görsel
fazla değil siyaset denen arenadan %10 bile anlayan herkesin bildiği ama bi türlü itiraf edemediği gerçeğidir. lan kimsenin sevmediği kemal engin özgür meral temel hdplilerlemi seçim kazanacaksınız hadiyin lan oradan.
iç anadolu ve karadeniz bölgesi kitlesel olarak ak parti ye oy verdiği içindir.

bu iki bölgenin oylarını çıkar öyle hesap yapın o zaman ak parti bir daha iktidar yüzü bile göremez.
AKP kazanırsa biz Alevilerin ve Kürt kardeşlerimizin hazırladığı anayasa taslağı boşa çıkar. Lütfen öyle bir şey yapmayın gençler. Atatürkçü CHP'ye basın oyları ve bunlara güzel bir cevap verin. Bakın biz ne yapacağız? CHP olarak HDP ile birlikte Türk ismini anayasadan kaldıracağız, Türkiye'yi 25 Özerk Yönetime böleceğiz ki artık bu faşistlerin sesi çıkmasın. Biz şimdiye kadar ne yaptık? Faşizme karşı Kılıçdaroğlu yoldaşı Sosyal Demokratlar olarak Atatürkçüleri, Kemalistleri CHP'den attık. iyi Parti ne yapıyor? Aynı şekilde Ümit Özdağ gibi Türk Milliyetçilerini partisinden atıyor. Türkiye'nin geleceği için Türk isminin anayasadan çıkarılması, 25 özerk yönetim verilmesi kadar Atatürkçü bir hareket olabilir mi ya? Allah'ın belaları anlamaz kime anlatıyorum ben.
eğer cumhuriyet halk partisi seçmeni partisine baş kaldırıp partideki apocuları temizlemezse olacak olandır.
ama şimdi akp li olanlarda vardır onların yanında konuşmamak lazım.
kazanamasa da baskan yaptiracakmis gucu yetmeyen onursuz korkaklar.

o yuzden dogru olabilir.
halkımızın cahilliğinden dolayı.
koyun gibi bir o yana bir bu yana gidiyoruz. tayyip paşa ne isterse o oluyor. yazık bizlere.
Muhtemelen yine koalisyon çıkacak ve daha da gerileceğiz.

Hepimiz ölmesek bari.
Türk milletinden artık her seyi bekledigimden olabilir dicem ama insallah olamazlar yeter artık 13 yıldır siktiniz ülkeyi boku cıktı artık.
Akp nin birinci parti Çıkacağı aşikar ancak akp iÇin birinci parti Çıkmanın hiÇbir önemi yok onlar iÇin önemli olan tek başına iktidar olup yoluna devam etmek ama deniz bitti tek başına iktidarı rüyalarında görürler.
Oyları bu kadar düştüğü halde, en kısa sürede yeniden ve büyük bir istekle seçime gidenlerin bir hesabı vardır diye iştirak ettiğim konu. Belki de 7 haziran seçimleri, 1 kasım seçimi için yapıldı. Ergin Ataman'ın ispanya maçını bilerek kaybedip, Almanya maçına daha hazır bir takım çıkarması gibi bir taktik geliyor aklımıza.
görsel
(bkz: muktedir olmak)
(bkz: seçsis)
Bu halka siken lazımdır, osmanlı devam etseydi bari lan. hiç olmazsa arada bir ıv. murad gibi cengaverler çıkar orospu çocuklarının anasını ağlatırdı.
akp her türlü üçkağıdı yapacaktır, muhalefette ne kadar propaganda yaparsa yapsın işe yaramayacaktır heee.

muhalefet yatsın dursun orda, ondan sonra niye akp, ben de soruyorum niye akp ?
olay şu Türkiye de her 2 kişiden biri oy vermiş akp ye, sonra çıkıp sorunca kimse ben vermedim ayağında. herkes farkında olmadan kendi çıkarını düşünüyor ülkenin çıkarını düşünen yok. misal borsa oynayan biri hisse senetleri dolayısıyla oyunu aslında istemediği akp ye atıyor, maksat paralarım gitmesin. bunun gibi bir çok kişi kendi çıkarlarını düşündüğü için ülkenin çıkarları hiçe sayılmış oluyor..
ak parti yine her türlü üçkağıtı yapıp yine liderliğini sürdürecektir. muhalefet ne kadar propaganda yaparsa yapsın işe yaramayacaktır.