1. 1.
  2. lig b kategorisinde mücadele eden alanyanın futbol takımıdır. başkanı selçuk doğandır.
  2 ... evvesa
 2. 2.
  o kadar güzel bir yerde futbol oynayarak yanlış tercih yapmış insanlardan oluşan takım.
  3 ... diyonsos
 3. 3.
  yaz döneminde maç yapmaları halinde, kendi sahasındaki maçlara rus seyricilerin gelmeleri muhtemel olan alanyanın futbol takımıdır.
  1 ... red baron
 4. 4.
  bi ara sanırım antremanlarında sahaya yıldırım düşmüş ve bir futbolcuları şehit olmuştu.
  1 ... mediumbashar
 5. 5.
  renkleri turuncu-yeşil olan takım.
  1 ... okeyin aranan dorduncusu
 6. 6.
  geçen sene türkiye kupasında fenerbahçe'ye evinde 10-3 yenilmiş ve bugün evinde sivasspor'la 2-2 berabere kalan 2. lig (3. kademe) takımı. 1988-1997 arasında eski 2. ligde oynamıştır.
  1 ... cemali
 7. 7.
  2007-2008 sezonunda fortis türkiye kupası'nda gruplarda iken sivasspor'u 1-0 yenen takım. ki o zamanlar sivas'ın coştuğu zamanlardı.
  2 ... cherry no kokimiyoi
 8. 8.
  Bizler az da olsak sevdamızın peşinde olan insanlarız..Akdeniz'de taraftar olmak gerçekten zordur..Bi Anadolu gibi değil.Malesef hafta sonu yapabileceğin sosyal faaliyet çok fazla..

  Az ama öz bizimde bir desteğimiz var..Bugüne kadar buraya gelen deplasman taraftarıyla hiçbir sorun yaşamadık(1-2 istisna dışında.) Çünkü biliyordukki onlarda sevdalarının uğrunda yollara çıkmışlardı..Eşini dostunu sevdiğini bırakıp ta buralara gelmişlerdi..Saygı duyduk karşıladık ve en güzel şekilde yolladık..

  Şimdi bu hafta gelecek olan camia gerçekten büyük bir camia..Takım olsun,geçmiş olsun,taraftar olsun saygı duymak gerekiyor..

  Bizler hiçbirzaman ucuz kahramanlık peşinde koşmadık..Bizim tribünümüz şöyle biz binleriz,onbinleriz demedik,neysek o olduk..Rakibimizin düşmanının atkısını açmadık tribünümüzde..Bu rakibe yaptıgın saygısızlık değil kendine yaptığın saygısızlıktır..

  Buradan GÖZTEPE taraftarlarına sesleniyorum..Alanya başka biyere benzemez..Alanya insanının kanında şerefsizlik yoktur..

  Ogün herşey okadar güzel olacakki tüm Türkiye şunu anlayacak ; sorun deplasmana giden GÖZTEPE taraftarında değil,reklam peşinde koşan tribünsüzlerde..

  Tek yapmanız gereken otokontrolü sağlayıp kanı hızlı akan gençlerin tatsızlık çıkarmamasıdır..Emin olun ozaman bütün Alanya halkı sizi alkışlayacaktır..

  Selam olsun koca çınara..

  Alanyaspor Taraftarlar Derneği Başkan Yardımcısı Erhan ÖZYiĞiT
  beyanında bulunarak göztepemizin sempatisini kazanan takımdır kendileri...
  2 ... keditestisleriyleoynayanfare
 9. 9.
  maçlarını Milli Egemenlik stadında oynamaktadır.
  1 ... quatele
 10. 10.
  ileriki yıllarda alt yapısında rus asıllı gençlerin top koşturması olasılığı nedeniyle gelecek vaad eden bir takımdır.
  1 ... kullanici ismi