bugün

Aklı başında her erkekte bulunan korkudur. Allah muhafaza ya çocuğum kız olursa?
https://i.resimyukle.xyz/58O8Ld.jpg
saçma düşünce olup doğacak çocuğun erkek olması halinde ibne olma riski de unutulmamalıdır.
lütfen çevremde bu şekilde düşünen varsa dillendirsin de bende çevremi eleyeyim. kafam rahatlar en azından.
Kız çocuğu nimettir. Cennetin kapısının anahtarıdır.
Allah seni alsın.
https://galeri.uludagsozl...BCn%C3%BCn-gif-i-1973010/
inşallah 10 çocuğun olur, 10 tanesi de kız olur.

Sana başka diyecek birşeyim yok.
bir daha s*kersin karını nolcak?
maalesef içimde taşıdığım korku. sırf bu korku yüzünden çocuk yapmayabilirim.

ya düşünsene, şu muğla'da mı ne bir cinayet işlenmişti mesela, kızı varilin içinde yakmışlardı, ananı avradını sikeyim ben 25 30 sene emek verecem, emeği de siktir et benim canımın parçasına bir tane orospu çocuğu hem tecavüz edecek hem de vahşice katledecek. ben de bu herifi adalet mekanizmasına teslim edecem öyle mi?

bakın samimi söylüyorum, yapacaklarımın yanında ışid, naziler falan melek kalır. tarihin gördüğü en çılgın işkenceyi zevkle yapabilirim. acıyı hissetmesi, bayılmaması ve ölmemesi için özel bir doktor bile tutar, tüm teknolojik imkanlardan faydalanırım.

biliyorum hiçbir şey geri döndürmez ama o herifin aldığı her nefeste tarifsiz bir acı yaşaması ve bunu mümkünse uzun yıllar yaşaması içimi bir nebze soğutabilir.
Kendinden ve nasıl bir baba olup olamayacağından korkmaktır.
Erkek olup size benzemesi çok daha korkunç bir ihtimal sanki ya.
şimdi kendimizi kandırmayalım, bu korku her erkeğe zaman zaman gelir. sonuçta o kız büyüyecek ve kim bilir üniversiteye gittiği zaman ne tür yalanlar atarak sizin zekanız ve onuruzla alay edecek.
korkanlar muhtemelen "etme bulma" mevzusuna takılacaklarını bildiğinden korkmaktadır. başkalarının kızlarına hallenirken iyi ama sizinkine hallenilirse namusunuza laf gelir allah korusun.
Cahiliye döneminden kalma olduğunuzu gösterir.

Trolllüğü öğreniyorsun kasap.
sözde durum böyle de gerçekte babaların en çok anlaştığı neden kız çocuğu oluyor?
bence babalar kız çocuklarını bayağı sevebiliyorlar.
yapıp ettiklerimin acısı ya benim kızımdan çıkarsa korkusudur o kasapcım.

insan ilerde kızına oğluna örnek olacağını bilerek yaşamalı.
Entrylere bakınca buram buram cinsiyetçilik akıyor.
kızı olan bütün arkadaşlarım allah a şükür namazı kılmaktan bitap düştüler. kız çocuğu velinimettir.
böyle bir endişe yaşayanların, kele sürülecek akıldan dahi yoksun oldukları apaçıktır.
bu korkuya sahip olan zavallı olmanın ötesinde bir koca bir cahildir.
cahiliye devrinde kız çocuklarını diri diri topağa gömen zihniyetle aynıdır.
evlat sahibi olmak allahın bir ikramı, imtihanıdır.
çocuk olması, olmaması, kız veya erkek olması, sağlıklı veya hasta vs. bunlar tamamen allah'ın kuluna imtihan niteliğinde verilen veya verilmeyen işlerdir.
aklı başında her erkekte bulunan korkudur. allah muhafaza ya çocuğum kız olursa?
böyle bir korkuya kapılan erkek, baba olmaya layık değildir.
Çocuk, insanın hem geçmişi hem geleceğidir. Boyle korkusu olanın da hem geçmişini hem geleceğini sikeyim.