bugün

yıllardır entry girmeye ama zamanında oldukça aktif olan yazarlardır. öyle ki çoğu başlığın ilk entrylerini parsellemiştir bunlar karmaları da iyi sayılır ama bi bakarsınız yıllardır entry girmemiş. öldü mü kaldı mı merak edersiniz gerçi ölse direk bildiriyo modlar ama bir insanın hiç mi aklına gelmez lan internete girince ben şurda yazıyodum bi bakıyım ne halde diye nası bi irade bu. şahsen ben yağamam heralde yani ne kadar bi daha girmiycem desem de aklıma gelir bi bakarım sonra başlık görür entry falan yazarım. örnek vermek gerekirse karga diye bi herif 3-4 yıldır yazarım burda o zaman da entry girmiyordu öldü galiba o. sonra sezzo diye bi kız vardı o da bi ara coşturuyodu entryleri sonra üni sınavına girdi istanbulu kazandı girdiği bölümle ilgili entry firdi onu da sonra gören olmadı. napıyonuz olm siz bi ses verin bi şey yapın veya sırrınızı bana da söyleyin de tak diye bırakabileyim sözlüğü.
size diyorum amk.
aralarında ölenler vardır.
ölenler varsa aramıda yazardı bunlar.
siktim öldü.
belki de liselilerden kaçmışlardır. ama nereye kaçacan ekşi burdan da beter.
(bkz: etuuu).
Kim küstürdü lan bunu.
niyet hayırsa akıbette hayır demektir .

ama niyet kötü ise yandı gülüm keten helvam .

şimdiden geçmiş olsun .
(bkz: gezi parki direniscisi)

günlerdir çaylak ve online. sanırım klavyenin üzerine öldü f5 tuşuna geldi koca kafası. kopmuyor sözlükten.
(bkz: son hayal kurucu).
Hypercube. Keşke hala birşeyler yazsa. Farklı bir nickle falan yazıyor mudur acaba?..
Lookin. Ne kızdı be.
Necati seni sikeceğim birader
Devecialpay
Kukla
Abaka.

Edit: başlık sahibine de ne oldu merak ettim şimdi. 5 yıl olmuş nerdeyse..
(bkz: liverpoolmlt)
bu eleman ciddi ciddi öldü galiba.
(bkz: le ilkan)

bu mala ne oldu acaba.
kesin ekşide yazıyodur.
Yagmurcu abi halen camide mi ya. Belki de tesbih çekiyordur. Mesela babam böyle benim. 10'da camiye gider 3 gibi filan çıkar. Hocayla sohbete başlıyorlarmış.
atleti merak edilen yazarlar diye okudum. resmi çektim gönderiyodum az daha.
iş başı yaptım..
namazı kılar çıkarım, imamla namaz sonrası tokalaşma ritüeline girmem ve asla sohbet etmem.
Beton barış hala dönmedi. Kurgan kardeşim de epeydir yok. ikisi de iyidir umarım.
şimdi bir anda aklıma geldi ilk kez. yıllar önce Elmas Boğazici nckli bir yazar vardı, nerelerde acaba...