bugün

muhafazakar demokrat bir akp milletvekili olan hüsrev kutlu'nun iddiası. işte akp zihniyeti. adam bir de meclis idare amiriymiş. ben de bunu milletvekilim olmaya layık görmüyorum. layık görenleri eleştirince halk düşmanı oluyoruz. maalesef halk bu. böyle halka böyle vekil.

http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=128786
semra sezer'in kabarık saçları bu olayın tek sorumlusudur.
"eeee i. melih gokcek kurakligin faturasini allah'a cikardiydi. yoksa ben mi yanlis hatirliyorum?"
ya da
"e tabi, ahmet necdet sezer cankaya'dan indikten kisa bir sure sonra hanya konya anlasilacak ve aglamaya baslanacak, hah iste o zaman ankara'yi birak, tum turkiye'nin su sorunu cozulecek."
seklinde, en basitinden, tepki verilesi sacmalik.
sezer'i bir bakıma tanrı yerine koymak *
"7.4 yetmedi mi" diye soran zihniyetin g.tünden uydurduğu tespittir.
bir siyasetçi görüşlerinde haklı olduguna inansa bile, siyasi ahlakın sınırlarını zorlayan böyle bir ifadeyi dile getirmemelidir.
kuraklığın sebebi midir bilinmez ama ülkenin önündeki en büyük engel olduğu su götürmez bir gerçektir...
bir kısım tesbihböceğinin sonbahar yağmurları başlayınca doğrulandığını savunabileceği iddia. bunlardan her şey beklenir. meteorolojiden yağmur yağacak günleri öğrenip kısa süre önce yağmur duasına çıkarlar falan. saf halk da inanır. %47 verir.
"köşke eli kanlısından tutun yalancının alasına kadar herkes çıktı da yağmur kesilmedi, bi necdet sezer mi en ala orospu çocuğu sayıldı da bu söz söylendi" dedirten sebeptir aynı zamanda. (bkz: husrev kutlu da zerre akıl olmaması), (bkz: Allah c c den daha iyi bildiğini idda etmek)
kyoto sözleşmesine imza atmayanların bir suçu yoktur demenin başka şekli.
Abd gül'ün c.başkanlığında bu tezi savunmayan adam değildir.
bunu diyen bunu da dedi;

(bkz: meclis kulisinden üniformalı atatürk resmi kaldırılsın)

--spoiler--
http://www.medyafaresi.com/?hid=6804&cid=5
--spoiler--

merak edilen mevcut cumhurbaşkanına lanetli diyen bu tescilli atatürk takıntılıya herhangi bir ülkeye gitme konusunda herhangi bir rte tavsiyesi vuku buldu mu?

yoksa ''kendine müslümanlık'' tan sonra ''kendine demokrat'' lık kültürü de iyice yerleşti mi bünyelere?
abdullah gül çankaya'ya çıkınca bereketli yağmurlar yağacak, ikinci bir tufan efsanesi yaşanacaktır.
kuraklığın tek sebebi necdet sezer'in şahsına gelen 2 bin küsür hediyeyi kabul etmeden köşkten ayrılacak olmasıdır.
(bkz: allah akıl fikir versin)
(bkz: allah ıslah etsin)
kesinlikle doğrudur. her öğünde 98 sürahi su içiyomuş.
büyük (!) türk düşünürü fethullah gülen'in, zaman gazetesi'nde yazdığı yazıda, kuraklığı dinden uzaklaşmaya bağlamasından sonra, muhtemelen kendisinin bir müridi olan bir şakirt milletvekili tarafından, "müslüman olmayan cumhurbaşkanı" olarak gördükleri ahmet necdet sezer'i karalamak için, saçmalanmış cümle.
(bkz: iq)
ahmet necdet sezer bir çok şeyin sebebi olabilir.

mesela türkiye nin ılımlı islam devleti yapılma faaliyetlerinin önündeki engelin sebebi olabilir, mesela imam hatip lerin önünün açılmasının önündeki engelin sebebi olabilir, mesela anayasa ya uymayan tekliflerin önündeki engelin sebebi olabilir.

fakat;

kuraklığın sebebi olamaz.

çünkü;

kuraklığın sebebi olsa olsa din sömürüsü yapan insanlar olabilir. onun kim olduğunu da türkiye nin yüzde 53 ü iyi biliyor geri kalanlar ise bilmezden geliyor.
kendisi yüzünden kuruduk kaldık kafamıza göre at koşturamıyoruz diyemeyeceği için böyle söylemiştir sayın vekil. eğer çok tepki görürse ben şaka yapmıştım canım pişkinliğine koşacağı da gün gibi ortadadır.
muhtemelen doğrudur. hür iradesiyle seçimde oy verenlere göbek kaşıyıcısı denirse, bazı insanlar da böyle haberlere tepkisiz kalır hatta muhtemelen doğrudur der. neyse, yine de itiraf edelim, şakaysa bile hiç komik değildir. daha ciddi olmak gerekmektedir.