bugün

sayesinde güzelliğini hatırladığım ama ismini unuttuğum vikki blowsu buldum lan. çok mesudum akinator sağolasın.
hülya avşarla değil ama sabri sarıoğlunu ve adolf hitleri bilmekle beni şaşırmıştır.
sabri için "karakterinin lakabı reyiz mi" diyerek beni benden almış tahmin sitesi.
cüney tarkını tarif ettim cüneyt arkın diye bi adam varmış o mu diye sordu.
başarısız site.
an itibariyle zall' ı bilememiş uygulama.
zall fazla tanınmıyorsun ona göre. *
serkan inci yi tutunca tuhaf sorular soran site.
görsel
adam red alert 2'deki yuri'yi bildi. daha da bir şey demiyorum.
sabri sarıoğlu nu bilen site.
baki mercimekide bilmiştir.
seth gabel yerine peter bishop demiştir. devamında ise şöyle bir şey çıktı karşıma:

http://i.hizliresim.com/xYQmVa.png

--spoiler--

Kim olduğunu biliyorum ama çocuklar için uygun olduğunu sanmıyorum. *

--spoiler--
Kişileri tahmin etmeye çalışan bir uygulama. Kesin bilemez diye Mansur Yavaş'ı sordum. Vallahi bildi.
Sami hyypia yı bilemedi. Beni mağlup ettin diye de bi yazı çıktı ekranda. Sırasıyla beckbenbauer , sammer , schimechel ve solskjaer tahminlerinde bulundu en son pes etti.
muhammed suiçmez'i bularak yok ebesinin solosu dedirten uygulama. daha iyisine gelirsek, şu da geçti:

sana ihanet etti mi?
-evet.
karakterin dolandırıcı mı?
-evet.
sonuç : recep tayyip erdoğan.
anatoli todorov a "cm 03-04 te allah" diyerek yarmış olan uygulamadır.

sordugum çoğu kişiyi bildi. trabzonspor un eski Hırvat forvetini bilemedi ama.. mağlup ettim ibneyi.
Arkadaslarimi sisteme kaydederek kekledigim uygulama. Cok eglenceli lan. Arada cin sapitiyor ama olsun.
peter crouch u bilemedi .
126 soruda drogbayı bilemedi devametmedim.
güzelmiş lan *
işi paraya döken oluşum.
Daha hiç yanıltmadı..
gece gece bi oyun atayım dedim. *
daha 5. soruda Karakterinin ismi 5 harfli mi? dedi. evet dedim.

7. soruda Karakterinin "Şahdamar" isimli bir şarkısı var mı? dedi. bildi yine pezevenk.
Fatih Terim tuttum, Löw dedi.
Ayça Eren'imi tarif ettiğim, her sorduğu soruya evet veya hayır dediğim ama bana ayaz dinçer'i tahmin ettiğini söyleyen mal aplikasyonu.
Bir kamyon soru soran bilemediği zaman hadi nooolur bidaaa diye ağlayan çarşaf çarşaf sordukdan sonra bilince de ehehe nası da bildim ama diye hava atan bomboş bi herif *.

Ayrıca o Sorular ne öyle ya. Böyle tam nokta atışı. misal aklınızdan ali atayı tutmuş olun. Zaten youtuber mı çizgifilm karakteri mi oyuncu mu at mı vs. bir tarama yapıyor. Sonra oyuncu dediğin zaman star mı atv trt mi bi de öyle. Ha TRT dedin bu sefer zaten direkt yapıştırıyor leyla ile mecnundan mı diye. ordan baş karakter mi öyle bilmekte ne var aq.

Zaten aşırı marjinal bir şey tuttuğunuz zaman cıvık sıçıyor. Fatih aruk u tuttum sor sor kendinden geçti ama bilemedi.
Meral Yılmaz
Daryl Dixon
Skyler White
Teen Titans Terra
Zagreus
Tilki Andrei
iskender Büyük
Bu saydıklarımın hepsini bildi.