bugün

mcelisimize sızmış pkk lıdır. bu adamın fayda getireceğini iddaa eden yazarlarımız neden böyle birşey söylediklerini açıklayabilirse alınlarından öpeceğim.
Soru:Şu anda PKK terör örgütüdür demek sizin için çok mu zor?

Ahmet Türk: 'Elbette ki zor yani. Benim insanlarım diyecek ki devlet hangi adımı attı da bunu söylüyorsunuz? işte ateşkes yapılıyor, devlet operasyonlara devam ediyor. Barışçıl demokratik bir sürecin başlaması konusunda talepler oluyor, biz silahları bırakmaya hazırız diyor. Ama devletten bir çıt çıkmıyor. Ortada devletin halkı kucaklayacak bir politikası olmayınca tabii ki beklentisi olan insanlar sizin bu realiteyi görerek siyaset yapmanızı ister. Bir organik bağ olduğu anlamında söylemiyorum. Böyle bir organik bağımız yok. Ama önemli olan benim insanlarımın duygusu.'

demokrasidende, insan haklarindanda nefret ettirdiniz bizi allah belanizi versin.
yabancı dilinin türkçe olduğunu beyan eden türk soyadlı kürt.
soyadının aksine türklere ve türklüğe yapılabilecek en büyük zararları veren kişi.
bu ülkenin bölünmesine onun mu yoksa onun hala nasıl hayatta olduğunu düşünen sığ insanların mı katkıda bulunacağını yavaş yavaş anlamaya başlamama neden olmuş insan. cevap b şıkkı.
gereksiz varlık. türkiye cumhuriyeti'nde gerek duyulmayan kedisi gibi olanlarıda alıp, cehennemin dibinde bir klimalı villa verilip oraya sürülesi insanlar topluluğunun başı.
soyadının türk olmasına rağmen kendisi kürt asıllı türk vatandaşı olan ve t.c. nüfus cüzdanı taşıyan dtp genel başkanı. bölmekten ziyade birleştirici olacağını söyleyen, faşistlerce dışlanmış toplumun belli bir kesiminin temsilcisi olacağını düşündüğüm kişidir.

edit: sesleri susturulmaya çalışan insanlar gün gelir başa bela olur. o yuzden madem demoktatik ve laik bir ülkeyse bu vatan toprakları birakalım herkes söylemesi gerekenleri söylesin. yanlışları olursa uyarmasını biliriz. sadece seçim zamanlarında dile getirilen vaatlerle kalmasın bu birlik ve bütünlük. toplumun diğer kesimine biz öcü gibi bakarsak onlarda bize öyle bakar ve ayrımcılık her geçen gün daha da artar. birlik ve kardeşlik için faşistlik yerine uzlaşmacı olalım. sonuçta bu vatan bir bütün, batısıyla ve doğısuyla bir bütün.
tayyip erdoğan' la ortak noktaları olmasına hiç şaşırmadığım * , soyadını değiştirmesi için kampanya başlatılması gereken canlı *
4 Agustos meclis yemin toreni acılısında istiklal marsı okunurken,agzını hic kipirtatmayan dtpli milletvekili.
tahrikçi.
kişiliği ve soyismiyle berbat bir ironi oluşturan, tarihimiz boyunca nice kahramanlıklara imza atmış ecdadımızın ahirette ismimizi kimlerin diline düşürdünüz diye bizden hesap sormalarına neden olacak kişilik. samimiyetsiz bir adamcık. yerinde olsam o soyismi bırakırdım. hatta türkiye den de giderdim.
milliyetçi duyguların kabarmasına sebeb-i hoşaf olan bir başka dtp li milletvekilimiz.

kendisinin destekçisi değilim zerre de umurumda değil, yalnız belirli sayıda bir oy almış ki insanlar onu oraya taşımış. o yüzden biraz saygı duyalım, en azından insanlara. kardeşlik falan hani.. haa derseniz bana sen git o zaman rte ye baykal a da saygı duy ben de size o zaman derim ki onların sicili kabarık. adam daha yeni. ne yaptığı, kim olduğu hakkında bir fikrim yok. yeni dalgalanan mhp lilerin insana naklettiği (tuncay özkan sağolsun) "gereksiz milliyetçiliğin" kurbanı olmasına gerek yok. benim görüşüm bu. şimdi isteyen bana istediğini söyleyebilir. iyi günler.

ucuz muhalefet.. ucuz milliyetçilik. peh.

