entry'ler (99)

gs real madrid i elesin hesabımı sildireceğim

sen kimsin de böyle bir iddia atıyorsun ortaya? çapın kaç ulan? şebeklik yapma, bas git!

kızları sözlüğe çeken sebepler

ulusözlük erkek yazarlarının ortalaması 20 cm civarında olması olabilir mi? tepki göstermeyin lütfen: (bkz: beyin fırtınası)

erkeklerden kızlara tavsiyeler

''en büyük aşk bacak arasında biter'' gerçeğini kulaklarına küpe etsinler.

baskasinin evinde sicamam

ziyan mı olur? kendi evinde biriktiriyor musun? başkasının istifade etmesinden korkar gibi söylenen sözdür.

ben bu şiiri erkeklere yazdım

erkeklerden umduğunu bulamayıp hemcinslerinin kulağını çınlatan yazarımızın naçizane şiiridir. dikkate alınasıdır.

akil insanlar havuzu

başlık şöyle değiştirilmelidir: (bkz: kıl yazarlar havuzu)

ecemcix

taş gibi olması muhtemel yazardır. kendisi taş, kalemi taş...

ırkçı müslüman

güzel ülkemde örneği boldur. ırkçılık, özelliğidir kabullenmez; müslümanım der, yanından geçmez.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

öğretim ilke ve yöntemleri. tavsiye etmem, çok sıkıcı.

vajinasına adil kullanım kotası koyan kız

işlevini koruması için kota uygulayan kızdır. rutin olarak dinlenme ve bakım işleri ile ilgilenir kota dolduğunda.

paul sahilleri

çaylakken bile sol framede kendine yer bulması, aslında ne kadar zeki biri olduğunu kanıtlar niletikte! özlemle anıyoruz ve bekliyoruz kendisini! (bkz: sensiz olmaz)

real madrid maçında gs yi tutan fenerbahçeli

yoktur. varsa da göstermelik hatta sıçmalıktır. ya sevgilisi galatasaraylıdır ya da hoşlandığı kişi. tutmayın kardeşim, bir günlüğüne bile olsa kirletmeyin takımımızı! (bkz: siz olmasanız da olur)

galatasaraylıların holigan olması

basite alınmaması gerekenlerdir. adamın ciğerini sökerler. kimse dalgaya alamaz! (bkz: kolla kıçını)

erkekler kadınlardan daha zekidir

dünyayı erkeklerin yönetmesinden anlaşılacak durumdur. kaç tane kadın başbakan, cumhurbaşkanı veya başkan var? bir elin parmağını geçmez. ayrıca hiç kadın peygamberin olmaması da bunu kanıtlar niteliktedir. ne var ki dünyanın geldiği noktaya bakılırsa kadınlara bir şans verilmesi gerekir.

250 gram

ortalama vajina ağırlığıdır. (bkz: kim tarttıysa)

kızlarda her zaman para olması

hesabı kazlar ödediği için normal olan durumdur. (bkz: harcamazsan bitmez) (bkz: 250 gram için servetini dökmek)

tavukların uçmak için en ufak çaba göstermemeleri

otomatikleşen davranışlardan dolayıdır. (bkz: içgüdü)

gavur izmir

dinin allah ile kul arasında olduğunu unutup saçmalayan insan söylemidir. (bkz: her koyun kendi bacağından asılır)

ne mutlu türküm diyene

yüzde 99'u kürt olan coğrafyalarda dağa taşa yazılan ve o coğrafyalarda yaşayan halkın saygı gösterdiği slogandır. şimdi biraz empati kuralım: (bkz: ne mutlu kürdüm diyene)

yarı yaşında birisine aşık olmak

paranın mümkün kılabileceği 'maddi aşk'tır.