bugün

Sen mi evlenicen sanane amk? Sen once uckuruna hakim olmayi ogren sonra kadinin etigini tartisirsin.

Edit: 53 eksi az degil mi analcilar?

Edit 2: lutfen 9 adet daha 100 olsun.

Edit 3: oldu lan sagolun.

Edit 4: 113 guzel sayi himps.
dünyayı sikeyim karım bakire olsun ekolü.
*Bu devirde* namuslu kız bulmanın zorluğunun Sebebi: tenasul uzvunu sokacak delik arayan ereklerdrn dolayidır. Seviyorum diyerek dalga geçip kızı zorla yatağa atarak, seviyorsan yaparsın(verirsin) demek işte asıl namussuz o dur.

Elbet hepsinin hesabı bir yerde görülür.

Kızlar sizin sevginizi bedeniniz ile ölçmeye kalkandan uzak durun.
Sevindiren.

Sikişte sert çizgileri olmayan, anal oral yapabilen, döl yutup saatlerce sik emebilen kadınlar her zaman baştacı edilesidir.
düşman başına amk.
türbanlı olması kuvvetle muhtemeldir.
gayet olumlu gelişmedir. beğenmeyen oğluna almasın.
Vericem ama tam değil gibi bişey. Gereksiz bence. Öyle çoğalmasınlar hiç. istatistiği bozmasınlar.
Anal seksten hamile kalınamayacağı için mümkün değildir.
Bizi ne ilgilendirir bu konu? Hayır yani cidden bizene
genelde ihl'lerde okuyan kız gelenegidir.

önden günah olduğu için genelde mabada calisiyorlar..

hatta fatih,Eminönü,Gülhane civarında baya yapıyorlar. .
kardeş kusura bakmada arkadaşının özel şeylerini gelipte sana anlatan kız arkadaşının ta ağzına sıçsınlar.
nasıl insanlarsınız olum siz ya ağzınızda hiç bakla ıslanmıyor amk.
mide bulandırıcı bok çıkan yer sorunludur bunlarla ilişkiye giren.
Nasil bir mahalle de yasiyor olmalisin ki boyle bir bilgiye sahipsin. Dedikodu dedigin seyin bile bir seviyesi olmali dimi ?.
Bunu nereden biliyorsun genç?

Bir tespit.
çoğaldıklarını nereden biliyorsun? belki de hep oradaydılar sen yeni fark ettin? bi de böyle düşün.
yoo anal sekste çoğalma olmaz vajinal sekste olur. amk cahilleri sizi. evet.
3000 öğrencili bir yurt var. 2500 kız 500 erkek.
bu 500 erkek için kızlar kuyrukta bekliyor. kız sürüsü o kadar bol ki, bir erkek en fazla yarım gün ayırabiliyor birine. sıra sıra hoplatıyor. inletiyor yardırıyor. patlatıyor.
ben bunu o yurtta kalan kızlardan öğrendim. onlar da yolcu olmak istiyor ama sırada çok kişi var.
Çaktırıp diktirenlerin de çoğalmasıyla doğru orantılı olabilir.

Lakin Türkiye laik bir ülke. bizler de bu ülkenin laik vatandaşları olarak bekaret meselesinden kurtulmalıyız.

Modern ve çağdaş bir hayat için bekarete hayır demeliyiz. "isteyen istediği gibi çakışabilir" yaşam felsefesini savunmalıyız. Atalarımızın Bize gösterdiği hedefe ulaşmamız için daha çok yol almamız gerekiyor.
Orgazm taklidi yapıp, kocası uyuduktan sonra mastürbasyon yapmak zorunda kalan kadınların yetiştiği ortamlar ve konular.
cinsellik iyidir. barışı, huzuru, saygıyı sağlar.. en medeni insanı bile aç bırakırsan belli zaman sonra hiç tanıyamayacağın kişiye dönüşür. insanın fizyolojik ihtiyaçlara baktığımızda nefes alma, yeme-içme- uyuma- cinsellik bulunuyor. bunlar hayatın idame ettirilmesi için gerekli şeyler.. bunu yapamayan kişiler mastürbasyon yapıyor ve beyne otomatik olarak üreyebiliyorum mesajı gidiyor vücut ihtiyacını gideriyor. kendi üzerimden örnek vereyim her gün mastürbasyon yaptığımda dışarıdaki kadınlar ilgimi çekmiyor ama 3-4 gün yapmayınca bir stres oluyor daha hırçın moda bürünüyorum bu hemen hemen her insanda böyledir. yabancı kadınlar ile bizim kadınları kıyaslayın hangisi kendiyle daha fazla barışık hiç şüphesiz yabancılar.. cinsel birliktelik oranlarına bak avrupa- amerika özellikle daha fazla. türkiye de hiç orgazm olamayan kadınlar var. veya cinselliği eh pis kötü cıss olarak görenlerde var bunların ruh haline bakın hep özgüvensiz, kendini sevmeyen, sürekli bağırıp çağıran kişiler.. geçen sene bizim derslere giren doçent bir hocamız vardı kadın.. lisedeymişiz gibi muamele yapardı sürekli sağa sola sataşırdı kadın 2. yıl bir değişti gül gibi oldu meğer öğrendik nişanlanmış.. cinsellik en az yemek içme hava alma gibi gerekli fizyolojik bir ihtiyaçtır. bunu ya yapay yoldan sağlayacaksın ya da doğal ama bir şekilde olacak.. ülkedeki kadınların çoğunun sürekli asabi, içe kapanık, bağırıp çağırıp tersleyen bir ruh hali içinde olmasında ben, şahsi görüşüm cinsel yönden eksiklik içinde olmaları olarak görüyorum.. sevişen kadın bir kere kendiyle barışıktır daha bir güler yüzlü neşeli enerjiktir. ha sevişip 2-3 gün sonra başka biriyle olun demiyoruz bakireliğe önem veren bakireler de sonuna kadar haklıdır ama sevişip sevişip iş kadınlara gelince orospu, kaşar muamelesi yapmakta orospu çocukluğudur.
anal seks avrupada cok yaygın.

bizde avrupanin butun pisliklerini yakindan takip ediyoruz ya ondan cogaliyordur.
cinsellik bir tabu değildir nefes almak kadar normaldir bir anlayamadınız gitti yav.
Götçüler toplanmış kendilerine adalet arıyor ahahajajaajajaj. Siktir ya. Çok iyi.
Apartmanda iki tane kız kardeş var beraber yaşıyorlar kocaları ölmüş baya yaşlılar bi gün canları sıkılmış bize geldiler bi tanesi habire tuvalate gidip geliyordu bende merak edip sordum ‘feride teyze neden bu kadar tuvalete gidiyor bi sıkıntısı mı var?’ kadının verdiği cevap şuydu ‘rahmetliye götten vere vere şimdi götündeki boku tutamaz oldu’ dedi tabi benim bi şokum şaştı başımı sallamakla yetindim.