bugün

You know that I love you boy
Hot like Mexico, rejoice
At this point I gotta choose
Nothing to loose

sırf bu kısmını dinlemek için tekrar tekrar başa sardığım lady gaga şarkısı.
24. saniyesiyle insana huzur verir...
çok güzel bir şarkı.
çok acayip bir şarkı hakkaten. bazı ritimler ,girişler falan çok güzel. klibi ise ne kadar profesyonelce olsa da izlemenizi tavsiye etmiyorum. çok tırsıyorum bu subliminal mesaj muhabbetinden.
ha ayrıca ritimler eski parçaları anımsatıyor tabi. her neyse işte.
--spoiler--
tolga değil, orhan değil

alihandır o

hakan değli, osman değil

alihandır o

torba değil,

alihandır o

süleyman değil, gıyasettin değil

alihandır o

maykıl değil

alihandır o

teybıl* değil, pensıl* değil

alihandır o.

--spoiler--
lady gaga'nın dinlendikçe dinlenesi şarkısı.
o gün içinde bir kez bünyeye girdimi uyuyana kadar bir daha çıkmıyor.
işten gelirken radyoda az bir kısmına denk geldim bu şarkının, eve geldiğimde ilk işim youtube'da bu şarkıyı aratmaktı.
daha önce defalarca dinlemiş olsam da.
3 brezilya dizisinden birinde esas oğlanın adıdır.
diğer ikisininde de muhtemelen fernando olur.
hellia grubunun coverladığı şarkıdır.bu da link ;

http://www.youtube.com/watch?v=CaBzi4T6h78
zevklerin 4 yola ayrıldığı, şeritlerle desteklenen derin ayrım tercihli klip.

izlediğim en iğrenç kliplerden biri. hayır, anlamıyorum ki lady gaga abiyi illa sevmek zorunda mıyız? illa kukla olan bu kadını övümek zorunda mıyız. resmen izlenirken tiksinilen kadrajlarla dolu, gençliğe dayatma dolu bi klip.

klip bi mesaj içermeli, bi hikaye anlatmalı tamamda, o bu değil eminim. belki de subliminal mesajlarla dolu olması nefrete destek oluyor. şarkının tınısı iyiymiş falan feşmekan da ikisi tamamen münferit çıkarımı kapsayan yorumlama.

şarkı anında zihinde kalıyor, kalktığınız yerden mutfağa giderken bi alihandırooo alihandırooo diye tekrarlatsa da, şaşmaz. iğrençsin lan. nasıl bi midedir o, bi erkeğe yakışmıyor böyle bi klip. ezcümle, sana laflar hazırladım kıvamında hafif pembeleşmeye bıraktığım düşüncelerimin bütünü.
gizli gizli dinliyorum bu şarkıyı. ne dinliyosun diye soran olursa loreena mckennitt dinliyorum diyorum, onlar da yemiyor. ama gene de kabulleniyorlar beni böyle.

itiraf gibi olmuş. hatta bildiğin itiraf olmuş.
sözleriyle uyumlu olmayan, insanları cinselliğe yönlendiren tipik lady gaga klibidir.
sabah akşam kendini dinlettiren şarkıymış. amına koyim, nerden bulaştım, verem gibi, siktir olup da gitmiyor.
aniden duyunca içte kıpırtılanma ve güzel bir şeyler yapma isteği şarkıdır. bazı taraftar guruplarının sloganı haline dahi gelmiştir.
rus bir milyarderin klibinde bir kaç saniye gözükmek için bilmem kaç milyon dolar ödedeği bir klibe sahip şarkı. *
lady gaga'nın müzik piyasaların da tüm listeler de liste başı olmayı başaran . çıkış parçası.
ispanyol erkek ismi. bu ismin klasik olduğunu söylediğinizde;

- hayır! alejandro klasik ispanyol ismi değil. klasik ispanyol ismi carlos oluyor.

diye isyan ederler. alehandıro diye okunur, 2 sene boyunca alejandro diye telaffuz etmişimdir. o bunu bilmemiştir. insan bir der değil mi "alehandıro!" diye. yok sen anca "sen.. tesekkurler? xd" demeyi şey et..
Hayır hayır yanlış biliyorsunuz, Alihan'dır o.
lady gaga'nın en güzel şarkısı.

ispanyol'ca erkek isimlerinin ne kadar karizmatik olduğunu da ortaya çıkaran şarkıdır aynı zamanda. bir erkek olarak itiraf etmeliyim.

roberto
fernando
ale-ale-jandro *

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA)
türkiyede en çok dinlenen şarkıdır. hakediyor da çok güzel bir lady gaga şarkısı.
http://www.youtube.com/watch?v=k5RPMSkTcII
lady gaga'nın '' like a player'' ı dır. tarihe not düşülsün lütfen.
gelmiş geçmiş en iyi pop şarkılar da en üst seviyelerde oynayacak muhteşem leziz parça. dinle dinle insan bıkmıyor. lady gaga'yı sevmesemde bu şarkısını ayakta alkışlıyorum.
bir metal müzik dinleyicisi olarak beğendiğim ender popüler şarkılardandır, nakaratı güzeldir.
Melodisi o kadar güzel ki parodisi bile dinlenir.
süleyman değil, gıyasettin değil alihandır o.
insanı delirium'a sokan lady gaga'nın enfes şarkısı.
güncel Önemli Başlıklar