu kankanızla bıle ızlemeyın ya da izleyin sevgili fln olun.
şaşırtıcı bir şekilde dark knight rises'da ortaya çok iyi bir karakter çıkaran aktrist.
pek bir güzelliği olmayan , neden bilmem iyi, terbiyeli kız tipi olan aktris.
one day filminde performansıyla aşık eden love and other drugs da fiziğiyle büyüleyen amerikalı oyuncu.
dark knight rises filmide o motorda duruşu yok mu? dublör kullanmış diyorum içimden. o kadar inceledim o kadında öyle bi kasa göremedim.
dark knight rises filminde o motor duruşunda dublör kullanmıştır kendisi. normalde o kadar güzel olmamasına rağmen kedikadın hali bildiğin kendine aşık etmiştir. her çıktığında kalp çarpmıştır. kırmızı rujun bu kadar yakışacağı başka biri olamaz dedirtir adama.

of ne içerlenmişim be.
adam shulman ile evlenmiş olan hatundur.

--spoiler--
Çiftin, California kıyısındaki Big Sur'da düzenlenen nikah törenine yaklaşık 100 kişi katıldı. 2008 yılından bu yana birlikte olan 29 yaşındaki Hathaway ile 31 yaşındaki Shulman, Kasım ayında nişanlanmıştı.
--spoiler--
şeytan marka giyer filminde oynamış olan şuan da adam shulman ile evli olan güzeller güzeli oyuncu.
bütün minyonluğunu koca ağzıyla kaybeden çekici hatun.

vesselam...