entry'ler (10)

ben bu yazıyı sana yazdım

Sana bakarken seni net diğer insanları flu görüyorsam, senden başkasını düşünemez hale geldiysem, her gün bir gün seni göreceğim umudu ile yaşayıp, koskoca istanbul'da her dışarı adım attığımda gözlerim seni arıyorsa, ben sana aşıkken sen başkasının yanındaysan, ben daha ne yapabilirim bilmiyorum ki, her gece bir gün farklı olacak duygusuyla yatıp her sabah yokluğunla uyanıyorum. Sana verdiğim değerinin farkındasın da neden bir kez bile aklının ucundan geçmiyorum? Neden acaba o insana sahip olsam nasıl bir yaşamımız olur diye düşünmüyorsun? Ah yine fazla düşledim bu gece seni, yine hayal kırıklıklarıyla dolu bir gece geçireceğim sanırım, dozunu ayarlayamıyorum, yoksun olmuyor, var olmanı hayal edemeyecek durumdayım ben ne halt yiyorum bilmiyorum. Yaşıyorum sadece. Ben bu yazıyı sana yazdım. Sende biliyorsun kaç gece sayfalarca yazdım. Cevap gelmeyen etik olmayan yazılar yazdım. Bir hata biliyorum. Ukde kalacak belki bir ömür ama asla ümidimi yitirmeyeceğim...

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

7 yıl sonra sevdiğini söyleyip alınan cevabın bir zamanlar bende seni sevdim olması. inanın çok acı.

sadece türkiye de görülen olaylar

her terör olayı sonrası liderlerin "bıçak artık kemiğe dayandı" demesi.

beyin eriten diş ağrısı

rakı her şeyin ilacıdır özellikle diş ağrısı için halk arasında kullanılan en yaygın tedavi biçimidir.

ak partinin yine kazanacağı gerçeği

olay şu Türkiye de her 2 kişiden biri oy vermiş akp ye, sonra çıkıp sorunca kimse ben vermedim ayağında. herkes farkında olmadan kendi çıkarını düşünüyor ülkenin çıkarını düşünen yok. misal borsa oynayan biri hisse senetleri dolayısıyla oyunu aslında istemediği akp ye atıyor, maksat paralarım gitmesin. bunun gibi bir çok kişi kendi çıkarlarını düşündüğü için ülkenin çıkarları hiçe sayılmış oluyor..

fıstık gibi kızın yanındaki hırbo

Muhtemelen paranın gücünü gösterdiğinin resmi kanıtıdır. Güzel kız ve paralı erkek diye bir gerçek var.

skyfall

Filmini bir kenara bıraktırıp insanı farklı bir ütopyaya sürükleyen 1874218848851. melodi tanesi.

ev arkadaşı

ev arkadaşı bazen bir sebepten ötürü mecburen seçilmek zorunda kalan, kutudan ne çıkar dercesine yaşayıp öğrenilen, sonuç olarak ya pişman olunan yada kazanılan, olmadı başka arkadaşlara yelken açılan, günümüzde sık sık yaşanılan, evlilik öncesi geçiş dönemidir.

zor şeyler

bazen kriptolu adresi ve zamanı anlamaya çalışmaktır.

8 ocak 2013 saros körfezi depremi

iyi sallamıştır. iktidarın bir oyunudur.