bugün

entry'ler (77)

seviyeli ilişki

efendi* bir beyle sempatik * hanfendinin yaşadığı * aşk biçimi.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

'seni aldatmayı aklımdan geçirsem kendimden korkarım' ve aldatır.*

saç dökülmesi

her dem yeşi yapraklı ağaçlar bile asında yapraklarını sarartarak dökerler.biz farketmeyiz bile onun gibi birşeydir saç dökülmesi.fakat bir saç teli dökülüp 3 sene içinde yenisini çıkaramıyorsa bilin ki saç folikülünüz ölmüştür ve geri dönüşü yoktur * erkek tibi saç dökülmesi testoteron hormonunun başının altından çıkar. denemek isterseniz saw palmetto bitkisi bu durmda bir miktar etkilidir.*

tatile gidememe hüznü

kimse tatile gitmezken çok yorulmuş olsanız bile üstünde durmadığınız,ama hava sıcaklığı cehennemi andırmaya başlayıp da sizin tatil üzerine bi hayaliniz bile olmadığı durumdur.herkesin gidip sizin kalmanızdır.*

kabataş iskelesi

vapurdan indiğinizde nişantaşı'na taksi dolmuş bulabileceğiniz iskeledir.

peynir altı suyu tozu

(bkz: whey protein)

eski sevgiliye edilen beddualar

eski sevgili gerçekten unutulabildiğinde akla bile gelmeyen söz öbekleri .* *

origami

süper vakit geçirtici sakinleştrici bir hobi.kağıtlarını Muji'den temin edebilirsiniz.Muji'yi de Bağdat Caddesin'de şaşkınbakkal ve Caddebostan arasında bulabilirsin ya da avrupa yakasındaysanız Nişantaşı'nda.

eşini hurilerden kıskanan kadın

densiz kadındır * erkekler dünyada özgür oldukları gibi ahirette de özgürdür * cenettin artısı asla elde edemeyeceği kadını para vermeden kolay yoldan elde edebilmesidir. dünyada kahrını çeken kadını da bırakın bir kalemde silmeyi aklına bile getirmez yıllarca bunun için ibadet etmiştir zaten. kadın akıllı olsun kocam niye bu kadar cennet meraklısı diye sorsun kendine * ölmeden kıskanmaya başlamalıdır zaten yeni güzel hanımlar için çoktan çalışmalara başlamıştır.

yaristirilasi seyler

at,çocuk,araba,anne,baba,para,sevgili* boy * sidik * mevki... sahip olduğumuz hatta özellikle sahip olduğumuza inanamadığımız herşey.

kankanızın sevgilisini sizden kıskanması

kıskanç bünyenin kabına sığmayıp taşması halidir.fakat bir kanka da arkadaşı kıskanç mı değil mi bilir.biliyor da sallamıyorsa işte asıl kendsi kanka değildir.

kardeşe yapılan işkenceler

kardeşi battaniyenin içine dolamak suretiyle börek yapma oyunu:önemli noktaları kollarını asla kullanamayacağı şekilde ortadan * bağlayabilmek ve kafasını dışarda bırakmak**

kapıyı açık bulduğu an kümesten kaçan tavuk

kümes hayatında horozların tavuklara oranı 1 den farklı rakamlar oduğundan tek eşliliği savunan tavuktur.*

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

sen dere başını alıp gitme ne olur
ne olur tut ellerimi.
(sen de başını alıp gitme ne olur-nuket duru)

bitter moon

baştan sona gerçekçi tutkulu bir aşk hikayesidir her kadın bu denli terkedilişten sonra düştüğü yerden kalkıp ''sana bir iyi bir de kötü haberm var'' demek ister sadece cesaret edemediği için yapmaz.ben aşk filmi sevmiyorum * diyenlerin bile heycanla izleyeceği tahminlerin dışında gelişen film.

apti

kelime yasaklamayı tavsiye ederim.en çok kullanılan kelimeler sen,ben,içmek, hatta oyuncuların ismi ''osman abi sen iç'' derken önünüzde 3 şat beliriverir.

rooibos

Kırmızı çay olarak da bilinebilir Güney Afrika'nın batısında Cedarberg Dağlarında yetişen iğne gibi yeşil yaprakları işlendiğinde kırmızıya dönen bir bitkidir. Kuersetin, luteolin, izokuersetin ve rutin gibi flavonoid bileşenleri ile kuvevtli bir antioksidandır.

şaşırmayı özlemek

görmüş geçirmişlik halidir veya sonradan olma kahinin ızdırabıdır.

kocaeli üniversitesi umuttepe kampüsü

kantinleri pek güzel olan devlet üniversitesidir.

kopek tarafindan takip edilmek

(bkz: kedi tarafından takip edilmek)