bugün

bir sözlük yazarı, hoşgelmiş.
ilginç eğlenceli diyaloglarıyla ve yazılarıyla eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğu belli olan ikinci nesil yazarımız
yeni bi yazar lakin kötü bir nick*
amele sınıfının kullandığı, muhtemelen paçalı ve çok kullanılmaktan dolayı sarkmış ve kirlenmiş, kullanan kişinin bedeni ile bir bütün olmuş ve uyum içinde duran don tipine verilen ad...
kullanan kişinin mine kırıkkanatolmasından şüphelendiğim nick
'burada iki amele fazla' diyerek beni ya amelelikten ya da sözlükten vazgeçirmeye çalışmış ama muvaffak olamamıştır. gerçek amelenin hangimiz olduğu ise hala tartışılmaktadır. ayrıca biraz daha fazla yazsa da okusak dediğimiz değerli kardeşimizdir.
yaklaşık 3 aydır muhabbet ettiğim, msn'de söylemeye utandığım ama burdan nickinin çok kötü olduğunu ve kendisiyle alaskası olmadığını söylemek istediğim, muhabbeti çok iyi olan, o sözlük senin bu sözlük benim gezen, uludağ sözlük'e daha fazla vakit ayırırsa sözlüğe çok şey katacak olan yazardır.
tasını taragını toplayıp eski nickine geri dönmüş,ondan ayrı kalamamıs,onu bi türlü unutamamıs,zirvedeki yogun istek ve baskı üzerine dayanamayıp *nickini Absoluttan amele donuna cevirmiş yazar,evet ben..
kendisini fotoğraflarda dergi okurken çekmişimdir. * * ayrıca klas takılıp arada dama oynamış yenmiş daha sonra da arada oraya buraya ayar vermiş esprili kişilik. * * kendisi geç gelmiş olup yine de sonuna kadar kalmamıştır. * * bir dahaki zirvede tavla için özel yer ayırt yenicem.*
kendisi hayırsever bir kişilik olarak ilk görüşmemizde sahsımı doyurmus yazardır, tavla zirvesinde her ne kadar yer itibariyle uzakta olsa da gonuller birdir
sonunda görüşmek nasip olmuş, delikanlı sözlük yazarı.
gelecek hakkında bana acayip abi öğütleri veren kişi. sağolsun, varolsun.
olayı bitirmiş kişidir.

(bkz: budur abi)
19 mayıs istanbul adada piknik zirvesi'nde hiç bıkmadan usanmadan mangalla ugrasan, tecrübesinden dolayı her basımız sıkıstıgında olaya müdahale edebilen yazardır.
bundan sonraki zirvelere de katılmasını ve saglam bir mangalla bizi bu dertten kurtarmasını istiyoruz.
kendisine ikinci nesil diye yazmışım dediğim ama şimdi farkeden yazar. * * * * uludag sozluk tavla zirvesi'nde tanıdığıma memnun olduğum yazarlardan. * *
sayemde aslına dönmüş kendini bulmuş yazar. bi akşam bekliyorum. 2.5 ytl mevduatı varmış onu söylüyo bana. allaamm
tekrardan karşıma rakip olarak çıkmıştır kendisi. tamam kabul la. sensin gerçek amele. ben bıraktım ameleliği.
sözlüğe sandığı gibi az emeği geçmiyen kardeşim. umarım herşey umduğun gibi gider *
özleyecem be seni abi. sözlükte çok kişiyle muhabbet ettim ama bu abim gibisini görmedim ben. benim üzerimde de çok emeği vardır. bekliyoruz efendim 2 değil 4 değil bir ömür bile olsa bekliyoruz.**
güzel sözler ansiklopedisi...sosyal faydaları nedeniyle minnet duymaktayız
o şimdi asker yazarı. paşa yanına çağırtmış yok gitmem, o bana gelsin demiş.
(bkz: yersen)
(bkz: yaran nickler)
boyle erkeklerın gıydıgı gerek bozma bır yesıl gerekse rengı kacmıs bır mavıden alusan arkadan bakıldıgında donuna s..mıs gıbı gorunen dar ama oturmaktan bolarmıs eskı don
galatasaray ile ilgili entry girmemesini tavsiye edecegim yazar. zira entryler, galatsaray'ı sadece uefa kupası ve süper kupayla özdeşleştirdigi icin cok hafif kacıyor...
bana ozelden; "belkide arkadaşın benimdir:)" gibi bir mesaj atarak ne oluyor lan dememe neden vermis yazardir.!