bugün

son bir haftada sözlükte mantar gibi türediler, eğer böyle giderse burada normal yazar kalmaz.
bugün bir çoğu sözlükte iyi prim kastı, bu performansları ay başında maaşlarına yansıyacaktır.
(bkz: 01 12 2017 itibarı ile aktrollerin hali pür melali)
şiddet canlısı değilim ama kafalarını ezmek istiyorum bağzılarının. nası olsa içi boş. şimdiye kadar hiç ötekileştirmedim. artık ben de o ötekileştiricilerdenim.
Çok acayip bir kafa. Yani ak trol bir adama sen aslında maymunsun dese lideri anında hayvanat bahçesine götürürler. O da inanır itiraz etmez.
hem sanalda hem de gerçek hayatta kimisi ülkücüdür kimisi de solcu, tabi yerseniz.
akp'li değilim ama diyerek konuşmaya başlarlar sonra tayyip'e efsane sakso çekerler. akşener'e tekrar döneceklerdir, kk şu anda belgelerle dövüyor ondan tekrar kk gündeme geldi.
görsel
(bkz: çomarların sahte belgeleri anlama yetenekleri)
tutarsız insan sürüsüdür.
http://www.youtube.com/watch?v=Hf1nt7bM3_Q&t=12s
Münafık sürüsü.
" idraki meai bu küçük akla gerekmez " olanlardır. zira bu terazi o kadar sıkleti çekmez.
görsel

sözlüklerde ve sosyal medyada toplu şekilde mesai başlangıç anları.
adamlar en azından samimi olarak yapıyor, para alsa daha mı iyi.
“Likidite ve cash kavramlarını ögrendim, acilen cümle içerisinde kullanmam lazım.”
Diye düşünülüp, yazıya dökülmüş bir twit.

iq ise dipte, sonda, depresyonda.

T: seviyesiz tipler.
instela dedikleri mecrada "mistik penguen" mahlaslının maaşlı bir tanesi olduğuna eminim.
"takunyali stalin" deneni başta ak troll sandım, sonra anladım ki siyonizm hesabına çalışan yahudi troll.
(bkz: ılımlı islam/#39988987)
Sozlukte ak troll, troll sanilanlarin bir cogu yahudi.

Iki tanesinin adresi adi esgali elimde. Bakalim kabak kimin basina patlayacak?

Su an ben de bilmiyorum...
seçime yakın ortaya çıkacak olan vatan haini türk düşmanı puştlardır.
" yap numaranı al paranı " elemanlarıdır.
bu aralar eskisi kadar aktif olmayan oluşumsu.
Ekipte temmuz ayı itibarı ile kıyım başlayacak ve sayıları oldukça azalacaktır. Biraz kafa dinleriz artık.

(bkz: çocukları pistten alalım)
an itibarı ile.

https://scontent.fist2-1....2b213214c&oe=5DA84466
(bkz: münafık)
Metin Feyzioğlu, zamanında Tayyip Erdoğana karşı bir kişi iken aldığı primler ve arabalar sayesinde yandaş bir aktroll oldu. Yazık şerefini primlere mi sattın meslektaşlarını %90 ı Saraya gelmeyi reddetti.
organize çalışıyorlar. biri başlık açıyor, diğeri başlığı upluyor. belli isimlere bir etiketi ( fetöcü, terörist) yapıştırmak için gidip gelip iftira atıyorlar. çamur at izi kalsın mantığı. bir gün var ya bir gün...