bugün

"çok iyi bir müzik oynatıcısıdır. bir sürü arayüz seçeneği bulunmasının yanı sıra, alarm vs. gibi özellikleri de vardır. üçüncü sürümü de yakında çıkacaktır." diye devam eden bir entry girecektim ki, başlığım aimp değil, amip olduğunu fark ettim.

şu an benim için amip, hayallerimi yıkan bir şeydir. ayrıca bazı hastalıkların da sebebidir, nefret etmek için iki sebep oldu.

ayrıca aimp de kullanın siz. iyidir.
Tek hücreli canlılar.
tatlı ve tuzlu sularda yaşayan tek hücreli canlı. Her hücre gibi çekirdek, sitoplazma ve zardan oluşan bu canlı yaratık, hareket etme­diği zaman yuvarlak ya da oval biçimdedir. Hareket edeceği zaman, esnek zarının kıvrılmasıyla sitoplazması hareket edeceği yönde uzan­tılar oluşturur. Bunlara yalancı bacaklılar ya da kökbacaklılar denir. Bu nedenle amibin de bulunduğu canlılar sınıfına kökbacaklılar adı verilir. Amipler bu uzantılarıyla besinlerini kavrayıp içine alır ve sin­dirdikten sonra posasını dışarı atar. Bazı amip türleri insanlarda has­talık yapar. Amipli dizanteri bunlardan biridir.

Kaynak: http://www.yeniansiklopedi.com/amip/#ixzz2OPt85s78
dizanteri yapar.
mal gibi şekli olan bir mikroskobik gavat.
[kat: küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler]
anafen 6. sınıfta okuyan yazar. aferin.
ya ikizler ya da aslan burcu.

üçüncü şık o-la-maz.
açtığı başlık altına entry girince, bana amcık ağızlı diye yazı yazacak kadar, küfürbaz yazar. o yazıyı kaldır dostum. modlara şikayet etmeden kaldır.

burda ben hiçbir yazara asla küfür etmedim, tam 6 senedir etmedim. asla da etmem. genele yazdığım yazılar ayrıdır.

haddinizi bilin biraz.

bir yazar.

edit : yada kaldırma , küfür sahibine aittir.
Tek hücreli bu hayvan ne yiyor ne içiyor?