bugün

adamın 90 dakika boyunca bir tane orta yapabilmişliği yok. rakip sağ bekinin götü, başı, kulağı her yerini buldu. defans desen o da sıfır. bir cacık olmaz bundan.

(bkz: burayı terk et)
binbir yalakalıkla geldiği galatasaray da bekleneni verememiş çapsız futbolcudur.
Galatasaray'da top koşturan sol bekimsi.top koşturan derken deyim olarak kullanmıyorum. BildiginiZ top kosturuyo ya da bazen rakip topla oynayarak bunu kosturuyo. Çelimsiz bir de. BegenmedigimiZ HAKAN BALTA KENDiSiNDEN 10 KAT DAHA iYi.
Bir ziegler bile değil.
Bir Sabri değil kısaca .
orta açamayan sol bek.
Fizik yönünden arsenalli sağ bek tellesi bir güzel ezmiştir, ben bundan 1 hafta önce herhangi sol açığı koy sol beke al sana telles demiştim ama çoğu sol açık tellesden güçlüdür, hatta yiğit gökoğlanı falan koysaydık bu kadar ezilmezdi maçta, hatta bunların hepsini geçtim amatörde oynayan gücü hızı yerinde bir adamı koysaydık o bile daha çok katkı yapardı tellesden(amatörde ne adamlar var amk bilmiyorsunuz) özetle alex telles ne için alındığı alanlar tarafından bile bilinmeyen saçma sapan yabancı transferlerinin son örneklerinden biridir o kadar para verilip alınan oyuncunun zamana falan ihtiyacı olmamalı ikili mücadelede en azından faul yapılmadıkça ayakta kalabilmeli sonra yerli piyasası niye bu kadar pahalı diye gezersiniz ortada, eskişehirspor da enayi değil greio ya veriyorsan onlarada vereceksin.
geldiği zamanlar aaa orta açan bek dendi. düştüğümüz hallere bak. şimdi ne hücumcu ne de bek çıktı adam. savunduğu kanat yol geçen hanı.
Başakşehirin radarinda olan bek.
antik yunan futbol tanrısı isimli topçu.
orta açtığını açabildiğini daha gören olmadı.
orta açmayı öğrendiği gün caner erkin olur. ama asabi olmayanından.
hakan balta'nın sağ ayağı bile değil. buna 1 milyon avro bile vermek enayiliktir.
instagramda takip edilen, yauşuklu operun yalarun yerun lu cumlelerin kurulma sebebi futbolcu.
bu kadar kötü orta yapamaz bir bek. bir hücum oyuncusu yeteneklerine sahip fakat orta yapmaktan aciz.
Gerçekten kaliteli oyuncu ancak havasından mıdır suyundan mı bizim ülkeye gelen futbolculara bişeyler oLuyor arkadaş.
her hafta bugün de orta yapamadım anne yazması gereken vasatın da vasatı sol bek.
serdar kurtuluş' un galatasaray şubesidir. ofansif yönü iyi, defansif yönü zayıftır.
sol açık gibi oynaması eğer beşiktaş maçında oynarsa riskli olabilecek oyuncu.
4 ocak 2015 gecesi madara olmayıp galatasaray ın sahada en iyi topçusu olmuştur. uzun bir zaman sonra hem gökhan töre ye karşı hem olcan a karşı başarılı oynamıştır. bunu gökhan töre sabri nin kanadına geçtiği zaman görebiliriz.
sabri den bile daha kötü orta yapan fitbolcu.
galatasaray kadrosundaki ender kaliteli futbolculardan.

gelecek vaad ediyor. ciddi para kazandıracağı aşikar.

ama sanırım sisteme uymadı uzunca bir süre. 4-4-2 oyuncusu kendisi.
aynen böyle aralıksız oynamaya devam ederse çok çok iyi yerlere gelecektir.

kestiği çok kaliteli ortalar var ama bizde drogba gittiğinden beri kafa vuracak adam kalmadığından kimse adamın ofansta yaptıklarını göremiyor, ortaları ziyan oluyor.
bağcılar'da bonzai satan kişilere benzeyen oyuncu.

güzel ortalar açıyor ve ofansta etkili fakat drogba gibi kafasını ayağı gibi kullanan birisi olmadığı için top ters kanattan taça çıkıyor.
Gelişime açık bir sol bek hatta bence sol bek bile deil Önümüzdeki sezon yabancı kuralının da kalacağını varsayarsak kendisi pekala sol açık oynayabilir.

Hücum yönünden gayet gelişime açık ve gelecek arz eden bir oyuncu ama savunma yönü bence biraz sıkıntılı.
güncel Önemli Başlıklar