bugün

sana yalan söyleyip ihanet etmiş birini hala hayatında bulundurman aptallıktır.
zamanında yapan bir daha yapar.
insaoğlunun en büyük enayiliği :d.
insanın kendi topuğuna sıkması durumu.
Bir kez yapan hep yapar diye düşünülmesi yarar sağlayacaktır. Aldatılmak hangi cins için olursa olsun, çok çirkin ve mide bulandırıcı olmasının yanında, maruz kalan kişinin gururu ve kişiliğinin ayaklar altına alınmasıdır. CETAD verilerine göre, aldatma ve ayrılma vakalarının sebepleri arasında açık ara en fazla cinsel sebepler gelmekte. Cinselliği büyük oranda tabu olarak kabul eden bir toplumun, iyi sevişmesini ve de sevişirken partnerinin hazzına odaklanmasını beklemek hayal kırıklığına uğratabilir. Evrimsel olarak da evrensel olarak da bir erkeğin değerini belirleyen yegane şey, çevresindekileri dişileri etkileyebilme kapasitesidir. Yüzyıllar boyunca etkileme araçları değişse de örneğin, eskiden kas gücü gibi özellikler ön planda olsa da artık çağımızda güç nesnesi zeka, eğitim, kibarlık ve de para ile ölçülmekte.
affetmeyin kızlar tekrar aldatıyor.
aldatan insanın karakterinde bir sorun olduğundan tekrarlanması olası bir durumdur.
Çocukluk döneminde aldatmanın doğru bir şey olmadığını öğrenememiş yetişkin bir insan bunu sonradan öğrenmez, öğrenemez.
Yapılmaması gereken bir şeydir.bazi şeylerin tamiri yok.
(bkz: katıksız mal)
30 kusur yillik cikarimlarimdan yola cikarsak; anan veya baban olmadigi surece hickimse ama hickimse, ikinci bir sansi hak etmiyor.
başka bir erkeğin penisini boğazına kadar almış kız sevgiliyi hiçbir şey olmamış gibi sevmek demektir. olabilir.
Asla affetmem derdim ama başıma gelince affettim tabi sonrası pişmanlık.
Mide ve omurga problemlerine yol açabilir.
zor bir eylemdir.
Aklınızda onunla ilgili kötü planlar olduğunu gösterir.
Eğer seviyorsan affedeceksin. Ayrıca değişiklik arada iyidir. Yok başkasıyla aldatmış yok başkasıyla yatmış. Geçin bunları. Aldatmak normal bir şey.
etmem, niye edim, erkek kıtlığı mı çıktı?
ap.

birak ve ne yapacagini gor. ilk firsatta daha 24 saat dolmadan.
senin izlerini silmeye calisirken verdigi ugrasi hem de akli sendeyken silemedigini fark edisi.ahlaksiz oyunlari.
yine tekrar sana siginip seni senle unutmaya calismasi.
en cok sevdigim aglayarak arinmaya calismasi.
ne kadar cok yikadim her gece seni.
zaten affediyorum tekrar aldatabilirsin demektir.
Tabi ki affedecektim. Başka ne yapacaktım. Hatta dürüstlüğünden dolayı teşekkür ettim.

O bana nasıl aldattığını söyledi ben de sarıldım ve affettim. Bir daha yapmadı. Yapsaydı söylerdi. Gerçi yine affedersin. Dürüstlük önemli olan.
Dürüstlük önemli belki ancak dürüst olacağına hiç yapmasaydı dedirtir.

Aşkımdan öleceğimi de bilsem, canım da yansa ne olursa olsun affetmezdim. Sonuçta şimdi affettiysem bir dahakine de yapma şansı var ve bu kargaşayla kimse yaşamak istemez.

Sadakatsiz, saygısız, berbat birisi için gururumu da kendime olan saygımı da göz ardı edemem.
ben de salak degildim.hic bos durmadim hayvani isteklerim hirslarim.
bilerek daha cok canim yaniyordu.zevk almistim.bir cok kez.

sonra her sey bitince sakinlesiyordum hirsti belki cabuk etkisi geciyordu.o kapi sesi suratimda dagilip kaybolan son gülüs.
Hatadır.

Aldatan insan yine yapar. Yapmasa bile güven bir kere yitirildi mi bir daha yerine konamaz.

Sadakati olmayan, güveni hiç eden insan uzak olsun.
Sevgililik denilen şeyin osurukluğu mesele burada zaten.

Biri birinin altına yattı üstüne bindi zaten sevgili olmadan evvel. Ayrıldıktan sonra da olacak aynı şempanzelikler.

Binden fazla gençle oturdum kalktım muhatap oldum ve hayatım boyunca sevgilisiyle evlenen nadir 1-2 kişiden başka kimseyi görmedim.

Hayatınız tiyatro yalan oyunculuk.
istesen de olmuyor.
çıkmıyor çünkü aklından... silemiyorsun yıllarca.

organ nakli yapılanlara bağışıklık sistemi yabancı madde olarak gördüğü için reddediyor diye baskılamak için ilaç verirler ya... o hesap.

baskılayamıyorsun.