yetmez ama evetçilerde bir nevi bu gruba dahildir.
Kılıştar’a oy vermeyen herkes.
CHP'li olmayan herkestir.
Şu an cehapenin ödediği troll sayısı 5 milyon olduğu tahmin ediliyor. Barajları bile patlatıyorlar valla hı hı hı…
Gezi direnişinde akp sosyal medyanın önemini anladı.

Her yeri susturabiliyor ama sosyal medya ile başedemiyordu.

Önce gençlerini organize etmeye çalıştı ama bu işe müsait kitlenin hep karşı tarafta olduğunu farketti.

Artık tek çözüm vardı;

Bu işi para, ancak para çözerdi.

Şu an akp’nin para ödediği troll sayısının 200 bin kişi olduğu tahmin ediliyor.
Belli ki bugün haluk levent'e saldırma emri almış olan ekip.
yüzde yüz şerefsiz, haysiyetsiz kancık onun bunun çocukları. açıkça iftira, yalan söyleyip bundan gram utanmıyorlar. ağır vatan haini olup başkasını dinsiz olmakla suçluyorlar.
sümeyye emri vermiş yine belli ki.

sözlükler ve forumlarda yalan dolanlara başkalarına hakaretlere başlamışlar yine.
türk parası "muhteşem istikrar" sayesinde küsküyü yediğinden dolayı pek ortada görülmeyen klavye delikanlıları.
Malum partinin paralı trolleridirler. Şöyle bir tasvirleri vardır:
görsel
Telefonuna gelen mesaja göre laf yetiştiren milletvekilleri gibi tepeden yönetilen robotlar.
Aktroller
Fahişe gibidir ilkesi yoktur bastır parayı istediğini yazdır....
fatih'in 500 yıllık mirası olan, paha biçilmez portrenin, ingilizlerin elinden kurtarılmasını hazmedemeyip, etrafa kuduz gibi saldıran, ecdat düşmanı zihniyettir.

sırf chp, fatih'e sahip çıktı diye, birden fatih ve ecdat düşmanı oldular.

şu an twitter, ekşi, uludağ ve insragram da, kudurmuş bir şekilde etrafa saldırıyorlar. (bkz: hahahahahah)
ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar bir chp trollü olamayacaklardır.
Nabıyonuz lan yeşil toplar.

işler nasıl yeni talimat ne yalamalar.
bugün 8000'e yakını twitter tarafından tespit edilip, siktiri yemiş rezil rüsva zihniyettir.

üstelik atılan tweetler, retweetler, kaç gb veri, video, resim paylaşıldığına kadar detaylı bir raporla bunu yapmışlar.

ak troller yerinde olsam korkudan 3.5 atardım. zira bu zeka yoksunlarına defalarca söylendi; yargılanacaksınızdiye.

zira bu boş bir laf değil.dijital ayak izi diye bir şey vardır. o iz asla silinmez. peşinizi bırakmaz. twitter'ın son yaptığı hamle ile, bu bir kez daha gözler önüne serildi.

tanım: sonlarını pek iyi görmediğim, para ile algı kasan, nefret söylemleri ile halkı kutuplaştıran zihniyete verilen addır.
sözlğkte bulunanlar o kadar başarısız ki bunları hiçbir bakanlık kabul etmez amq.
Sözlüktekiler hangi kanadından acaba? Hangi bakana bağlısınız arkadaşlar ?
Öküz hepsi amk. Bunlar bu kadar öküz oldukça daha çok sikilirler.
bu sözlükte ak troll, ak it, ak çomar demek mükemmel bir şey olmalı. ne de olsa sizler bu yüzden ceza almıyorsunuz.

ama haddinize mi kızıl troll, kızıl it, kızıl çomar deyin. anında mezhep faşisti olursunuz, kastettiğiniz şey o olmasa bile.

adamlarda nasıl bir eziklik duygusu varsa her yazılan şeyi üstüne alınıp sizin mezhep faşisti olduğunuzdan söz ediyorlar. yani sırf bu yüzden aldığımız ceza az da değil. hesabınızı silerler vallahi. ben demedim kardeşim dedi.

adamın hesabını kızıl çomar dediği için mezhep faşizmi diyerek silmişler. ulan ne taraflı insanlar var ya. ayıp cidden..
Yalan dolan iftira alanında master yapmışlardır.
Çöpün geri dönüşümü olur da prim buldukları ortamda mantar gibi bölünerek çoğalan bu artıkların geri dönüşü olmaz.
yarı maymun yarı insan şeklinde beyinsiz canlılar.
Sözlükte bol bol bulunur.
görsel
ben 33 yaşındayım. 3 e giderken yani 9 yaşımdayken; halk ekmek kuyruğunda ucuz ekmeknalmak için beklerdim.