bugün

değirmenci dayı'nın miki maus'u. *
Sozluge yeni katilmam uzerine herkeslere selam ederim.
sözlüğe yeni katıldığı için herkeslere selam edermiş yazarı. hoşgelmiş.*
(#19578656) sözlüğümüze hızlı bir giriş yapmış anarşikist yazar şeysi.
bir victoria's secret değil tabi.
ben de yakında kiraz's secret kurarak sana rakip olabilirim yazar arkadaşım.
hoş gelmişsin o ayrı.
güzel yazıyor bu kız.
o da bizim tipsiz bir kadeşimizdir.
Liseli hal ve hareketleri sergileyen yazarlar tarafindan tipsiz ilan edilmistir. sohbetimiz olmus olsa yine iyiydi. icip icip entry giriyorlar.
Yetenek avcisi olmayan dogrulari soyleyen yazar.
(bkz: yarası olan gocunur)
sözlüğü forum bellemiş gereksiz bir yazar.

(#19681078)

yaşı da 15 i geçmez sanırım.
Dünkü ufakliklar tarafindan elestirilen yazar.
iyi yazar olmak yolunda hızla ilerleyen ve ilgi ile takip edilen biri.
kendi nick altına sürekli yazarak, gündemde kalmaya çalışan yazardır. ilgi açlığı çekiyor olabilir. cık cık cık geçmiş olsun.
13 günde 500 entry giren yeni yazar. sözlüğü elinden almazlar bir yere gittiği yok acele etme.

(bkz: sakin ol şampiyon)

ayrıca hoş gelmiş diyelim. ben yeni gördüm kendisini. okuyalım bakalım neler varmış kendisinde.
"eylence" diyenlerden. bırakın lan vurucam bırakın küreği lan!
Okadar sey yazmistir bir tinlayani olmadi. Ama bir imla hatasi girdi yok efendim nasil yapar, vay efendim nasil girer. Saka misiniz siz? Ayrica turkce hocasi olmadigindan da kimse selam cakamayacaktir.
Kendi açtığı başlığın altına 2. kez entry giren yazardır, hayır 2. kez entry girmesi komik değil, aynı entry' i 2 kere girmesi komik.
Açtığı başlığı sahiplenmek amaçlı mı yapmıştır bilinmez yazarıdır.
(#19713383)
(#19713419)

Edit piyaf: 2. entry silindiği için yazdığım şey havada kalmış.
bir yazar.

şimdi bırakın kızı uyusun artık. yarın servisi kaçıracak sizin yüzünüzden.

hadi bebeyim uyu artık. *
Iyiki bir imla hatasi yapmis yazar. Vurun hepiniz eksik kalmayin.
Türkçe, bildiği 4 dilden yalnızca birisidir. Türkiye'de eğitim almamış, bizimle aynı şartlarda okumamış bir yavrucaktır. Şimdi önyargılarınızı götünüze sokup dağılabilirsiniz.
nicki ile Victoria's Secret'a tepki olarak doğdu.
(bkz: 22 adet erkeği 90 dk boyunca izleyen erkek) şeklinde başlık açarak futbolu adult sitelerinde izlemeyi erdem sanan yazarcık.
(#19804104) hayir olmadi.
senin gibi gamsizlar sayesinde asla olmayacakta.

ulkemizde futbolculara muz gosteren bir zihniyet varken asla geri kalmis bir ulke olmaktan kurtulamayacagiz.
cunku dusuncelerin degismesi lazim.
öncelikle, hoşgelmiş yazardır.
Simdi neymis efendim annabelle erkek dusmaniymis soyleymis boyleymis. Bidi bidi kafa birakmadiniz insanda.

Yahu bir insan algida daha ne kadar gubreci olabilir? Feministlikten taa bpk nin fake hesabi oldugumu iddia eden sizofren bile cikti.

Tamam caniniz sıkılıyor anliyorum, ama okadar konu icerisinde okadar kisiye öl dedim, bir ne oldugu belirsiz erkek tayfasini elestirince mi feminist oluyoruz? Ironik olan ise beyfendiciklerin daha feministin ne anlama geldigini bilmiyor olmasi.

Erkek dusmaniymisim. Elestirdigim herseyin dusmani olacaksam ilk basta bir ben öleyim. Arastirin okuyun, ondan sonra gelin benimle neyin dusmaniyim neyin degilim tartisin.

Saygilarimla annabelle.