bugün

bazen bu gerekli gereksiz eksileyen tiplere uyuz oluyorum, adam ne güzel açıklamış 8 milyar olan dünyada evlenecek insan bitti de amcayin dayiyin teyzenin çocuğuna mi kaldın sevhetlendin kardeşim bir tik üstü ilan bunlar kot kafalilar.
Eksileyenler ya kuzenlerine hallenen tipler ya da bir akraba evliliği sonucu birinci olan spermler. Olum zaten adamlar hayata 5-0 geriden başlamış niye üzerlerine gidiyorsunuz amk biraz insaflı olun yahu.
bence büyük konuşmamak lâzım. kendin için rahat konuşursun ama çocuğun aşık oldum baba/anne dediğinde, yada beklenmeyen bebek haberiyle tükürdüğünü yalarken bulursun kendini. burası dünya. sırf bu sebepten yoğun bakim koridorlarında haftalarca beklemiş, bebeğini kaybetmiş bir insanım. büyük lokma yemek buyuk konuşmamak, benim başıma gelmez dememek lâzım.
Ne irenç bir olay bu

görsel
memlektimde olmadığını gururla söylediğim acizlik göstergesidir. memlekette başka evlenilecek insan kalmamış gibi canından kanından olan insanlarla evlenmek acizliktir. her türlü sonuca gebedir. uzak durun durdurun. keşke trakya gibi olsa heryer.
Ensest ilişkidir. insan kardeşini silker mi (bkz: lannister) mısınız siz.
https://youtu.be/hGwoEOQQTHU
Cocuk sakat olabilir. Sakıncalıdır.
ne o, kuzenler başkasıyla mı evlendi. övüp duruyordun
görsel
(bkz: endogami)
Gerekçesi ne olursa olsun, uzak durulması gerekendir.
embesil aksiyonudur.net. aynı aile içerisinde aile büyükleri tarafından belirlenmiş eril ve dişil embesiller vardır bunların ikisini toplasan bir hipopotam etmez aile büyükleride birbirlerine uygun gördüğü bu iki embesili tanıştırır aralarını yapar evlendirir çocukları da pangolinden hallice olur sonradan asyadaki meşhur hayvan pazarlarına düşer belkide düşmez *
+ gel amca kızı skşlm.
- tm

görsel
Evet. Şahsım da böyle bir evliliğin ürünü olup, hamd olsun sağlık ve sıhhat bakımından şükrü mucip bir insandır.
Yapılmaması gereklidir. Sağlıklı çocuk sahibi olmak şansa kalmıştır.
doğacak çocuğun çomar olma ihtimali yüksektir.
görsel
Yasak hemşehrim yasak.
insan kuzeni ile nasıl cinsellik düşünebilir lan sizin insanlığınıza...
pislik bir düşüncedir. akraba kızı kardeştir.
hastalıklı bir gen varsa iki taraf da benzer geni taşıyacağından riski iki kat arttıran evlilik türüdür. sadece birinde olsa diğer gen baskın gelirse hastalık olmaz ama burada yapacak bir şey kalmıyor baskın gelecek gen de hastalıklı çünkü.
Bu evliliğin sonucunda ortaya çıkan mutant, "killll meee" diye tıslayacaktır.

yapmayınız.
hala doğuda devam eden iğrenç bir gelenek..
Kuzen ise hiçbir sıkıntı olmaz.
görsel
Not: kuzenle evlenmek helaldir sadece komik olduğu için paylaşıyorum.