bugün

nevizadedeki en boktan bar. ama gelen hatunlar öyle demiyor mecburen gidiliyor, aah ah. lambonun eline su dökemez hiçbiri.
teras katında içmenin zevkli olduğu mekan. alt katlarda da sevdiceğinizle güzel şeyler yaşayabilirsiniz.

fakat her zaman; piiz rulez *
nevizadede çok hoş müzikleri loş bir ortamda dinleyebileceğiniz gidilesi mekan. hafif kafayı bulduktan sonra üst kattaki tuvalete gidilip duvardaki yazilari okumak gibisi de yoktur.
dünyanın en miskin insanlarının yaşadığı ve bu miskinlikten sebep çok fazla düşünmeye vakit bulan parlak fikirli büyük filozofların varolmasına neden olmuş coğrafya.
Almanca'da 'Mittelmeer' adıyla anılan denizdir.
Ayna'nın ''yeniden sevme'' ile ilgili şarkısı.
ayna' nın şarkısı. ahan da sözleri:

Cebimde ucu ucuna yetecek bir para
içimde umutlar
Bir çanta ve anılar koyuldum yola
Akdeniz merhaba

Tarlada patikada dağlarda
Başka bir tat var yollarda
Çok yorulmuş bir haldeydim
Kendimi buldum aşkında

Bekler sahilde meltem içimde fırtına
Yenidende sevebiliriz akdeniz
Sensiz avare gecer hüzünlü akşamlar
Yenidende sevebiliriz akdeniz

Dereden tepeden gel kıyıdan köşeden gel
Yatağını yorganını çeyizini bohçanı
Yüreğini kapta gel
(bkz: mediterraneo)
çarçabuk ortam kurulabilecek biraz sıkışık ama çok hoş nevizade mekanı...duvarlarına anı niyetine yazı yazmak farzdır.
sevgilinizle otururken yada öpüşürken dikkatli olmanız gereken mekan. çünkü çalışanları böyle tip insanları sevmez bu görüntülere rastladıklarında tereddüt etmeden uyarabilirler. onun dışında alternatif müzik sevenler için ve bütcesine dikkat eden arkadaslar için oldukça ideal bir mekandır. balkonlarda oturulması tavsiye edilir. tabi ortalama 45 dakikada bir sipariş vermek lazım yoksa balyoz görünümlü garson arkadasım yine tereddüt etmeden uyarı cümlelerini tekrarlamaktan büyük bir haz alacaktır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.