bugün

Hayal kırıklıklarımın başkenti...
görsel
Ankara başkentimiz. Güzel şehir aslında. Trafik boğucuydu o yönden sıkıntılı. Ancak gençlik parkı güzeldi. Lunaparkı da güzeldi.
8 yilimi gecirdigim sehir. Ankara bir baskadir benim gözumde, en yakin zamanda gidecegim.
Kalabalık ve basık şehir.
görsel
Kötüleyenlerin şehri terk etmesi halinde iyileşecek bir şehirdir. 15 sene önce ilikgibiydi trafik yok merkezi yerlerde yürürken sıkış pıkış olmak yok , sonra bir grup hem şehre sövüp hem de yerleşmeye başladı olanlar oldu sonra.
Askerliğimi yaptığım ve türkiyemin başkenti olan şehirdir.
istanbul'a sadece günübirlik gidip bütün keşmekeşini tattıktan sonra, gecenin 3'ünde aşti'ye girince karşınıza çıkan ne idüğü belirsiz tiplere bile sarılasınız gelen şehirdir.

kalabalık yazılmış da gülmeden okuyamadım.* kurban olun siz ankara'ya.
Değişik bir havası var ve bana göre güzel şehir.
Çoğu insan gibi sevmediğim ama el mahkum yaşadığımız gri kent. Ayazı ayrı ayaz, insanı ayrı uyuz.
garip sehir.

ulasimi istanbul'daki kadar opsiyonlu degildir. her an her yerde taksi kullanma sansiniz bulunmaktadir. ve en onemli ozelligi ise sogugu cok keskindir.
gri şehir diye diye 4 senedir yaşıyorum. garip büyüsü olan bi şehir bu ankara. denizi yok ağacı yok ama küçük ve sevimli. yüzlerce yıldır ihmal edilen kendi haline bırakılmış anadolu halkını eşek sikmekten kurtarıp ilim irfan yaptırmanın, yeni bi umudun, cumhuriyetin sembolü olduğu içindir. gerçi anadolu halkının bir kısmı hala eşek sikiyor ama yapacak bi şey yok.

öncesinde sevmiyor gibiydim ama sevdiğim kadın seviyor ben de mecbur sevecem artık bu şehri. gri falan ama en azından trafik yok be üstad.
ankara denince aklıma hep şu video geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=90QhqXmQdno
https://youtu.be/6i2siwz1QM0
vasıfsız bir şehir. Başkent olması dışında başka özelliği olmayan tipik ortadoğu ili. Evet.
tek sevdiğim yanı neredeyse tüm şehirlere eşit uzaklıkta olan, gezmeyi-seyahati seven aileler için birebir yaşanılacak şehir.

özellikle şahsi araç ile yolculuklar çok zevkli olacaktır. değerlendirin.
Böyle hava olmaz olsun!
Demetevler'e doğru merve'yi göreceksin, sakın şaşırma...

(A.g.ş.)
gri gri dediniz. alın size gri amk! dün geceden beri göz gözü görmüyor.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Sislenmiş şehirdir.
Hayatımın en özel anlarını yaşadığım şehirdir.

Ankara mı?, istanbul mu?

Cevap: ikiside.
Ankara, peş peşe sigara yakan müptezel gibisin..
görsel
Anlık Ankara semaları.
3 gündür bana perde açtıran şehir. Tanrı bana kendi perdesini bahşetti nihayet.
An itibariyle yüksek kesimlerinde güneşten kavrulduğumuz şehir. Üzerini kaplayan sis bulutunu izlemek de keyifli.
Az içün be şu sigarayı kardeşim yav!

görsel