bugün

eski dilde odun kömürü.

şamanizm'de ateş tanrısı.
3. nesil çaylak adayı insan yavrusu. (bkz: geleceği görmek)

edit: çaylak olarak aramıza katılmış yazar adayı. hoşgelmiş sefa getirmiş.

edit2: çaylaklıktan kurtulup yazar olmuş depeche mode.
Dreams of sanity ve Therion'un eski vokalisti Martina Hornbacher'in ve Morbid Angel'dan gitarist Erik Rutan' ın öncülük ettikleri bir doom-death metal grubu.
gecelerden bir yarı sapıtmış durmadan bir şeyler yazan entryler giren.nooldu kuzum başına bir şey mi çarptı?
uykusuzluk çeken, " başıma bir şey çarpsa uyurdum ." diyen sapıtık.
(#664117) entry'si ile beni bayaa bi güldürmüş olan yazardır kendileri.
(#664117) BENi GÜLDÜRMEMiŞ. YAPTIĞI HER HAREKETE GICIK OLDUĞUM YAZAR. DÖVSEM YERiDiR....
(bkz: vampiria)
kargayı ikna edebilmek için nüfus cüzdanını göstermek zorunda kalan avrupai görünümdeki halis muhlis türk. * * * *
dış görünümüyle gayet iskandinav halk danslari grubundan bunalmak suretiyle ülkemizden 'folklörik' sığınma talebi isteyip muvaffak olan bi genç kız imaji çizen nefis şahsiyet, arkadasim olan yazardir.
insan ilişkilerinde muhteşem başarılı insan ayrıca yegane gerçek sarışınlardan.*
uludag sozluk tavla zirvesinde heryere koşmaya çalışan görmemiş organizatör kıvamında olarak herkese merhaba derken olayı abartıp sözlükte yazar olmayan arkadaşlara mrb nbr kankam diye yıldızlı olmayan samimi havayı yaratırken alas 'ta orda benim karşılama seansıma vasıl olmuştur. nitekim görür görmez sıcakkanlılığıyla kısa zamanda olsa kendini belli etmiştir. yazar olduğuna sevinmişizdir. hakikaten asıl türk olduğuna ben de kargi gibi şey etmedim.*
değişik bir yazar.. kendine güveni o kadar tam ki bana tavLada gözdağı vermeye çaLışıyor.. iyi biri.. müzik konusunda biLgiLi.. seksenLeri sevmeyen bir yazar işte..
kendisinin, türk dil kurumu'na genel müdürlük seviyesinden bodoslama girebilecek kadar türk dili bilgisine haiz olduğuna inanan, bununla da kalmayıp hemen hemen tüm üniversitelerimizin türk dili bölümlerinden birincilik muvaffakiyetiyle ayrilabileceğini zanneden, tüm bunlara bağlı olarak gönüllü dil müfettişi edasıyla tüm dil bilgisi bilgimle alakadar eleştirel bir 'entry' girme cüretini gösteren 'unique'(!) yazar. *
30 eylül iftar zirvesi sonrasında dikkatsizlikle de olsa kendisine ayıp edilmiş yazar*. aynı zamanda arkasında kapı gibi tankut kabzası olan yazar. daha fazla dikkat daha fazla titizlik*.nokta
msn zirvesinde kaynaştığım, çok sevdiğim, muhabbeti güzel, kendisi pek bir iskandinav olan yazar kişisi.*
metal ruhunu entry'lerinden fark edip takdir ettiğim, hakkına yazılan entry'leri okurken tavla zirvesine de katıldığını anımsadığım* ama sanki o gün muhabbete çok katılmamış, zirve bitiminde görülmüş yazar.****
meşhur iftar zirvesinde tanıştığım sarışın mavi gözlü güzel. zirveye katılmasıyla tavukgöğsü kazandibinin süper karışımını hakketmiştir kendisi ama derdini anlatamamıştır. * bir de metalcidir.
bu akşam tavlada 5-0 ve 5-3 yendiğim yazar. * mahvettim kendsni. yok bilgisayar yavaş yok bilmem ne. kaçmak için bin sürü bahane sıraladı yemedim eze eze yendim. tankut kabza şahidimdir. ayrıcana hani kumarda kazandık aşkta da kazanalım dedim ama, bu kıskançlığından önce tamam dedi sonra yan çizdi sözlük. buradan kendisine şişko diyorum. sarışın da değil.
forum tarzı oluşumlarda oynanan değişik oyunlar gibi, sözlük versiyonunu konsept dahilinde icat ettiğimiz yazar. eğlendiriyor muntazaman.
hakkımda ileri geri konuşup, yalan yanlış bilgiler veren dobiç. kimse beni yenemez. ben istersem yenilirim...
tankut kabza ile beraber grubumuza* webcam den sevgi gösterisi düzenlemiş ve hayli sevindirmiş yazar.***
opeth sever yazarlardan biri. takipteyiz. *
aynı fikirleri paylaşmaktan sevinç ve gurur duyduğum uuser. bundan böyle daha sık görüşeceğimizi düşündüğüm nesildaş.
(bkz: şişko)
(bkz: dobiç)
(bkz: ballı)