1. 1.
    Rte ve Akp kurmaylari rakiplerini kendi seciyor.
    Tartisilmasi gereken konulari kendi seciyor. Gundemi kendi yaratiyor.
    Cambaza bak taktigini mukemmel uyguluyor. Kurnaz soyleyecegi sozu deliye soyletirmis sozune yakisir bicimde hareket edip Devlet Bahceli ye istedigini soyletip yol haritasini belirliyor.

Ben Akp yi Hindistan a benzetiyorum: Hindistan da her sey yolunda giderken biri bir inegi kesip Hindu mahallesine atarmis.
    Vay efendim bizim inancimiza hakaret ettiniz deyip, tekrar ic savas ic olaylar baslarmis.

Akp de ayni bu sekilde davraniyor.
    Algi yonetimi.
    Tam bir secim olsun, bir referandum olsun
    ya da ekonomik bir kriz olsun
    "TÜRBAN CAMi EZAN KURAN MEZHEP INANC" meselerine bir saldiri varmis gibi gosterip secmenine soyle bir mesaj veriyor: Aman oylariniza dikkat edin, biz gidersek "TÜRBAN CAMi EZAN KURAN MEZHEP INANC" elden gider.

Ben hayatimda bircok lider gordum bircok siyasetci gordum RTE VE AKP liler kadar TATLISU kurnazlarini birarada gormedim.

RTE misyonunu tamamlamis bir siyasetci,
    AKP enerjisi bitmis, yakiti kalmamis ite kaka giden bir parti.
    AKP ye bir "DUR" demenin zamani geldi de gecti bile STOP demeliyiz.

Reza Sarraf
    Zafer Caglayan
    Egemen Bagis
    Melih Gokcek
    Kadir Topbas
    Bekir Bozdag
    Bülent Arinc
    Edip Ugur
    Ahmet Davutoglu
    Erdogan Bayraktar
    Muammer Güler
    Ve daha nicelerinin yaptiklari yanina mi kalacak? Yargilanmayacak mi bu kisiler?
    Cezasiz mi kalacak?
    RTE, onlar bizim insanimiz deyip konuyu kapatmaya calisiyor. Ve kapatti.

BIZ TURK MILLETI HER SEYI AF EDERIZ,
    AMA YAPILANLARI ASLA UNUTMAYIZ.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN
    ... ozan oyunbozan
  2. 2.
    Konuşmanın başında milleti selamla, kurandan bir ayet oku, eyyyyyyyy ameriga eyyyyyyyy avrupa diye bir iki laf sok, sonra dünya lideri ol. Bu kadar basit. Sen'de yapabilirsin dostum.
    1 ... iiiblacktoothiii