artık bir hayır gelmez. milletin uyanması lazım.
alçakça kirli propaganda yapan çapulculara ve fetoculara ithafen,

20 senedir neler neler yıkamadı reisi. depremle de yıkılmaz bi izni allah.

anlıyorum 15 temmuz'u izler gibi kola çips eşliğinde izliyorsunuz bu depremi de ama bu millet yaralarını saracak, reis de alnının akıyla çıkacak bu badireden. hiç heveslenmeyin sevinemiyeceksiniz çapulcular, fetocular, leş kargaları.

ayrıca siz azsınız. asil türk milleti çoğunluk.

önemli not: bu entry gezi parkındaki vatan haini çapulcular ve fetocular muhatap alınarak yazılmıştır, haricindekiler üstüne alınmasın.

2.önemli not: arkadaşlar reis'e, ak parti ve ak partililere fetocu diyenler çok ciddi suç işler. ortalık yerde sayın cumhurbaşkanımız'a fetocu diyebilir misin?
inanın klavyeden ulaşılmaz değilsiniz, böyle bir hataya düşmeyin.
nihavend yonga siz troller zaten kin ve nefret saçmaktan besleniyorsunuz.
indir g..çük çapulcu ve fetoculara kinim vardır, rahatsız mı oldun, tirazın mı var?
nihavend longa buyur izle fetöcülüğü gör https://www.youtube.com/watch?v=BNWmW3tALJU
lan nihavend zonta sen dedin diye millet fetocu mu olacak embesil göt kafa. depremde ampul patladı dendi isim de yoktu oysa üstüne niye alındın suçlu hemen üstüne alınırmış.
---alıntı---
asil türk milleti çoğunluk.
---alıntı---

ha öyle mi? o zaman daha çok gayret. ne kadar çok tavşan gibi üreyen arabı, afganı, zenciyi yığarsanız o kadar çabuk azınlığa düşsün asil türk milleti. asil türk milletiymiş. senin gibiler kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, türk milletinin adını ağzına almak kim.
lan eski g.ttino yahu ben entrymde alçak vatan haini fetocular konusunda sadece bir görüş bildirmişim.

ayrıca sadece fetoculara yazılmış diye kocaman önemli not düşülmüş. size ne oluyor?

millet fetoyu 15 temmuz'da ezmiş zaten. millet niye fetocu olsun?

herhangi bir kişiye veya yazara fetocu diye yazılmamış ama sen bana fetocu sizsiniz demişsin?
kanun önünde hesabını verirsin!
ha öyle mi? o zaman daha çok gayret. ne kadar çok tavşan gibi üreyen arabı, afganı, zenciyi yığarsanız o kadar çabuk azınlığa düşsün asil türk milleti. asil türk milletiymiş. senin gibiler kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, türk milletinin adını ağzına almak kim.--spoiler--

--spoiler--

yaa allah allah arkadaşlar iyi misini?

tabii ki fetocu itler azınlık biz yani fetocu olmayan türk milleti çoğunluğuz

sığınmacı ve afganlı kaçak işçi edebiyatını bırakın artık aptal durumuna düştüğünüz yeter.
nihanvend al la sana kısa bir özet. hafızan tazelensin. başkalarına fetocu falan demeden önce insan bir düşünür, biraz da utanır.
götten uydurma bir milat belirleyip fetoculuktan sıyrılmak yoook. öyle kolay mı lan bu işler.
sizin bu insanları aptal yerine koyma devriniz bitti. ağzınıza sakız ettiğiniz din de artık kurtarmaz. mızrak çuvala sığmıyor bebeyim.
bugünlerinin tadını çıkar. günü gelecek sizlerde tek tek tespit edilip yargılanacaksınız.
görsel
görsel
akp 10 milyon arap getirdi. hdp'ye oy veren insan kadar. sen ne olacağını sanıyorsun? sen o kadar arabın içinden hayırlı bir sonuç çıkacağını mı zannediyorsun? sen artık 12 yıldan sonra o kadar arabın geri gönderileceğini mi zannediyorsun? sen 12 yıl önce o arapları türkiye'ye sokan tayyibinin geri gönderme maksatlı soktuğunu mu zannediyorsun? sen 10 milyon arabın içinden bir arap milliyetçisi, bir aşırı dinci terör örgütü çıkacağını görmüyor musun? evet görmüyorsun, burda "fetö fetö" diye çığırırken o fetö'yü devlete çok sevdiğin partinin soktuğunu görmediğin gibi. o fetö'nün asıl hedefinin hiçbir zaman tayyibi mayyibi devirmek değil, tsk'yı o arap istilasına ses çıkaramayacak silik sinik bir yapıya dönüştürmek olduğunu görmediğin gibi.

