1. 1.
  Amazon.com'un yapımcısından e-kitap okuma aleti. Elektronik kağıt kullanıyormuş. wireless özelliği var. kitap cildini andıran bir de kılıfı var. amazon'da e-kitapların daha ucuza satıldığı düşünülürse kitapseverler 359 doları gözden çıkarabilir.
  ... zeron
 2. 2.
  kitap okumaktan o kadar uzağız ki böyle ürünlere hiç rağbet gösterilmiyor. hatta türkiye ye gelmedi bile. hepsiburada.coma gelecekmiş fiyatı da 949 lira olacakmış. afedersiniz ama ben o paraya bir tane kitaplık içine de ölümüne kitap alırım. ürünün eksisine gelirsek bu kadar yıldır alışkanlıklarımız var; eski sayfaların kokusu, kalın kitapları okuduktan sonra kitaplığına koyarken ki huzur ve karizma *, kütüphaneye gidip istediğin kitabı aramak gibi benim için güzel olan şeyler bu alette olmayacak.
  ... dashaq
 3. 3.
  amazon'un gayrisafi milli hasılası 500 dolar olan tanzanya'ya sipariş gönderdiği ancak gayrisafi milli hasılası 8730 dolar olan türkiye'ye sipariş göndermediği elektronik kitap okuma şeysidir*.

  heyecanla alınmak istenirken, yüz üstü bırakmıştır.

  amazon.com'dan 139 dolar verilerek wi-fi'si olandan, 189 dolar verilerek wi-fi + ücretsiz 3g'si olandan -100 ülkeden- alınabiliyormuş,
  pil ömrü de kablosuz kapalıyken bir ay dayanabiliyormuş.

  türkiye'ye satılmadığı için bilemiyoruz, yazanların yalancısıyız haliyle:

  http://www.amazon.com/gp/...938811&pf_rd_i=507846
  1 ... wad ar yu tolking ebat yu
 4. 4.
  amazon'u her gün taciz ettiğim konudur. Şu "live chat" yardımları var ya orada karşıma çıkan herkese diyorum ulan bulgaristana, afrikanın bilmem neresine gönderiyonuz da bize niye yok diye. Sonuç alıncaya kadar tacizlerim süreceği konusunda da haberdar ediyorum hıdırları.
  3 ... suvedeve
 5. 5.
  şimdiye kadar satın aldığım en güzel, en kullanışı, en harika bi alet.
  1 ... cahil ogrtmn
 6. 6.
  amazon.com dan alinan e-booklari okuyan e-reader. fakat calibre adli programla kendi pdflerinizi de yukleyebilir hatta degisik formatlardaki e-book lari da kindle formatina cevirip kindleniza yukleyebilirsiniz. e-ink teknolojisiyle murekkeple yazilmis gorevi gorur, normal bilgisayar ekranlari gibi gozu yormaz, kitap sayfasi gorunumundedir. sarji da sadece kitap okursaniz, wifi muzik dinleme olaylarina girmezseniz 2ay gitmektedir. kindle touch kullaniyorum cok memnunum, e-reader alacaklar kindle i gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.
  ... vurdumduymazkorayvaz
 7. 7.
  okumak eylemini çok rahat hale getiren aygıttır. çift sütun pdf okumak her ne kadar güç de olsa, hayata değer katmıştır.
  ... anlamlifarklilik
 8. 8.
  (bkz: #17985057)
  1 -2 ... ceza aka keskinkilic
 9. 9.
  (bkz: #17985073)
  1 -2 ... ceza aka keskinkilic
 10. 10.
  (bkz: #17985084)
  1 ... ceza aka keskinkilic