bugün

entry'ler (39)

bir telefona 3800 tl veren insan

Telefonu kulağına yapışmış kişidir.

hukukiyorum blogspot com

blog sitesi de olsa pek çok hukuk sitesine göre daha kapsamlı ve daha güncel bir hukuk blogu.

rüyada melih gökçek görmek

kabus veya karabasan olma ihtimali...

osman pamukoğlu

Dünkü teke tek programına katılarak fatih altaylının "içim karardı doğrusu" demesine sebep olmuştur.Ama gerçekler acıdır ve maalesef acıtır...

sinem saçkan

http://hukukiyorum.blogspot.com/ sitesinin kurucusu

sinem saçkan

Geleceğin en iyi hukukçusu *

dikkat çekmek adına manyakça başlıklar açmak

Kesinlikle katılıyorum gereksizler çeksin gitsin sözlükten atılsın!

sivas katliamı davasının zamanaşımına uğraması

insanlık suçunun zamanaşımı söz konusu olamaz. Bu alınmış olunan en acı karardır. Ateşi yakanlar bilsin ki, Türkiye onları daima nefret ve kin ile anacaktır ve lanet okuyacaktır. Bir gün onlarda yakılacaktır (bknz: cehennem)

kızının adını osmaniye koyan ebeveyn

çok çok çok güzel bir isim.Osmanlı hanedanından gelme gibi havası var bir kere...Destuuur Osmaniye Han Hazretleri...

internetten buluşulan kızın çirkin çıkması

çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır...

korsan kitap almak hırsızlıktır

ne zaman ki kitap fiyatarı makul seviyeye iner o zaman korsan kitap satışı durur.

işsizlik

Sosyal devletin ayıbı olup devletin devletliğini yapmadığının bir göstergesidir.Refah hukuk devleti felan feşmekan geçecen bunları arkadaş!

galatasaray

En çok entry girilen kelimecik:)

sözlük yazarlarının favori dizi karakterleri

Hatırla sevgili- cansel elçin- bu adama bitiyorum.Oyunculunun üstüne de asla tanımıyorum.En büyük favorim.

ilker başbuğ

Türkiye utanç tablosuna bir yenisini daha eklemiştir.Görmediğimiz şeyleri görüyoruz.Hukuktan bahsediliyor ama hukuk uygulanmıyor.Hukuk ellerinde bir oyuncak halini almış.Dünya basınına da yansıdı bu rezalet.tek kelime yazıklar olsun...Haberal'a,nedim şener'e,tuncay özkan'a,ilker başbuğ'a,yalçın küçük'e selamlar ve sabırlar diliyorum.Gün gelir devran döner kimse makamında kalıcı değil bu da biline...

survivor aydın

oktay ustanın programında bir dans edişi vardı ki danstan soğudum yahu...

cüneyt arkın

heeeayyyt ulen ifadesi onda ayrı bir anlam taşır.

cüneyt arkın

heeeayyyt ulen ifadesi onda ayrı bir anlam taşır.

solak kelimesinin zıt anlamlısı

kesinlikle salak değil sağaktır!

soğuk suyla duş almak

askerlerin bu kış ayında katlanmak zorunda olduğu temizlenme biçimi...