dünya 1) "zzt size türkiye'de para verecekler" denildiği gibi vatanını satan, davar sürüsü gibi terk-i vatan yapan milyonlarca suriyeli 2) onları türkiye'ye buyur eden sizin kadar kendi vatanlarına ihanet eden iki grup insanı görmedi.
rangar zort fetoyu bitiren ak partidir. ak parti'ye fetocu imajı çizmek çok büyük suçtur. entrinde bu suç işlenmiş.

adamları bitirdiğimiz için 15 temmuz'da fetocular bizim canımıza kast etti. vicdansızlık yapmayın.

not: gerekli mercilere bildirildi!
biraz korkacaksın ama bizde hiçbir şeyin hesabı kalmaz. zaman alır ama bırakmadığınızı sandığınız devlet aklı mı dersiniz artık yoksa başka bir şey mi dersiniz bilemem de, al izle.

biraz aklınız çalışıyorsa anlarsın...

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=onurkorkmaz
Korkmak?
Hahahaha
Geçti manyak olma oğlum geçti askerin vesayeti bitti bitti bitti. Okey yani.
Biz bitirdik elhamdülillah elhamdülillah.
Türk askeri milletinin emrindedir. Ülkemizi savunma görevini başarıyla icra ediyor.
Yani operasyon başarı oranı çok arttı. Yani darbeci değil operasyonel ve profesyonel savaşçı bir ordu haline geldi.
Ülkede terörist bırakmadı. Öyle ki Operasyonlar yurtdışında yapılıyor. Helal olsun. Allah şanlı türk ordusunu korusun. Amin.
askerden korkun demedim zaten sadece fettullahçılar gibi bu kadar özgüvenle konuşmayın demek istedim. bak o zamanlar sizin kardeşleriniz de sizin gibi özgüvenliydi, sizin gibi davranıyordu ama şimdi...
Neden Korkacaz. Sandıkla geldik gidersek sandıkla gideriz. Millet ne derse o. Baş göz üstüne. dünyanın sonu değil.
Bak belediyeleri kaybettik hatta Reis stratejik bir hata yaptı 2 defa kaybettik dersimizi aldık.
Demokrasi dışı unsurlardan medet ummayin akıllı olun!
korkmanız gereken zaten demokrasi içi unsurlar. umarım burada olursun o zaman da...
Öşek yobazı pek bir telaşlandıran tespittir.

Küfürler, tehditler... Bir de Türk milleti filan demez mi!

Len zibidi, milletin adının "bu millet" olduğunu bilmiyor musun? Bak seni cimere şikayet ederim, oradan şahsımın kulağına gitti mi gelir kulağını bizzat çeker ona göre. Hani Türk milliyetçiliğini ayaklarımızın altına almıştık, ne çabuk unuttun?

Hala boku çıkmış yobaz ağızları falan filan. Bunlara inananlar da iyice azaldı ama ayının kırk türküsü varsa kırkı da ahlat üstüne hesabı.. Neyse, böyle devam et. Sayılı gün çabuk geçer, az kaldı...
Bu başlık altındaki tartışmada bir kişiyi okumadan eksiliyorum. Ben ne kadar da ön yargılı biriymişim meğer. Sanırım o çok muhterem yazara göre çapulcu ve Fetöcüyüm. Beni ihbar etsin! Gözveren pörtlek efendi kul hakkı yerken desteği iktidardaki Hdp'den gördü, Hakan Şükür dürzüsü Trt'den paraları cukkalarken Hdp'den vekildi herhalde. Yazdıklarının onda birinin zerresine inanıyorsa ve bildiği bütün kutsi değerler üzerine and içebiliyorsa; ben bu arkadaşa hak vereceğim. Söz!
Sen sus götü boklu, küfürbaz keraneci. Anlamadığın işlere karışma.
depremi hastalıklı zihniyetlerine alet edenler, yardımları reklamlarını yapabilmek için kullanmaya çalışanlardır. en önemli saatlerde bile sosyal medyayı engelleyenler, interneti yavaşlatanlardır. geçmiş seçim mağlubiyetlerinin acısıyla yardım getirenlere defolun diyenlerdir. biz yaptık olduculardır. bunları eleştiriyoruz diye siyaseti yapan biz olmuyoruz.
(bkz: yürrü taş arabası)
acıyorum lan sana. sen de herşeyin çok iyi farkındasın ama söyleyecek yüreğin yok. zavallı.
görsel
Tekrar ediyorum yukarıda bu felakete sevinenler fetocu ve çapulculardır yazdım. Ayrıca PKK'lıları unutmuşum onlar da göbek atıp halay çekiyor.

Yukarıda sinirlenenler olmuş niye?
Siz depreme sevindiniz mi?
Yoo Sanmıyorum.
Çünkü sevinenler ya fetocu ya da çapulcudur ha Bir de PKK'lı.

Buna Niye bu kadar sinirlendiniz olum, hayret ettim!
Bu şartlar da, büyük ihtimalle secimler ertelenecek gibi. Yanilmiyorsam mayıs'ın 14'ü gibiydi, seçim tarihi.