(bkz: bi susun lan)
bu ülkede kardeşliğin yanında olan solcularının, faşizm karşıtlarının pkk ile kürt meselesinin arasındaki kalın, kocaman çizgiyi göremedikleri müddetçe bizler tarafından daha çok başlara taç yapılacak adamdır maalesef. bir insanın kürt sorunu için uğraş vermesiyle, pkknın maşalığını yapması arasındaki büyük farkın farkına vardığımız güne kadar böyle gidecek anlaşılan.
türkce konuşmayı bilmeyen kişi.
kendisi ve saz ekibi bugün itibari ile bükemediği eli öpmüştür. insan müsvettelerinin mecliste yer almaması gerektiği düşünceme bir restart attım da bunlar cidden komik kişiler biraz kalsınlar diyeceğim ama benim oramdan buramdan akıttığım terden kesilen vergiler ile bu adamlara maaş verildiği düşüncesi beni hala ve hala kahr etmekte. and içerim
istiklal marsı'nı solemeyerek beni kıl etse de bahceliye uzattıgı el ile azıcık da olsa uzlaşma için meclise girdigini gosteren, pkk ya teror orgutu diyemeyen sahsiyet.
o iğrenç beyaz ceketiyle, eli cebinde artis artis gezerken görmekten gına getirtmiş milletvekili.
darbe sabahı ahmet türk'ün evi
* tank sesleri geliyor ahmet
- kedidir o kedi
ding donggg
- ahmet ankara kedileri zil çalıyor mu
* hastrrr
haberlerde ölen şehitlerin; kendini yerlere atan annelerini, babalarını ve hatta küçük ağlayan çocuklarını gördükçe neler hissettiğini çok merak ettiğim insan.
yani onun yerine kendimi koymaya çalışıyorum ne kadar türklere kin beslesemde o görüntüleri görünce içim acırdı gibime geliyor. nasıl kayıtsız kalabiliyor bu ne kin bu ne hırs. kaldı ki pişkince bu ve yandaşları nasıl türkiye için saldırgan bir politika izliyor diye düşünebiliyor, bu nasıl bir zihniyet. anlayamadım anlayamıcağımda sanırım.
yemin törenine kadar günahım kadar sevmesem de mecliste devlet bahçeli ve mhp milletvekillerinin ayağına kadar giderek ellerini sıkması ve diğer dtp'lilerle beraber yemin törenine gölge düşürmemiş olması münasebetiyle takdir ettiğim kişi, bir de gonca aşiretinin reisiymiş kendisi...
mecliste grubu bulunan 4 partiden birinin eş mi genel mi anlamadım başkanıdır. boşverin istiklal marşını filan farzedin bilmiyor adam ya. vatandaş olmanın şartımı bunu bilmek her duyduğunda eşlik etmek. colin kazim ya da mehmet aurelio da bilmiyor. türkçeyi 10 yaşından sonra ilkokulda öğrendiğine eminim. o yuzden son derece düzgün kelimeler seçebiliyor konuşurken. Biraz bu durumu anlamaya çalışın.

(bkz: türkçeyi ilkokulda öğrenmek)
türkiye için çok mühim kişidir. bahçeliyle tokalaşarak piyasaların kaybını azaltmıştır. bu piyasalar işi biliyor; akp %46yla geliyor yükseliyor, ab, abd de çok mutlu oluyor. kendi ülkesi kazanmış kadar seviniyor. aşk işte böyle garip bir şey..

--spoiler--
http://www.zaman.com.tr/w...r/haber.do?haberno=573188
--spoiler--
medyanın güvercin diye kakaladığı isim.
''demokratik haklarımız da, demokratik haklarımız'' diye tutturmuş, hakkın bir gün doğruyu bulduğu zaman, bir yerlerine demokratik hakları (!) nin gireceğini umduğum, aynı adı taşımaktan utandığım kişi. bahçeli* beyfendinin elini de sıktıysa, saydığından değil, ilerideki soğuk rüzgarlara bir ket vurmak istediğindendir belki de.
vatanı bölmek istediği açıkça ortada olduğu halde hala mecliste oturan...
güncel Önemli Başlıklar