full aksesuar, full paket * hatuna sahiptir.
profesyonel erkektir takdir eder elinden öper şapka çıkartırım karşısında.
sadııktır, saftır, gerçek erkektir.
Aldatmayan erkek, erkek gibi erkektir fakat aldatmak isteyip de aldatamayan erkek beceriksizidr.
aldatma anlayışına göre değişir şimdi. * sokaktan geçen karşı cinse bakmak da aldatmaksa şayet, vay erkek milletinin haline. aldatmayan yoktur o zaman. fakat bazıları da vardır ki aldatma anlayışı, duygusallıkla orantılıdır. adam der, o kızla yattım ama aldatmış sayılmam, duygusal olarak bir şey hissetmedim sadece ihtiyacımı karşıladım der. bu ne lan?! başka ne yapacaktın ki zaten?
aranan.
seven, midesi kaldırmayan, vicdanı olan insan gibi bir erkektir efenim aferin onlara.
Her kadının Rüyasıdır.
(bkz: kaybetme korkusu)
gerçektende cennetliktir. inşallah bende böyle birisi olurum.
beden üstü mastürbasyonlar uğruna, sevgisini, sevgilisinin güvenini ve emeğini çöpe atamayan erkektir.
daha doğmamıştır...
ihtiyacı olmayan erkektir. mevcut sevgilisi kendisine her konuda yetiyorsa, aldatmaz, aldatamaz. lakin kızlar bir araya geldiklerinde, "beni aldattı şerefsiz" gibi cümleler kurarken şunu düşünmeliler; "acaba ne vermedim?". gerisi çorap söküğü gibi gelecektir, rahat olun. hiçbir erkek * sevgilisini durup dururken aldatmaz. *
erkektir. adamdır. sevdiceğini gerçekten seviyordur.
ilişkisi olan kişiye saygı ve sevgisinden dolayı yapabileceği halde yapmayan erkek olabilir ki bu benim.

yakalanmaktan korkan öz güveni düşük kabiliyetlerinin sınırlı olduğunu bilen o yüzden aldatamayanlar sınıfına katılan erkeklerdir.
Aldatmayan erkeği tanımak isterseniz anlatayım sizlere.2 haftadan sonra kendimi tuttuğum ve ağlamadığım bir perşembe günü, iyice kimsesiz kaldım. eskiden benim içimi okuyan insanlar vardı hayatımda. şimdi ise sadece benim içlerini açıp okuduğum kitaplarım kaldı yanımda...
elbet aldatilacak olan erkektir.
Vicdan sahibi bir erkektir veya beceriksiz bir erkektir.
aldatmanın erkeklikle alakası olmadığını bilen erkektir.
Düpe düz aşık erkektir.
karakterli erkektir.hatta adamın özüdür.
varlığı ispatlanamayacak canlı.
vicdan muhasebesine takılan erkektir.
yoktur gibi bir sey kendini guzel gizliyordur.
adam gibi adam.