bugün

kendisine yakışır bir gurur tablosu yaratmış yazardır, helal olsundur..

(bkz: bay yanlis ve dogru ahmet)
13.10.2008 tarihinde teste girmiş ve 3 aylık pencere döneminin öncesinde HIV virüsü taşımadığını bu testle belli etmiş yazardır.Kendisini kutluyoruz başarılarının devamını diliyoruz fakat 13.07.2008 den sonra virüse maruz kaldıysa eğer hiv kapmış olabilecek yazardır.
temiz olduğunu deklare etmiş, gurur tablosu olarak koymuş yazardır.. ilgililere duyurulur..
yeni entrylerinin mesajını vermeye devam eden yazar *
(bkz: ismail turut un aids hakkindaki parcasi/#4104942)
çükünü kestiğini söylemiş.
yakında sol frame'de görürüz "cukunu kesen escinsel" şeklindeki başlıkları.

--spoiler--
kusuyorum, kusuyorum..
--spoiler--
bu arkadaşın ismini sol çerçevede görünce merak ettim. aratıp bütün yazılarını okudum ve aklımda iki şey kaldı: kan ve pislik.

çocuk yaştaki delikanlıları eşcinselliğe ikna edip, onların vücutlarını nasıl sömürdüğünü okumak isteyenleri buraya alalım: (bkz: #4055785)

birlikte olduğu bir kızın cinsel uzvundan gelen kanı nasıl yaladığını okumak isteyenleri buraya alalım: (bkz: #4085278)

ters ilişkiye girerken bağırsağının parçalanıp kanama yapmasını okumak isteyenleri buraya alalım: (bkz: #3968327)

(bkz: mide bulantısı)
--spoiler--
yüreğimdeeee yaşıyoooooor, uygarlıııık savaşıındaaa lay la lay laaa
--spoiler--
ne olduğu, ne yaptığı, ne yapmaya çalıştığı umrumda değil. bu yazar hakkında gerçek olan bir şey var ki, o da ciddi anlamda kültürlü ve gerçekten iyi bir yazar olduğudur. yazıları ön yargısız okunduğunda alkışlatacak cinsten.
(bkz: kardesin olmesi/#4142466)

şahsımı ağlatmış olan kişi.
eksi sözlük'ün onuncu nesil çaylaklarından biri.
gay bar bulmasını rica edeceğim yazar. para yok lan! *
kalbimizde yaşıyor diye sonlandırılması muhtemel nick.
melisa p.nin cinsel hayatı ne kadar inandırıcıysa, tatunun lezbiyenliği ne kadar inandırıcıysa, peçeli natonun anti-emperyalist duruşu ne kadar inandırıcıysa ahmet yıldız ölmedinin hayata karşı takındığı duruşda o kadar inandırıcıdır benim gözümde. melisa p., tatu ve peçeli nato organizatörlerin kısa zamanda büyük paralar kazanmalarına sebep olan şifrelenmiş robotlardı da ahmet yıldız ölmedi kim tarafından ne için piyasaya sürüldü/sürülür hiç bi fikrim yok. işin içinde FBI mı var desem CIA mı? dur bi dakka yahu. ergenekon ruhu her yerde!!
kalemi kuvvetli edebiyatçı yazar.
dravdan salladığı bi hikayesi haftanın en beğenilen entrysi olmuş yazar. şimdi ben burdan bu kişi eşcinsellikle ilgili dravdan salladığı entry girince köpüren yazarlara seslenmek istiyorum; ulan adam gaylikle ilgili sallıyor en beğenilmeyen yapıyorsun, sallıyor diyorsun haklı olarak, e şimdi ne oldu? yani bu adamın en beğenilen listesine girmesi için yine aynı ajitasyon yazılarını kardeş ölümüne yazması mı gerekiyordu? bu kadar mı aptalsınız? ajitasyon içeren bütün entrylere şükelayı basıp yine aynı şekilde yazılmış cinsellik entrylerine niye burun büküyorsunuz? nesiniz siz ilkokul çocuğu mu?
edebi kabiliyetini çok yüksek görüyorum. arada bir uğradığım uludağ sözlük'te kişisel sayfasını satır satır okuduğum tek yazar.
uzun zamandır faaliyette bulunmadığı için öldü mü ki diye düşünülen yazar.
(bkz: acıyor)
doğum günü çocuğu, pek bi şeker insan, kekremsi tatlı yazar! *
iyi ki doğmuşsun! *
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım güzel insan. nice nice yaşlara ve nice güzel dostluklara inşallah.

(bkz: cheers)
#4166315 kendisi burda haklıdır sonuna kadar.
#4171239 kendisi haklı olmaya kaldığı yerden devam ediyor.
önce ki günkü doğum günü kutlu olasıca yazarı. sözlükte konuşmaktan, sohbet etmekten en çok zevk aldığım insandır kendisi. çok seviyorumdur. iyi ki tanıdım onu. itiraf etmek gerekirse üzerine oynadığım zamanlarda oldu ki ne o ne de ben pek umursamadık bu durumu. insanlığını seviyorum bu adamın. belki birgün gittiği yere beni de aldırır. söz veriyorum kimseyi ayartmayacağım kendime, uslu durucam, üstelik çok güzel ev yemekleri yaparım ben.

çok özleyeceğim kendisini ki sözlükte online listesine bakıp gördüğümde heyecanlandığım bir yazardır kendisi...
(bkz: bluevelve/#4171239)

insanın kendi kendisine aydın(!) mertebesini yakıştırmasına olanak tanımış yazar. hani varsa bir iki bildirge, ben de aydınlanayım, paklanayım.
her ne kadar siyasi görüşünü benimsemesem de (bkz: #4171239) numaralı entrysinde sözlük tarihinin en harika ayarlarından birini vermiş uuser.
hayatını çükünün keyfine göre yaşayan ve kimseye hesap vermek zorunda olmayan özgür bir yazardır. nasıl mutluysa öyle yaşayan ayak bağlarından kurtulmuştur. zamanında hayat şartları kendisini ''ipini koparmış danalar'' grubuna dahil etse de o bundan bir şekilde sıyrılmayı başarmış, özgür adam kategorisine terfi etmiştir.

kimin ne dediğini umursamadan yaşama erdemine sahip bu kişi ''bu noktada'' feyz alınması gereken kişidir. benim diyen adamda olmayan mahalle baskısından sıyrılacak gücü kuvveti vardır.

ayrıca kendisiyle anlaştık eğer artık kadınlardan hoşlanırsa, kısmetse ilk ona vericem *...
kendisine hakaret etme arzusu ile coşan bir bünyenin her fırsatta hakaret ettiği bir yazara yaslanmasına vesile olmuş yazardır.

her şey değişiyor ama bu tip yazarların bastırılamaz hakaret arzusu körelmiyor. oysa july4th'un da dediği gibi "biz burada yazarların birbine karşı saygısını yitirmediği bir ortam istiyoruz." tabi bunu demekle küfürbazları kayıran bir moderasyon realitesi arasındaki uzlaşmaz çelişkiye dikiz atmadan geçemiyoruz. zira her şey dımdızlak ortada.